Turniej userów - edycja czwarta.

Moderatorzy: Bobercik, Moderatorzy

Zablokowany

Kto zostanie zwycięzcą turnieju?

Czas głosowania minął sob mar 03, 2007 6:25 pm

Bobercik
10
50%
Dragon Fist
10
50%
 
Liczba głosów: 20

Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

I odwrotnie. Nie rozmawiamy dużo ostatnimi czasy, ale nie wypada głosować na siebie :]
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

I Tu mam problem :D Obaj sa swienymi userami , wiec niemoge wstrzymac glosu gdyz moze to narobic problem xD i tak nie xD ale nie oto chodzi . Uwazam ze obaj zasluguja na ten glos :) , Lecz niestety moge oddac go tylko na jedna osobe i teraz musze sie zastanowic kim bedzie ta osoba .
Z Jednej strony Dragon

Dragon Fist : Osoba piszaca ciekawe posty , wspanialego fan ficka i uwazam go za "brata" , z ktorym przezylem wiecej przygod niz z innymi i nie tylko na forum . Choc wczoraj zaistnial pewien spor ktory spowodowal prawie odejscie Dragona na szczescie taka rzecz sie nie wydazyla

Z Drugiej strony Pinky xD

Bobomaru : Hmm co napisac o tej osobie xD Jest "przy glupi" zupelnie jak ja xD . Jest podobny do mnie i to mi sie podoba choc nie do konca xD . Zachowuje sie "gorzej" odemnie xD a czasem podobnie xD czyli super xD Pisze z nim Fan Ficka ale teraz ham niechce pisac xD ( zara sam zaczne pisac xD ) .


Glos idzie na xD ................. Nie wymieniam osoby xD na wygranego :) chyba
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
razz
Zasłużony
Posty: 269
Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:

Post autor: razz »

Dragon Fist, głos na ciebie. Wybacz Bobercik, ale ostatnimi czasy gadam więcej z Dragonem, jest on bardzo inteligentną i interesującą osobą o wyjątkowej osobowości. Mile zaskoczył mnie w różnych dziedzinach, osobiście go podziwiam, ale też nie jest ideałem, robi byki w FF (hahaha), a co najgorsze posty pisze odświętnie. Ostatnio mało robił na forum, ale PP dał mu kopa w d*** i się ruszył, co prawda to, że mało robił na forum wynikało z tego, że miał dużo nauki i mało spędzał czasu na forum, jednak moim zdaniem po prostu się lenił, ale oczywiście z obowiązków się nie wymigał. :P
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Wynik 10:10. Remis. Pomyślimy co z tym fantem zrobić. (naliczyłem u siebie 11 głosów, ktoś skłamał i nie głosował! przyznać się kto xDDD)
Obrazek
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Wspólnie z Bobercikiem zdecydowaliśmy, że skoro finał zakończył się remisem, to taki też będzie wynik. :)

Zwycięzcami turnieju zostali Dragon Fist i Bobercik :)
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Mi to moze byc i tak was obu lubie
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Temat można zamknąć. Piątej edycji nie będzie ^_^
Przypomne jeszcze kto wygrywał:

:arrow: I edycja: 1.Dae 2.Bobercik 3.Kris and Didix
:arrow: II edycja: 1.Dae 2.Bobercik 3.Kris and Didix
:arrow: III edycja: *przerwana*
:arrow: IV edycja: 1.Bobercik and Dragon Fist 2.*brak* 3.Kris and Dae
Obrazek
Zablokowany