Najlepsza laska rodem z DB
Moderator: Moderatorzy
- BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Ta widaje mi sie bardziej sexy od Pan moze dlatego ze jest dojrzalsza? I tak wole Pan , Videl jest corka tego Herkulesa a Pan chociaz tez jest jego wnuczka , jest tez prawnuczka pana BardockaIkoden pisze:Mnie się najbardziej podoba Videl. Jest taka sexy,ładna i jeszcze raz sexy.
A BTW ostanio mi sie podoba Chi Chi jako nastolatka w stroju z DB (czytaj Super DBZ) tak mi sie spodobala ze czesto wyobrazam sobie Pan i Sajalomen w tych (sexy) strojach
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
- BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Gdyby Pan byla pokazana wieksza (wiek jej Mamy w DBZ) bylaby ladniejsza od Videl (i bardziej sexy)Rayman pisze:Mi sie podoba Videl jest z nich wszystkich naladniejasza no i jest zonom jednej z glownych postaci (Gohana)![]()
![]()
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
- BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
1.Sam bys mial kartoflany nosA skad ty to wiesz BH ?? Moze by miala kartoflany nos, albo cos w tym stylu
2.Pan > Videl
3.Czemu niby Pan ktora wyglada jak Videl miala by byc przydsza od swojej "bezuzytecznej matki"?
4.OMG swiat sie konczy jak mozna nie lubie Pan w DBGT a lubic ta slaba Videl? LOL
5.Ale i tak nadal
Pan (DBGT) > Sajalomen > Videl
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
- BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Mowie o poczatku DBGT BTW AF? To bylo 100 lat po DBGT to nie bylo DBAF BTW dzieki tym ze Pan ma w sobie krew sajanow , doczekala sie praprawnukow , Videl by nie miala takiego szczescia 
BTW skad ten pomysl ze byla "mama" jako "babcia"? Bulmie jr sie pomylilo przeciez
BTW jej wlosy sa fajniejsze niz Videl , wszak Pan wyglada jak Chi Chi z konca DB a Videl? Ble
BTW skad ten pomysl ze byla "mama" jako "babcia"? Bulmie jr sie pomylilo przeciez
BTW jej wlosy sa fajniejsze niz Videl , wszak Pan wyglada jak Chi Chi z konca DB a Videl? Ble
Ostatnio zmieniony sob lis 04, 2006 6:56 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 1 raz.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
- BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
No oczywiscie ze byla mala , wszak byla praprababcia!!! Ty tez tak bedziesz wygladal gdy bedziesz mial 70 lat i bedziesz dziadkiem...i bedziesz musial dac swojemu wnuczkowi nic innego jak Wertels originalSrry mialo byc mala , a nie mama
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
- BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Jej imie to Maron (Jap. Glupek) i zgadzam sie z toba , glupia ale mila , odwrotna wersja Bulmy 
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
-
VARS



