Emo

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Oke troche przeczyszczone ;p wracamy do tematu.. jak coś potrzebnego skasowalem sory ;p Otwieram
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

krova pisze:
skibix pisze:staram się wyzbyć jak najwięcej emocji (ponieważ są one zbędne :neutral: )
Zbedne to byly obie Wojny Swiatowe, a emocje sa tym co odroznia nas od zwierzat.
Gdyby nie emocje nie byłoby wojen. ;]

Więc emocje mają swoje dobre i złe strony.
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Bo niecierpie tak bezsensownej krytyki w której poziom inteligencji, nie swiadczy o ilorazie ale o iloczynie.. I na dodatek ja też kilkukrotnie dostałem po pysku za samo zachowanie ;p i to nie jest miłe, że ktoś komuś życz, żeby za gówno po dupie dostał

Po za tym, zauważ, że nie wszyscy są tacy.. tylko debile lub pozerzy tak robią, aby zwrócić na siebie uwage.
Ostatnio zmieniony pn sty 07, 2008 10:02 pm przez Kris, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Pisay
Oozaru
Posty: 44
Rejestracja: ndz sty 06, 2008 8:15 pm

Post autor: Pisay »

@AdeQ
Tak jak Kris napisał- pozerzy użalają się nad sobą głośno, a emo że tak powiem "po cichu"[W sobie].
Obrazek
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

AdeQ pisze:Wiedzialem ze sie z bolwersujecie jak napisze mojego chamowatego posta,w ktorym pisze jak totalny idiota,
W każdym tak piszesz. ŁAU powiesz ze sklepiesz emo, super. Większość z nich to słąbi fizycznie. Super. Panki jedyne co potrafią to pić jabola i spać po dworcach. Ale są kozaki i skopią IMOŁ. Albo skini łyse durnie nie mające żadnej ambicji prócz nazi nazi.

Krova jak zawsze miażdży.
I powiedz mi czy bardziej trzymasz się z dziewczynami czy chłopakami?
Nikt mnie nie lubi.
Gdyby nie emocje nie byłoby wojen. ;]

Więc emocje mają swoje dobre i złe strony
Gdyby nie emocje, nikt nie widziałby zła w wojanch :P

Pisay cenię Cię za to, że mimo narażenia na sporkanie z dresem kwadratem, nie boisz się nosić jak Ci się podoba.
Wezcie sobie w www.wrzuta.pl wpiszcie alesandra czy jakos tak to chyba jakis emotowski zespol
Alesania.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Beniu
SSJ 4
Posty: 271
Rejestracja: czw lip 06, 2006 10:25 am

Post autor: Beniu »

Ty cwaniaku uważaj żeby ci nie wklepali emo :D
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Acer pisze:krova napisał/a:
skibix napisał/a:
staram się wyzbyć jak najwięcej emocji (ponieważ są one zbędne :neutral: )


Zbedne to byly obie Wojny Swiatowe, a emocje sa tym co odroznia nas od zwierzat.


Gdyby nie emocje nie byłoby wojen. ;]

Więc emocje mają swoje dobre i złe strony.
Wiec polecam film " Equilibrium".
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Mnie skini nie naklepią bo z nimi trzymam :twisted: (ale nie gole sie na łyso xD). Jak emo mogą wklepać AdeQ skoro to typ samotnika ? :???: . Osobiście to ja nic nie mam do żadnej subkultury (chyba że jest jakaś której nie znam :razz: ). Jedyne co w emo mnie wkurza to ich "pedalski" że tak się wyrażę ubiór. Jak dla mnie możesz "żyć" na tym forum ile ci sie tylko podoba bo i tak nie mam z tobą kontaktu wzrokowego więc możesz okazać się ok :wink: .

P.S - niech no mi tu tylko spróbują ruszyć AdeQ ........ :razz:
Awatar użytkownika
Pisay
Oozaru
Posty: 44
Rejestracja: ndz sty 06, 2008 8:15 pm

Post autor: Pisay »

@up
Trzymam z całą szkołą- jedynie punków mam na karku.
Pedalski ubiór? Czy bluzy z zespołami muzycznymi i czarne/ciemne dżinsy/rurki to pedaliski ubiór? O_o
Obrazek
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Pisay pisze:czarne/ciemne dżinsy/rurki
Nawet nie wiem co to rurki, wiec podejzewam, ze troche tak. Ale raczej chodzi o glowe.
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Pepsynie sam mówiłeś że nie lubisz stereotypów, a sam szufladkujesz.
Znam jednego skina, któremu oczywiście (rzadko) zdarza się po wypiciu i pod wpływem złapać agresora, ale na codzień jest spokojny i sympatyczny. Chodzi z łysą glacą a w glanach takich, że jakby cię w dupe kopnął to zatwardzenie murowane. Wniosek mój taki, że chyba w każdej subkulturze są i tacy i tacy (znaczy idioci i normalni), więc nie każdy skin ci spuści łomot za darmo, nie każdy typ w szerokich spodniach chce ci coś ukraść bo nie ma na działki i nie każdy metal się nie myje.

Emo jak emo, wyrosną z tego.
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
Pisay
Oozaru
Posty: 44
Rejestracja: ndz sty 06, 2008 8:15 pm

Post autor: Pisay »

AdeQ pisze: Pisay Po co wybrales sobie taka idiotyczna subkulture, pewnie ci sie podoba ze "za darmo" bija was.
Tylko z punkami nie trzymam i tylko oni biją mnie za darmo...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pisay
Oozaru
Posty: 44
Rejestracja: ndz sty 06, 2008 8:15 pm

Post autor: Pisay »

Narazie wklepali mi raz, a od pół roku jestem emo...
Obrazek
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Acer pisze:Pepsynie sam mówiłeś że nie lubisz stereotypów, a sam szufladkujesz.
Znam jednego skina, któremu oczywiście (rzadko) zdarza się po wypiciu i pod wpływem złapać agresora, ale na codzień jest spokojny i sympatyczny. Chodzi z łysą glacą a w glanach takich, że jakby cię w dupe kopnął to zatwardzenie murowane. Wniosek mój taki, że chyba w każdej subkulturze są i tacy i tacy (znaczy idioci i normalni), więc nie każdy skin ci spuści łomot za darmo, nie każdy typ w szerokich spodniach chce ci coś ukraść bo nie ma na działki i nie każdy metal się nie myje.

Emo jak emo, wyrosną z tego.
Oceniam większość. Cóz miałbym począć bez generalizacji?
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Widzę że usprawiedliwiasz swoje bycie emo ponieważ jesteś w okresie dojrzewanie, tak ? Ja też właśnie jestem w okresie dojrzewania ale nie utożsamiam się z jakąś grupą wyglądających na "Gejów" :lol: . Staram się ubierać normalnie według mojego gustu :razz: . Znam jednego typka który jest emo ale się nie maluje pod oczami i paznokci oraz się nie tnie. Jedyne co ma w sobie z wyglądu emo to tylko ta grzywka zapuszczona na jedno oko. Ale wygląd nie oznacza że człowiek jest emo . Ja to poznaje jak z nim rozmawiam, że raczej woli unikać kontaktu z ludźmi bo jest typem który raczej woli być sam, w ciszy i spokoju. Nie ma za wielu przyjaciół i ja go osobiście uważam tylko za jednego znajomego z którym chodziłem do szkoły. Zmiana wyglądu zewnętrznego nie pomoże się nikomu utożsamić z jakąkolwiek subkulturą. Wystarczy to co czujesz a nie jakieś pedalskie , że tak powiem , ubieranie się :mad: .

P.S - THX Arti za Lorda macixa :razz:
ODPOWIEDZ