Ciekawostki i błedy

Jeśli stworzyłeś coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, zamieść swoją pracę w tym dziale.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Zapewne dali tak bo Gohan mial dlugie wlosy kiedy po raz pierwszy stal sie SSJ , a jego wyglad z dlugimi stojacymi wlosami glupio wygladal. Zreszta Radim zapewne tez by tak wygladal jako SSJ. Nie wiadomo co do Pan (choc raczej watpliwe bo ona jest w 1/4 sajanka a minimalnie tylko 1/2 moge stac sie SSJ , wyjatek to Goku jr i Vegeta jr) i Bry (o ile ona jest sajanka) jak i Seripy oraz Panbukina
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

No prawda, ale chodzilo mi ogolnie. On byl w koncu specjalnym dzieckiem- Goku zawsze mowil ze ma ukryta moc. Chdozilo mi o to ze jemu jako jedynemu Saiyanowi wlosy nie zmienialy polozenia a mogly :razz:. No ale dobra mniejsza z tym...
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Pitti, jedynie w Cell sadze Gohanowi nie zgadzaly sie wlosy, w dajszych odcinkach rozmieszczenie wlosow bylo normalne. No chyba, ze ten SSJ2. Ale mniejsza o to.
BH, kto ci powiedzial, ze tylko sajanie czystej krwi i polkrwi moga, zostac SSJ?? Ja nigdzie o tym nie slyszalem w anime...Widzialem Goku jr i Vegete jr. W stadiu SSJ...Oni raczej w malym stopniu byli Sajanami...
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Astarot pisze:BH, kto ci powiedzial, ze tylko sajanie czystej krwi i polkrwi moga, zostac SSJ?? Ja nigdzie o tym nie slyszalem w anime...Widzialem Goku jr i Vegete jr. W stadiu SSJ...Oni raczej w malym stopniu byli Sajanami...
1.W Daizenshuu tak napisali wiec biore ich uwage (to tlumaczy czemu Pan nie stala sie SSJ do tej pory nie?)
2.W baaaaaaaaaaaaaaaaardzo malym.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

A z kad wiesz, czy Pan nie osiagnela SSJ?? Widzimy ja tylko do 14 roku zycia i pozniej, jak jest stara.
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Ee głupie to, bo skoro Vegeta Jr. i Goku Jr. mogli osiągnąć SSJ to Pan tym bardziej. Chyba, że była za słaba.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Astarot - No mowie w Daizenshuu tak jest napisane , ale nie wiem na 100% moze jednak sie zmienila kiedy KKRTa nie bylo , ale byla za stara (wszak miala 114 lat!) zeby stac sie SSJ 100 lat pozniej
Barni - Ta nie liczac tego ze oni sa w 1/34 sajanami (Prapraprapra wnukowie Vegety i KKRTa)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Nie załapałem. Skoro płynie w nich jeszcze mniej Sajańskiej krwi, to tym trudniej im się przemienić w Sayan. Imo.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Barni pisze:Nie załapałem. Skoro płynie w nich jeszcze mniej Sajańskiej krwi, to tym trudniej im się przemienić w Sayan. Imo.
Czy bylo gdzie powiedziane ze aby sie zamienic w ssj trzeba byc pol lub czystej krwi saiyanem?
Moze Pan nie osiagnela SSJ bo byla dziewczyna... a moze osiagnela tylko nie poakzali...
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Pitti pisze:
Barni pisze:Nie załapałem. Skoro płynie w nich jeszcze mniej Sajańskiej krwi, to tym trudniej im się przemienić w Sayan. Imo.
Czy bylo gdzie powiedziane ze aby sie zamienic w ssj trzeba byc pol lub czystej krwi saiyanem?
Moze Pan nie osiagnela SSJ bo byla dziewczyna... a moze osiagnela tylko nie poakzali...
1.No pisze , ze tylko w Daizenshuu (moze gdzies indziej?)
2.Sam Pan Akira powiedzial ze nie wie jak maja wygladal Sajanki jako SSJ (ja tez nie wiem , dla mnie powinny byc wtedy troche umiesnione)
3.Tez moze
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Nie rozumiem, co do Twojego postu ma ten cytat.

Po prostu chodzi mi o to, że Pan jak najbardziej mogła osiągnąć SSJ, mimo że pan Akira tego nie pokazał. Koniec.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Barni pisze:Nie rozumiem, co do Twojego postu ma ten cytat.
Tlumacze wiec

Czy bylo gdzie powiedziane ze aby sie zamienic w ssj trzeba byc pol lub czystej krwi saiyanem? -> No pisze , ze tylko w Daizenshuu
Moze Pan nie osiagnela SSJ bo byla dziewczyna -> Sam Pan Akira powiedzial , ze nie wie jak maja wygladac Sajanki jako SSJ
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Sorry BH, wysłaliśmy posty niemal równocześnie. I nie zauważyłem Twojego. Ten mój post był skierowany do Pittiego :p
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Chodzilo mi o to ze pisales " Skoro płynie w nich jeszcze mniej Sajańskiej krwi, to tym trudniej im się przemienić w Sayan" dlatego spytalem "Czy bylo gdzie powiedziane ze aby sie zamienic w ssj trzeba byc pol lub czystej krwi saiyanem? ". Chodzilo mi oglonie o zasade nie o Pan.... sory jesli dalej nie rozumiesz....


EDIT

ehh chcialem napisac, ze:

DBZ Movie 6 hmm blad?

Goku i Vegeta leza wykonczeni w normal state niedaleko mozgu Coolera, gwiazda(?) na ktorej sie znajduja zaczyna wybuchac. Nagle Goku wstaje zamienia sie w ssj i podejmuje walke z Coolerem. Po chwili widzimy, ze Vegeta jest juz takze jako ssj choc dalej lezy na ziemi prawdopodobnie nieprzytomny.

Ale jednak po chwili Vegeta wstaje ;/ ;p

Edita posta mozna zignorowac ;p
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Pitti pisze:Chodzilo mi o to ze pisales " Skoro płynie w nich jeszcze mniej Sajańskiej krwi, to tym trudniej im się przemienić w Sayan" dlatego spytalem "Czy bylo gdzie powiedziane ze aby sie zamienic w ssj trzeba byc pol lub czystej krwi saiyanem? ". Chodzilo mi oglonie o zasade nie o Pan

EDIT

ehh chcialem napisac, ze:

DBZ Movie 6 hmm blad?

Goku i Vegeta leza wykonczeni w normal state niedaleko mozgu Coolera, gwiazda(?) na ktorej sie znajduja zaczyna wybuchac. Nagle Goku wstaje zamienia sie w ssj i podejmuje walke z Coolerem. Po chwili widzimy, ze Vegeta jest juz takze jako ssj choc dalej lezy na ziemi prawdopodobnie nieprzytomny.

Ale jednak po chwili Vegeta wstaje ;/ ;p
1.Cos w tym stylu , ci Saiyajinowie nie maja wystarczajaco duzo krwi Saiyajinow w sobie. Pan zapewne , w przeciwienstwie do Bry , Gohanow , Tronkow i Gotena nie urodzila sie z ogonem (aka , takze ze nie moze osiagnac SSJ bo ma za malo krwi Saiyajinow w sobie) , wiec nie moze stac sie ani Oozaru ani SSJ. Toei "zlamali" te teorie dajac Vegete jr i Goku jr ktorzy maja chyba z okolo 1/64 krwi Saiyajinow w sobie (Vegeta jr moze miec mniej) a mimo to moga stac sie SSJ
2.Blad Toei , w filmie 8 (z Vegeta) i 12 jest podobnie (stroj Kakarotta) , Akira Toriyama jednakze podobnie zrobil w tomie 33 , ale zapewne zapomnial pomalowac wlosow na czarno
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ