BH Saga (Reszta z sagi i infa)

Jeśli stworzyłeś coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, zamieść swoją pracę w tym dziale.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

a Ja powiem że mi sie to ogólem nie podoba....
za krótkie... i scenariusz jest do przwidzenia.... lepiej napisz odrazu że rozwalasz cały wszechświat, piekło niebo i sie skończy Twój FF
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Bez przesady. BH daje ten fan fick na forum bo niektórym się podoba. A to że jego postać jest wszechpotężna to tylko i jedynie jego sprawa. Jak dla mnie ten FF jest fajny. Może nie prezentuje wielkiego poziomu, ale jest w każdym momencie ciekawy. Dziękuję za uwagę xD
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Robert pisze:BTW. Dawno coś do Ciebie nie przyleciał Bobercik z wizytą. Może byś mnie znowu umieścił w jakimś odcinku? Chciałbym kogoś rozalić
Nie dlugo cie dam BTW zobacz kredytowanie postaci , WYSTAPISZ w filmie 1

A o czym bedzie? No to bedzie parodia filmu 5 , reszte nie zdradze
Kris pisze:No nawet fajny odcinek :D Ale b.dawno mnie nie było może mnie umieścisz :D :twisted: :mrgreen:
Skoro jestes w mojej rodzinie tam dam cie tez niedlugo
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: BH Saga (Reszta z sagi i infa)

Post autor: Bobercik »

BH Daimaouji pisze: ?.Robert [DBGTII 4-18]
aka Bobercik
aka Książe Robert
Robert [4?-?]
aka Książe Robert [1]
Wystąpię jako Książe Robert? Fajnie :D Bartuś, więc kiedy dasz ten film bo nie mogę się doczekać :twisted: a przy okazji, ile "filmów" już napisałeś?
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Re: BH Saga (Reszta z sagi i infa)

Post autor: BH Daimaouji »

bobercik pisze:
?.Robert [DBGTII 4-18]
aka Bobercik
aka Książe Robert
Robert [4?-?]
aka Książe Robert [1]
Wystąpię jako Książe Robert? Fajnie :D Bartuś, więc kiedy dasz ten film bo nie mogę się doczekać :twisted: a przy okazji, ile "filmów" już napisałeś?
Doslownie zadnego , ale mam go w glowie (jak i pare odcinkow z "Zycia Ksiecia" i jeden z "100 lat po DBGT" z momentem kiedy walcze z Michasiem)

Nie krotko bo zawiera te elementy zabijania pewnych istot , ale skoro to fanfik chyba nikomu nie bedzie to przaszkadzalo
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Re: BH Saga (Reszta z sagi i infa)

Post autor: Acer »

BH Daimaouji pisze: Doslownie zadnego , ale mam go w glowie (jak i pare odcinkow z "Zycia Ksiecia" i jeden z "100 lat po DBGT" z momentem kiedy walcze z Michasiem)
To ze mną chyba :> jak miło xD
Nie mogę się już doczekać twoich nowych odcinków xD
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

BH Dawaj Więcej Odcinków I Ja Też Mam Być :D
Podoba Mi Się I TO Bardzo ;]
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Odcinek 3 "Jak Groly stal sie sluga ksiecia"

Narrator : "Na odleglej planecie osobnik podobny do Broli'ego szuka KKRTa"

Groly mowi "Kakarotto! Gdzie jestes cwelu? (wyczuwa moc) Ha ha ha ha Kakarotto!" (Nadlatuje na planete ale widzi kosmite i mowi do niego) "Hej gdzie jest Kakarotto?!" A kosmita mu na to "Co to Kakarotto?" Groly nie wytrzymuje "Gadaj p...do o ile ci zycie mile" Komista lagodnie mu odpowiada " Doprawdy nie wiem o kim pan mowi" Groly zabila kosmite , tymczasem na planecie Chominidia "Dobrze Broli kun jak sie czujesz jako Majin?" Broli mi na to "O fajnie ale po co panicz daje mi ten poziom skoro umiem juz ssj2?" A ja mu na to "Bo mi sie podoba , masz cos przeciwko?" Broli z glupkowata twarza mowi "Nie oczywiscie" Nagle moj Detektor zauwaza jakams moc "Hmmmmmmm bardzo duza moc! Wujku Entei!" "Tak Paniczu?" Odpowiedzial , "Znajdz mi prosze te moc" , "Tak jest!"

Narrator : "Groly ciagle lata"

Groly : "Kakarotto! KAKAROTTO!!!! Gdzie jestes?!" Nagle zjaiwa sie wujek Entei przed nim "O kim jestes?! Wiesz gdzie jest Kakarotto?" A on mu na to "Nie , ale moj panicz chce z toba sie widziec moze on ci pomoze" Groly zrobil usmiech "Ha ha ha fajnie by bylo" Po chwili juz sa u mnie Broli mu na to "Mlodszy bracie jestes" Ja sie troche dziwie "Mlodszy brat? Fajnie nie wiedzialem Broli , ze jestes wielkim bratem" Groly sie dziwi widzac znak M na czole swojego brata "Bracie co sie z toba stalo?" A Broli mu na to "Panicz Bartuś testuje nad mna technike zamiany istot w Majin jak to robil Babidi z Vegeta" Groly na to "Aha! Ale gdzie jest Kakarotto? Ponoc tu jest!" Ja mu na to "Nie ma go juz , zabilem go" Wchodzi Zly Thales i Groly mowi "Kakarotto! Mwa ha ha Kakarotto!" (Zmienia sie w DSSJ i wyciaga strzykawke myslac ze on sie przestraszy , ale na nic) "Co jest?! Czemu sie nie boisz?" Zly Thales na to "Bo jestem klonem Thalesa , nie Kakarotta , wiec nie mam tej slabosci , mozesz spytac sie mojego mlodszego brata Kakarotta o to co?" Zjawia sie zly Kakarotto "Ktos mnie wolal? (widzi strzykawke i wykonuje przestraszone mine) strzykawka?! (Ucieka)" Groly usmiecha sie "Heh nie uciekniesz mi Kakarotto!" Nagle mu przerywam "Groly! Dosyc! Potem uzylesz to na Kakarotta dobrze?" Groly jest zadowolony "Dobrze"

Narrator : "I tak Groly stal sie wiernim sluga ksiecia , nie musial czekac dlugo zeby spotkac sie z Kakarottem"

Postacie

Ksiaze Bartuś
Wujek Entei
Thales
Kakarotto

Broli Legendarny Super Sajan
Groly Legendarny Super Sajan

Kosmita

Narrator
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Fajne :D Ale może dokładniej powiedz kim był owy kosmita. Przypadkowa postać czy ktoś konkterny?

Z niecierpliwością czekam na jakiś odcinek z Bobercikiem :D Chętnie Cię odwiedzę ;d
Obrazek
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

BH Daimaouji pisze:Gdzie jestes cwelu
xDD Ale Dowaliłem xD Podoba mi Się Bartuś Kun :) czekam na Więcej
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

bobercik pisze:Fajne :D Ale może dokładniej powiedz kim był owy kosmita. Przypadkowa postać czy ktoś konkterny?
Ktos losowy (i tak nie wyobrazam sobie Romana i jego ojca jakos) ale skoro Kamil go pomilil z Kakarottem , TROCHE go mogl przypominac

Kamil kun - No narescie pisesz z sensem oby tak dalej BTW a co myslales , ze co mu powiedziesz? Np. to? "Kakarotto! Gdzie jestes? Chcem dac ci prezent!" (o% sarkazmu)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Krótkie i jakieś takie...mało konkretne ;/
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Odcinek 4 : "Historia Groly'ego"

Narrator : Po przybyciu Groly mlodszy brat Broli'ego chce opowiedziec ksieciowi swoja historie

No dobra odpowiadaj - mowie , a on na to - OK!

(Retrospekcja)

Groly - Wszystko zdarzylo sie w tym momencie jak moj brat sie urodzil i te scierwo Kakarotto , moja mama mowila ze to bylo tak - Glos Krola Vegety - Paragas i jego syn musza zostac zabici!!! - Nagle Paragas przybywa - Co chcesz Cwelu? Chcesz dostac dzisiaj w p....ol? - Paragas mowi - Prosze krolu Vegecie nie zabijaj go , bedzie bardzo dobrym sluga ksiecia Vegety - Krola Vegeta przerywa - Tego sie obawialem , Paragas! - Tak - Mowi Paragas a Krol Vegeta dokancza - Zostaniesz za....lony wraz z swoim synem! (atakuje Paragasa z ataku KI i idzie do komnaty gdzie sa Broli i KKRT , Podnosi Broli'ego i wbijajac nozem probuje go zabic , ale jakos przezywa takze explozje)

Groly opowiada dalej - mijaly lata , az moja Mama przybyla do naszego ojczulka , po pewnym czasie urodzilem sie i poznalem swojego starszego brata , oczywiscie nasza matka postanowila ze lepiej zostawic mojego brata ojczulkowi bo i tak dwoje z nas to dla niego za duzy klopot :twisted: - Ja mowie - Nom :twisted: - A teraz dokancza - polecialem wiec z moja matka na inna planete a ona mi opowiedziala ze kiedys , placz matki Kakarotta wylowal u niej szal tak samo jak u mojego brata i mowila tak - Grrrrrrrrrrrr jak ja kiedys ja zobacze zabije ja , ze nic z jej nie zostanie (Smiech diabla)

Narrator : I tak mijaly lata nagle Groly dostaje wiadomosc ze jego ojciec zmarl

Groly - Hahaha co za czubek , moj brat go zabil (Smiech Diabla) - Broli mowi - glupek myslal ze uda mu sie odleciec mwa ha ha ha - Groly dokancza - Mwa ha ha , choc dowiedzialem sie potem ze moj brat zginal i to z ataku KKRT i jego synalkow grrrrrrrrrrrrrr! - Broli dodaje - Ta! Jak smieli mnie wyslac na Slonce Grrr - Groly dodaje - Aha. Jednak dowiedzialem sie tez ze niedawno temu wrocil do zycia , wiec postanowilem go odszukac i tak dostalem sie tutaj.

(Koniec Retrospekcji)

Broli - Tak bracie , ale to bylo cos innego , wrocilem do zycia bez zla , nauczylem sie tez SSJ4 , jednakze po wylocie moim i Radima , ksiaze BH znalazl nas i dal nam spowrotu nasza zlosc , jednak przed opowiedzial nam ze zabil KKRTa jego siostrze blizniaczke , jego ojca , przybranego brata co wyglada jak Thales i dwoch cweli ktorych nie poznalem jeszcze
Groly - A rozumiem
Ja - Wiec twoja mama nadal lata szukajac Pintury tak? - Groly przerywa - A wiec tak ma na imie mama Kakarotta? Ale co ma to wspolnego? - Mu odpowiadam - To ze mam w rodzinie dwie osoby co wygaldaja jak Pinruta wiec nie predko przybedzie z wizyta :twisted: - Groly usmiecha sie - O widze :twisted:

Wujek Entei - Tak ma panicz racje czuje jej KI , jest niedaleko

(Tymczasem w kosmosie)

Mama Broli'ego i Groly'ego - Pinruta gdzie jestes?! Nie uciekniesz przed smiercia!

Postacie

Książe Bartuś
Wujek Entei

Broli Legendarny Super Sajan
Groly Legendarny Super Sajan

Mama Broli'ego i Groly'ego
Król Vegeta
Paragas

Narrator
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

No no, fajny odcinek :D Poznaliśmy historię Groly'ego. I dobrze. Czekam na następny odcinek.
Mama Broli'ego i Groly'ego - Pinruta gdzie jestes?! Nie uciekniesz przed smiercia!
Hm? Czyżby mama Broly'ego i Groly'ego miała się pojawić? :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

bobercik pisze:
Mama Broli'ego i Groly'ego - Pinruta gdzie jestes?! Nie uciekniesz przed smiercia!
Hm? Czyżby mama Broly'ego i Groly'ego miała się pojawić? :twisted:
Tak , niedlugo dam ten odcinek tez
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ