DB AF

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

Czy wyjdzie AF?

Tak
4
11%
Nie
10
26%
Nie wiadomo
16
42%
Ha ha ha! Tylko glupiec wierzy w cos takiego jak AF!
8
21%
 
Liczba głosów: 38

Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

DB AF

Post autor: BH Daimaouji »

czy AF powstanie? Opór jest ogromny , a wy co o tym myślicie? Dla mnie to jest tajemnica , kto wie , może Akira Toriyama san zrobi mange na temat DB.
Ostatnio zmieniony sob kwie 16, 2005 10:54 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 2 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Atom
Golden Oozaru
Posty: 216
Rejestracja: pt sty 14, 2005 9:30 am
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Atom »

Ile było pytań tego sie nie naliczę. Ale no cóż odpowiadam ostatni RAZ.

DRAGON BALL AF to seria wymyślana przez fanów. Chcąc wskrzesić DB zaczeli rysować własną serię. Szło im dobrze bo 8sek trailera już widziałem. (Jak Kakarotto zamienia sie w S5). Musze przyznać że chodź kreska nie ta sama co u akiry to są to naprawde profesjonaliści. Jednak to tyle. Od 2 lat o AF nie ma słuchu. Czy zabrakło chęci? funduszy? czasu? tego nie wiemy. Wiem jednak a raczej wierze że gdzieś tam w śród was jest osoba która kiedyś ożywi wieczne historie Smoczych Kul. Na dobrym etapie są przecież polscy fani. Wystarczy zassać DB F z SSJPOWER to będziecie wiedzieli o czym mowie. Tak więc na razie możemy uznać to i przenieść do grona plotek. A jak będzie naprawdę dowiemy się za 3-4 lata. Pozdrawiam
Przyszedłem pomóc Blizowi w ciągnięciu tego koksu dalej !
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

Ja nie wiem czy powstanie bardzo chciałby żeby powstało ale no cóż wszystkiego mieć nie można. :( Ale czyałem gdzieś niepamiętam gdzie że na CartoonNetwork ma wyjśc cała seria DB, DBZ, DBGT i DBAF. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Atom
Golden Oozaru
Posty: 216
Rejestracja: pt sty 14, 2005 9:30 am
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Atom »

Nie nie no to żeś palnoł. Mission Imposible żeby na Cartoon Network pojawiło się AF. Bynajmnie jeszcze nie teraz ! Przecież jak każda seria DB wyszła z Japonii z kilku letnim opóźnieniem! Tym bardziej mowa o CN. Przecież Licencje zdobyli dopiero w 1995! A gdzie Manga World ?
Przyszedłem pomóc Blizowi w ciągnięciu tego koksu dalej !
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

BTW ktos zobaczy twarz mojego sklonowanego starszego brata w fanfiku (Gutek go zna) i juz pomyśli że będzie w AF (BTW Ten Big Brother pojawia sie 2 lata po filmie 13!) P.S. jego imie to Thales :P I jest 100% murzynowym sajanem :P zbroje ma brązową a nie fioletową.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

Znalazłem to o czym mówiłem :Nowa seria Dragon Ball
*Arkard | 01/04/2004 @ 14:05:52
A jednak stało się. Nie chciałem początkowo w to uwierzyć, ale jednak stało się.
Od bardzo dawna krążyły plotki o kolejnej serii Dragon Ball - DBAF (After Future). Oczywiście, każdy normalny fan M&A wiedział, że to tylko plotki i maksymalnie DBAF miało szansę stać się fanowską mangą... ale jednak stało się inaczej!
Toei Animation razem ze studiem Gonzo, ogłosili dziś, na łamach Shounen Jump, że w czerwcu tego roku, rozpoczną się prace nad 13 odcinkową serią Dragon Ball AF!
Nie wiadomo jeszcze kto zajmie się designem postaci, ale jedno jest pewne - Akira Toriyama nie weźmie udziału w tej produkcji. Scenariuszem zajmie się Subaru Tahei, oryginalny twórca doujinshi (fanowska manga) DBAF. Pozostaje nam tylko czekać na efekty tej pracy. Może dzięki temu Dragon Ball znów odżyje?

:D :D :D
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Rav pisze:Lol, spójrzcie na datę tego newsa :D
Hmm 1 kwietnia? Przecież to prima aprimis! Więc te info to GAG P.S. podobne info było na www.daizex.com :lol:

P.S. oto filmik zapowiadający AF http://www.templeotrunks.com/dbaf/dbaf_commercial_[www.daizex.com].mpg

i przetłumaczenie

GOKU: "They thought our show was over!"
TRUNKS: "They did, huh? Hmpf! Shows what they know!"
GOKU: "What's this...? You're different..."
TRUNKS: "You all... I can't let you live..."
KURIRIN: "But you're our friend! You're just kidding around!"
TRUNKS: "Who are you calling a friend...?!"
GOKU: "You're not yourself. What do you want?"
TRUNKS: "You'll never understand..."
GOKU: "I see..."
TRUNKS: "What do you know?! I'll never lose to you!"
GOKU: "Hehehehe... you don't know of my new transformation...!"
TRUNKS: "TAAAAHHH~!"
GOKU: "DON'T YOU DARE THINK YOU'RE GOING TO DEFEAT US!!"

Podziękowanie dla Vegettoexa z www.daizex.com!
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

Wiem że jest ich pełno ale no tak jakoś chciałem powiedzieć skąd to wziołem ale trudno (wierze że jednak AF wyjdzie). A to że będzie na CN cała seria to niepamięta gdzie przeczytałem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gogetta
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 13
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:15 pm
Lokalizacja: Namek

Post autor: Gogetta »

zagłosowałem na nie wiadomo.ale napewno nie zrobi calej mangi sam.Planowane jest 650 odcinkow!!nie sądze.a zresztą jest sporo DB fanów ktorzy potrafią namalowac Team Z i jego wrogów tak samo dokładnie jak i Akira.Powinien zatrudnic kogos i tak ma hajsu po nos.
:)

[img]http://bla_bla_bla_bla_bla.w.interia.pl/goku.jpg[/img]
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Nikt nie potrafi rysowac tak jak Akira Toriyama ,kazda osoba ma swoj niepowtarzalny styl ,mozna rysowac podobnie ale nie tak samo .
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Jesli kiedys sie naprawde pojawi DB AF ,to chyba jak sami go sobie narysujemy ,prawde mowiac zauwazcie kiedy narysowana byla seria DB ,gdyby fani zawodowcy zajeli sie juz wtedy rysowaniem to juz byloby skonczone ,a tak to mamy 2005 ,a tu patrze ile DB AF ma miec odcinkow mieli prawie 10 lat na narysowanie gdyby powaznie o tym mysleli , a z reeszta trudno .
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

Wolak Ja robiłem tak samo to były naprawde piękne czasy (aż sie łezka kręci w oku na samo wspomnienie :cry: ) a BTW to Ja zaznaczyłem że DB AF niewyjdzie. Ale może niedługo coś sie zacznie kręcić. Może szukują jakąś bombe i wupuszczą Ją w odpowiednim czasie żeby wszystkich zaskoczyć :wink:
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Kaiser16
Przeciętny wojownik
Posty: 1
Rejestracja: czw sie 04, 2005 2:34 pm

Post autor: Kaiser16 »

Chciałbym żeby wyszło dragon ball af pod warunkiem że autor DB nie weźmie tego scenariusza zrobionego przez fanów.Ten scenariusz ma cholernie duzo wad i nieprawidłowości
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

kto by niechciał żeby wyszło ale wątpie żeby wyszła bo to wszystko to plotki

Miło jest niczego nie wnieść do tematu, prawda? - Szpaner
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Powiedzmy sobie szczerze ,gdyby ktoś inny zrobił te anime niż sam Akira Toriyama to nie było by już to samo anime .A sam Akira Toriyama nie ma już czasu i sił ,żeby narysowac nową sagę .
Uwertura...

Obrazek
ODPOWIEDZ