"Nie zwykle potezna fuzja vs potezna fuzja"
Czesc 1
Narrator : Książe Bartuś pokonal Fuzje Goku jr i Vegete jr , Vegeku jr! Ale czy udaje sie im za drugim razem?
Ja : Wiec chcecie dogrywki?
Goku jr : Tak!
Vegeta jr : No dobra
Ja : Dobrze na poczatek musicie obejrzec te tasme , zeby nauczyc sie innej metody fuzji
Goku jr : Dobrze
Vegeta jr : Heh nie cierpie szkoly
Goku jr : ..............
(Kaseta jest wlaczona)
Kakarotto : Vegeta! Aby sie scalic musimy wykonac pozy
Vegeta : Pozy?
(Kakarotto wykonujac demostracje fuzji tancu)
Vegeta : I myslisz , ze takie cos bym zrobil?
Kakarotto : Musisz , to latwe
Vegeta : Heh
(Scalaja sie)
Vegeta i Kakarotto (wykonujac fuzje) : Sca......le........nie! (fuzja sie nie udaje)
Janemba : (Co do diabla?!)
(Gruby) Gogeta : Wysle cie do piekla Janemba!
Janemba : Ha ha ha ha
(Gdzies indziej)
Kaito : Goku nie! Nie tak mial wygladac Gogeta
Poludniowy Kaito : Jaki tam Gogeta? To Weku
Kaito : Heh , trzeba czekac 30 minut wiec
(Gogeta walczy ale na nic , pare minut pozniej)
Kaito : Czy 30 minut juz sie skonczylo?
Poludniowy Kaito : Jeszcze troche
(Gogeta ukrywa sie a gdy Janemba kto znalazl i chcial go "zabic" , fuzja sie skonczyla)
Vegeta : Kakarotto co to mialo znaczyc?! Co z ta twoja fuzja?!
Kakarotto : Nie wiem
Vegeta : Ale z ciebie (cenzura)
Kaito (telepatia) : Goku twoje dlonie nie byly symetryczne co dlonie Vegety!
Kakarotto : Ja popelnilem blad? Jaki ze mnie debil
Vegeta : Heh
Kakarotto : Ale Vegeta zrobmy jeszcze raz fuzje napewno nam sie uda
Vegeta : Heh
(Probuja sie scalic ale Janemba na to im nie pozwala nagle wkracza Paikuhan i po czasie fuzja sie udaje , lecz Paikuhan pada nieprzytomny po walce z Janemba)
Gogeta : Paikuhanie dzieki za pomoc
Janemba : (Kto to k...a jest?) (laduje sie)
Gogeta : Nie jestem ani Goku ani Vegeta! Jestem instrumentem twojej zaglady!
Janemba : ?!
(Gogeta go kopie az nagle)
Janemba (widzac kule) : (Co do?!)
(Janemba ginie , koniec tasmy)
Ja : I tak to bylo
Goku jr : ..................
Vegeta jr : O k...a ale glupi taniec
Goku jr : Ale musimi to zrobic
Vegeta jr : No dobra
Ja : OK , ale scalcie sie tylko poprawnie
Vegeta jr : Dobra
Goku jr i Vegeta jr (wykonujac fuzje) : Sca......le........nie (fuzja sie udaje)
Gogeta jr : OK!
??? : Skoro wasza fuzja sie udala , walczcie ze mna!
Gogeta : Kto to?
Ja :
Koniec czesci 1
BTW ta Janemba mowi w myslach jakby ktos nie wiedzial (to dotyczy tylko jego slow w nawiasach)



