Oceń użytkowników.

Wszystkie sprawy, które dotyczą tego forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

BH - diabeł wcielony ale bardzo go lubię

Tommy - przyjaciel w życiu

Wolak - bardzo inteligentny człowiek

Dae - obok Wolaka zawsze najbardziej zależy mi na jego opiniach

reszta później
Obrazek
Awatar użytkownika
Keynan
SSJ 4
Posty: 298
Rejestracja: sob lut 04, 2006 10:30 am
Lokalizacja: jestem?
Kontakt:

Post autor: Keynan »

Człowiek jest istotą uczuciową, potrafi także wyczuć kiedy znajduje się w niebezpieczeństwie i pawa szacunkiem do drugie przedstawiciela jego rasy. Jednak bardzo żadko podlega to autentyczności. Nie ma prawa oceniać żadnego z nas, choć ma o różnych osobach, rózne zdanie. Prawdziwym celem, życia jest bycie wyrozumiałym i szanowanie poglądów na świat innych ludzi. Prawie każdy z nas bardzo często ocenia ludzi po pierwszym wrażeniu lub przedsięwzięciu. Od tej pory nigdy nie ocenie człowieka po jego charakterze na forach i innych miejscach konferencyjnych.
Obrazek
Życie stworzone jest z fragmentów,
o których tylko wiedzą Ci, którzy nas znają
Awatar użytkownika
Raditz SSJ4
Golden Oozaru
Posty: 213
Rejestracja: wt maja 23, 2006 5:34 pm
Lokalizacja: Vegeta

Post autor: Raditz SSJ4 »

Nie znam za za wielu osób lecz znam BH jest bardzo wybuchowy ale nawet jest wporzo. Lecz mówie odrazu nie tylko on umie bluzgać jak ktoś mnie wnerwi nie dam mu spokoju.Może po jakimś czasie odpuszcze
Obrazek
Obrazek
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

Wolak - bardzo ciekawa osoba z dużym poczuciem humoru. Do tego pisząca z wielką mądrością.

Dae - moderator, spisujący się jak należy. Nic dodać, nic ująć. Dobra kolega....

Szpaner - niegdyś trzymał pieczę nad forum i pilnował, aby nie spamować. Obecnie jest trochę luźniej na forum...

BH - jak już gdzieś indziej pisałem, jest to człowiek o bardzo szerokiej wiedzy na temat świata. Dużo wie...

Dyakou - kilka tygodni temu było trochę głośno o nim, ale teraz się wszystko uspokoiło i jest taki sobie ;d

Kris - facet, któremu się buzia nie zamyka 9 w pozytywnym tego słowa znaczeniu ;d) Gdzie nie spojrzę, tam on jest...

Bobercik - wie dużo o DB i umie zorganizować wiele turniejów oraz zabaw.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Opiszę osoby warte opisania. Bo po co opisywać Krisa? Przecież każdy wie że to "ziom" xD

Dae - niegdyś wspaniały moderator, najlepszy user forum, jednak na dzień dzisiejszy ma mało czasu, zdecydowanie za mało, żeby poświęcać czas dla ssjpower. Oczywiście go rozumiem, ale jestem pewien że gdy Piotrek znajdzie czas to znowu rozrusza forum.

Dragon Fist - moderator...czy dobry, było wiele wątpliwości. Ja choć DF'a bardzo lubię to się nie będę już wypowiadał. Widzę go ciągle na gg ostatnio, a prób "obudzenia" forum nie widać.

Rav - połączył PBCH i SSJPower. Bardzo dobry ruch, forum zyskło kilku nowych, dobrych userów. Ogólnie świetny admin, który niestety za mało czasu poświęca użytkownikom (nie forum, tylko właśnie userom xD).

Arti - fajna osoba, bardzo poważny człowiek, z którym niekiedy można pożartować. Pisze dziwne posty. Raz napisze coś strasznie długiego, na drugi dzień wiadomość z jednym zdaniem. Dziwne...xD

BH Daimaouji (Bartuś) - często zdarza mu się zaspamować, ale bez niego forum by zamarło. Poza tym jest świetnym kumplem i wielkim znawcą Smoczych Kul.

Wolak - idealny użytkownik. Nigdy nie spamuje, koleguje się z innymi, umie pożartować. Naprawdę, wspaniały user. Tacy powinni być wszyscy xD

Kris - a co mi tam...super kolega...Kris rulez!!!

Opisałem moderacje, vipa i najbardziej widocznych userów. Starczy :)
Obrazek
ODPOWIEDZ