SPRZEDAM SERIę DRAGON BALL ,DBZ I DBGT UNCUT(BEZ CENZURY)

Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
Zablokowany
gambit88

SPRZEDAM SERIę DRAGON BALL ,DBZ I DBGT UNCUT(BEZ CENZURY)

Post autor: gambit88 »

POSIADAM WSZYSTKIE ODCINKI DRAGON BALL UNCUT (WERSJA BEZ CENZURY) (CAłOść CZYLI DB, DBZ I DBGT), PO JAPOńSKU Z POLSKIMI NAPISAMI. SUPER JAKOść JEDEN ODCINEK ZAJMUJE śREDNIO 220 MB. CAłOść ZAJMUJE 27 PłYT DVD. JAKO BONUS DODAM WSZYSTKIE FILMY KINOWE DRAGON BALL. JAK KTOś JEST ZAINTERESOWANY KUPNEM TO ZAPRASZAM NA NUMER GG 1229984, LUB E-MAIL sparx007@op.pl . NAPRAWDĘ WARTO!!!! POSIADAM TEż WSZYSTKIE ODCINKI DB,DBZ I DBGT Z POLSKIM LEKTOREM NA 9 DVD ALE JAK WIADOMO JEST TO JUż WERSJA OCENZUROWANA. ZAPRASZAM!!!!!!!!
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Nie wiem jak on to zrobił... Nie wie, że można trzymać alt i shift jednoczesnie? O_o
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

I ile błenduf...poprawiłem trochem jego tekst:

Kod: Zaznacz cały

POŚADAM FSZYSTKIE ODĆINKI DRAGON BOL ANKAT (WERSJA BES CENZURY) (CAłOŹDŹ CZYLI DB, DBZ I DBGT), PO JAPOńSKU Z POLSKIMI NAPISAMI. SUPER JAKOŹDŹ JEDEN ODCINEK ZAJMÓJE śREDŃO 220 MB. CAłOŹDŹ ZAJMÓJE 27 PłYT DVD. JAKO BONÓS DODAM WSZYSTKIE FILMY KINOWE DRAGON BOL. JAK KTOś JEST ZAINTERESOWANY KÓPNEM TO ZAPRASZAM NA NÓMER GG 1229984, LUB IMEJL sparx007@op.pl . NAPRAWDEM WARTO!!!! POŚADAM TESZ WSZYSTKIE ODĆINKI DB,DBZ I DBGT Z POLSKIM LEKTOREM NA 9 DVD ALE JAK WIADOMO JEST TO JÓSZ WERSJA OCENZÓROWANA. ZAPRASZAM!!!!!!!!
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Drake
Golden Oozaru
Posty: 228
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:32 pm
Lokalizacja: Głuchołazy
Kontakt:

Post autor: Drake »

Errr.........dobra to żart tak??Przecież narobienie tylu błędów jest niemożliwe i to jeszcze taki byki jak Bonus ja w pierwszej klasie pdostawówki lepiej pisałem
http://www.mist-village.zobacz.com.pl/ fajna stronka anime(duży download)polecam
http://www.otwieramy.pl/?p=140130 kliknij to mi pomoże:Pp
Awatar użytkownika
Dyakou
SSJ 3
Posty: 151
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 7:59 am

Post autor: Dyakou »

Paragraf §86 z art 5 na podstawie ustawy z dnia 5 września 1989 roku, mówiącej o prawach własności osobistej oraz komercyjnej.

Złamanie procedury, może zostać przyczyną poważnej rozprawy sądowej z karą kaucyjną ;P.

A do rzeczy, sprzedaż DBZ jest już tak wykorzystana, że raczej nie ma szans na znalezienie nabywców. Tym bardziej Twoje zdolności komercyjne, oraz umiejętności pisemne raczej nie zachęcają do zakupu Twoich przedmiotów.

Życzę szczęścia, acz raczej nie spodziewałbym się wysokich wyników tej skromnej wyprzedaży.

Do tego polecam słownik języka polskiego oraz najlepiej więcej skupienia na lekcjach.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

A nie przypadkiem :

Złamanie procedury, wiąże się z rozprawą sądową, która w naruszeniu prawa grozi pobytem w areszcie, minimalnym 'wyrokiem' jest kara kaucyjna o wysokości nie mniejszej niż 300-500(?) zł

Chociaż racja, zawsze inaczej się mówi ;P

I z gadzam sie z tobą Ciastek, DB jest już wyczerpane.
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Kris pisze:grozi pobytem w areszcie
Nigdy nie uzywa sie takiego zwrotu, zawsze jest 'ograniczenie wolnosci'.
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Zablokowany