Dragon Ball R - moja własna kontynuacja DBZ

Jeśli stworzyłeś coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, zamieść swoją pracę w tym dziale.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Bo to już zapewne jest opublikowane gdzieś, skoro 40 pare odcinków już powstało.
Obrazek

.
Radeon
Oozaru
Posty: 42
Rejestracja: pt wrz 14, 2007 6:17 pm
Lokalizacja: Wyszków

Post autor: Radeon »

pp3088 pisze:Gdzieś to ja już widziałem. Nie zarzucam Ci przecież, że używasz nie swoich pomysłów. Gdzież bym chciał...
Jeśli widziałeś identyczny odcinek, prawdopodobnie napisał go koleś o nicku Radeon :). Na jakimś innym forum. Jeśli chodzi ci o fuzję Changelingów, cóż... w paru fikach pewnie wystąpiła :).
BH pisze:Byl.........w Budokai 2
Nie grałem, niestety nie mam PS2 :(.
BH pisze:Nie dziwnie sie jej , wszak "on" chcial zabic jej przyszlego meza
Ta, nie wspomnę już co zrobił z Gohanem... (oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego zdania :)).

Usunięto
Ostatnio zmieniony pn gru 26, 2011 2:33 pm przez Radeon, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

No i to mi sie podoba :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: czasami troche namotane podczas walki ale ogolnie dosc dobrze, to jest dobry fanfik. Ja tam pisze tylko dla siebie mysle ze niektorzy tez powinni (czyt. kraM). Twoj jest bardzo dobry(ale nie najlepszy :P, tak wiec staraj sie zeby byl ;p). Ace jak Ci sie nudzi to przeczytaj all ficki jakie sa na ssjp ;). Nikt nie daje 3 odcinkow dziennie nawet Ty(Ace) XD
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Kuririn - 2,000,000
Yamcha - 2,000,000
Tenshinhan - 6,000,000
Pan - 1,900,000
1.Ta , wiec od kiedy Pan < Krilan <<<<<<<< Tenshinhan? :?
2.Teraz to nie wiem co mowil Yamcha do Marron ze jej ojciec jest "najsilniejszym czlowiekiem" skoro ma on te sama moc co Krilan
-W skrócie, jest to rasa psychopatycznych morderców, której marzy się podbój wszechświata.
Zaraz przeciez to Sajanowie sa psychpatycznymi mordercami o marzeniu podboju wszechswiata
A to, jest połączenie Freezy i Coolera za pomocą kolczyków Potara.
To raczej jest nie mozliwe , synowie krola zimna nie maja takich uszu (jesli wogole je maja)
Goten- 4,500,000
Goten SSJ - 13,500,000

Trunks - 3,000,000
Trunks SSJ - 9,000,000
E (Present) Trunks >>>> Goten
rozwalenie przez Sabiamana. Gdyby był Siayanem
E "Saibamana" i "Saiyanem" , popraw to

(po przeczytaniu fanfika)

Fajny fanfik , podoba mi sie smierc Yamchy , czekam na wiecej
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Radeon
Oozaru
Posty: 42
Rejestracja: pt wrz 14, 2007 6:17 pm
Lokalizacja: Wyszków

Post autor: Radeon »

BH pisze:1.Ta , wiec od kiedy Pan < Krilan <<<<<<<< Tenshinhan? :?
No to tak... za dużo dałem Kurrinowi/Yamchy, ale Tien będzie miał tyle. On nie zaprzestał treningu, co widać, jak pojawia się w Buu Sadze, by powstrzymać Buu. A poza tym... Tien jest bardziej doświadczony od Pan xD. Mógłby ją uczyć xD.
BH pisze:2.Teraz to nie wiem co mowil Yamcha do Marron ze jej ojciec jest "najsilniejszym czlowiekiem" skoro ma on te sama moc co Krilan
Zmienione ;).
BH pisze:Zaraz przeciez to Sajanowie sa psychpatycznymi mordercami o marzeniu podboju wszechswiata
Nie. Changelingi. Gdy Vegeta mówił o wiecznym życiu, wyraził się "będziemy wojować po wsze czasy". Gdy robił to Freeza, mówił "Będę rządził po wsze czasy".
BH pisze:To raczej jest nie mozliwe , synowie krola zimna nie maja takich uszu (jesli wogole je maja)
Patrz poprzedni odcinek - tam jest, że Freeler ma kolczyki na rogach :).
BH pisze:E (Present) Trunks >>>> Goten
Niekoniecznie. W Zetce Trunks był zawsze trochę silniejszy. Ale tutaj przejął firmę i prawie w ogóle nie trenował (chodzi mi o okres między seriami). Goten przeciwnie - widać np. w odcinku pierwszym, że trenuje z Goku. Dlatego Trunks się opuścił, a Goten znacznie wzmocnił :).
BH pisze:Fajny fanfik , podoba mi sie smierc Yamchy , czekam na wiecej
Lol, śmierć ci się podoba?

W każdym razie:

Usunięto
Ostatnio zmieniony pn gru 26, 2011 2:33 pm przez Radeon, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Radeon pisze:
BH pisze:1.Ta , wiec od kiedy Pan < Krilan <<<<<<<< Tenshinhan? :?
No to tak... za dużo dałem Kurrinowi/Yamchy, ale Tien będzie miał tyle. On nie zaprzestał treningu, co widać, jak pojawia się w Buu Sadze, by powstrzymać Buu. A poza tym... Tien jest bardziej doświadczony od Pan Mógłby ją uczyć
BH pisze:Zaraz przeciez to Sajanowie sa psychpatycznymi mordercami o marzeniu podboju wszechswiata
Nie. Changelingi. Gdy Vegeta mówił o wiecznym życiu, wyraził się "będziemy wojować po wsze czasy". Gdy robił to Freeza, mówił "Będę rządził po wsze czasy".
BH pisze:Fajny fanfik , podoba mi sie smierc Yamchy , czekam na wiecej
Lol, śmierć ci się podoba?
1a.Ta ale jak "czlowiek" moze byc silniejszy od Sajana? (Racja Tenshinhan BYL silniejszy od Gohana kiedy Sajanowie przybyli)
1b.Wow Tenshinhan nauczycielem Pan , pewnie gdyby posmakowala jedzenia Chaoza nie wracala by do swojego ojca
2.A myslales kiedys o tym jakby sie stali Super Sajanami? BTW po zobaczeniu Broli'ego uwazam ze Changelingi sa lagodni jak baranki porownujac Sajanow
3.No ta duh , zawsze sie smieje jak ktos kogo nie lubie umiera (np. KKRT podczas Cell game , lub Freeza nawet podczas Freeza sagi gdzie nie ginie)

Update

Fanfik jest ok , ale zaczyna byl dluuuuuuuugi
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Fajny fanfik. Taki fikuśny ;)
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Radeon
Oozaru
Posty: 42
Rejestracja: pt wrz 14, 2007 6:17 pm
Lokalizacja: Wyszków

Post autor: Radeon »

Usunięto.
Ostatnio zmieniony sob cze 22, 2013 11:35 am przez Radeon, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Odcinek fajny , ale po zjedzeniu fasolki senzu watpie zeby rany sie "zabliznily" bardziej sie "calkowicie zagoily"
Gohan pisze:- Piccolo
Gohan doprawdy musi dostac lanie w dupe , przez tyle lat nazywa Piccolo jra "Pan" a teraz jakos zmienil zdanie , dodatkowo mu rozkazuje!

BTW myslalem ze nielubisz DBGT a tu dales Pan jako ssj mimo iz ona jest 1/4 sajanka!

BTW mundury szkolne fuj (o ile to japonia tam)

BTW kto wystrzelil Makankosappo w tym dialogu?
Za chwilę poczuł koncentrację ki za sobą i odleciał w bok. W samą porę, by uniknąć Makkankosappa.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Radeon
Oozaru
Posty: 42
Rejestracja: pt wrz 14, 2007 6:17 pm
Lokalizacja: Wyszków

Post autor: Radeon »

BH pisze:Odcinek fajny , ale po zjedzeniu fasolki senzu watpie zeby rany sie "zabliznily" bardziej sie "calkowicie zagoily"
Pewnie tak, ale wiadomo, o co chodzi ;).
BH pisze:Gohan napisał/a:
- Piccolo
Gohan doprawdy musi dostac lanie w dupe , przez tyle lat nazywa Piccolo jra "Pan" a teraz jakos zmienil zdanie , doadtkowo mu rozkazuje!
Napływ dumy, wściekłości itp. pod wpływem SSJ3 :).
BH pisze:BTW myslalem ze nielubisz DBGT a tu dales Pan jako ssj mimo iz ona jest 1/4 sajanka!
Tam nie była SSJ więc można uznać to za kolejny sprzeciw :). Także przeciwko zasadom tej serii. Aha, Pan przecież pojawiła się w Zetce - więc nie jest tą wredną, rozkapryszoną dziewuchą co w SwK ;).
BH pisze:BTW kto wystrzelil Makankosappo? Za chwilę poczuł koncentrację ki za sobą i odleciał w bok. W samą porę, by uniknąć Makkankosappa.
Piccolo. Nikogo więcej znającego tą technikę nie było na polu bitwy... wtedy :).

Usunięto.
Ostatnio zmieniony sob cze 22, 2013 11:36 am przez Radeon, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

(Post Radeona)
1.Goten smierdzi jako mlodszy brat , nie wiem czemu Gohan mialby sie zachowywac jako KKRT podczas Freeza sagi po tym jak jego mlodszy brat dostal lanie (choc Goten ma odbry gust co do Gohana jako Sajamena tez go lubie jako Sajamen)
2a.No co ty Pan (DBGT) >>>>>>>>> Pan (DBZ) > Pan (DBGT) Prapra babcia BTW w "zetce" Pan nie jest tak sexy dziewczyna jaka jest w DBGT BTW Pan nie zawsze jest "wredna" (patrz transformacje KKRTa w SSJ4) , zapewne geny jej pradziadka sie odezwaly w niej w DBGT :twisted:
2b.Nie byla bo mowie sajanowie 1/4 i w dol nie moga stac sie SSJ ani Oozaru to jest fakt
3.A dzieki

O kurde , narodziny Vegehana znowu :|

BTW gdzies jest mowione ze tylko te same rasy moga sie scalic (e.i. 2 100% sajanowie lub 2 1/2 sajanowie , ale nie Nameczanin + Sajan (Piccolo jr + KKRT) , Nameczanin + Czlowiek (Piccolo jr + Krilan , znany oficjalnie jako Piririn by Akira Toriyama) jak i tutaj , 100% Sajan + 1/2 Sajan) BTW faniec fuzyjny , biedny Vegeta
Czy ziemia przetrwa?
Albo kolejne pomylenie gleby z planeta , albo znowu dales te "ratowanie gleby"
Wykonanie tańca baletowego
Od kiedy taniec fuzyjny to balet? :shock:
wojownicy wykonali ruchy przypominające synchroniczny taniec baletowy
:?

Patrz gora

Odcinek moze byc , ale czy Vegehan pokona Freele za pomoca Garlic Masenko , Big Bang Kamehamehy lub Final Kamehamehy? Tylko czas powie
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Radeon
Oozaru
Posty: 42
Rejestracja: pt wrz 14, 2007 6:17 pm
Lokalizacja: Wyszków

Post autor: Radeon »

BH pisze:1.Goten smierdzi jako mlodszy brat , nie wiem czemu Gohan mialby sie zachowywac jako KKRT podczas Freeza sagi po tym jak jego mlodszy brat dostal lanie (choc Goten ma odbry gust co do Gohana jako Sajamena tez go lubie jako Sajamen)
Wydaje mi się, że Gohan tak nie uważa :).
BH pisze:2a.No co ty Pan (DBGT) >>>>>>>>> Pan (DBZ) > Pan (DBGT) Prapra babcia BTW w "zetce" Pan nie jest tak sexy dziewczyna jaka jest w DBGT BTW Pan nie zawsze jest "wredna" (patrz transformacje KKRTa w SSJ4) , zapewne geny jej pradziadka sie odezwaly w niej w DBGT :twisted:
Opinia :). Czy jest sexy to mnie akurat nie obchodzi, ma nie być wredna.
BH pisze:2b.Nie byla bo mowie sajanowie 1/4 i w dol nie moga stac sie SSJ ani Oozaru to jest fakt
Tak było powiedziane w DBZ? Nie słyszałem o tym.
BH pisze:Albo kolejne pomylenie gleby z planeta , albo znowu dales te "ratowanie gleby"
Hehe. Już zmieniłem :).
BH pisze:Od kiedy taniec fuzyjny to balet? :shock:
Yy... no podobny jest xD.
BH pisze: Odcinek moze byc , ale czy Vegehan pokona Freele za pomoca Garlic Masenko , Big Bang Kamehamehy lub Final Kamehamehy? Tylko czas powie
Zobaczymy :). Ale Garlic Masenko na pewno nie, głupio brzmi :).
ODPOWIEDZ