Najlepsza laska rodem z DB

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

Miss DB

Bulma
11
21%
Videl
13
25%
Chi-Chi
3
6%
C-18
23
43%
Inna? Podaj w poscie
3
6%
 
Liczba głosów: 53

Beniu
SSJ 4
Posty: 271
Rejestracja: czw lip 06, 2006 10:25 am

Post autor: Beniu »

1. na pierwszym miejscu Videl
2.C18
3.Bulma
4.Chi-Chi pod koniec DB
5.Pan w GT
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Ikoden pisze:Mnie się najbardziej podoba Videl. Jest taka sexy,ładna i jeszcze raz sexy. :P
Ta widaje mi sie bardziej sexy od Pan moze dlatego ze jest dojrzalsza? I tak wole Pan , Videl jest corka tego Herkulesa a Pan chociaz tez jest jego wnuczka , jest tez prawnuczka pana Bardocka

A BTW ostanio mi sie podoba Chi Chi jako nastolatka w stroju z DB (czytaj Super DBZ) tak mi sie spodobala ze czesto wyobrazam sobie Pan i Sajalomen w tych (sexy) strojach
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241
Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:

Post autor: Rayman »

Mi sie podoba vide jest z nich wszystkich naladniejasza no i jest zonom jednej z glownych postaci (Gohana) :razz: :lol:
:arrow:
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Rayman pisze:Mi sie podoba Videl jest z nich wszystkich naladniejasza no i jest zonom jednej z glownych postaci (Gohana) :P :lol: :arrow:
Gdyby Pan byla pokazana wieksza (wiek jej Mamy w DBZ) bylaby ladniejsza od Videl (i bardziej sexy)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

A skad ty to wiesz BH ?? Moze by miala kartoflany nos, albo cos w tym stylu :razz: W koncu nie wiadomo jakby sobie tworcy wymislili :razz:
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

A skad ty to wiesz BH ?? Moze by miala kartoflany nos, albo cos w tym stylu :P
1.Sam bys mial kartoflany nos :P
2.Pan > Videl
3.Czemu niby Pan ktora wyglada jak Videl miala by byc przydsza od swojej "bezuzytecznej matki"?
4.OMG swiat sie konczy jak mozna nie lubie Pan w DBGT a lubic ta slaba Videl? LOL
5.Ale i tak nadal

Pan (DBGT) > Sajalomen > Videl
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

Ale widziales ja na samym koncu AF ? Byla nadal mama jako babcia :mrgreen: a czy ja wiem czy z takimi wlosami to by byla ladniejsza nic Videl :razz:
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Mowie o poczatku DBGT BTW AF? To bylo 100 lat po DBGT to nie bylo DBAF BTW dzieki tym ze Pan ma w sobie krew sajanow , doczekala sie praprawnukow , Videl by nie miala takiego szczescia :twisted:

BTW skad ten pomysl ze byla "mama" jako "babcia"? Bulmie jr sie pomylilo przeciez

BTW jej wlosy sa fajniejsze niz Videl , wszak Pan wyglada jak Chi Chi z konca DB a Videl? Ble
Ostatnio zmieniony sob lis 04, 2006 6:56 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 1 raz.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

Srry mialo byc mala xD a nie mama :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Srry mialo byc mala , a nie mama :lol:
No oczywiscie ze byla mala , wszak byla praprababcia!!! Ty tez tak bedziesz wygladal gdy bedziesz mial 70 lat i bedziesz dziadkiem...i bedziesz musial dac swojemu wnuczkowi nic innego jak Wertels original :P
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
razz
Zasłużony
Posty: 269
Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:

Post autor: razz »

Mara, dziewczyna Kurrina ze 117 odcinku DBZ
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Jej imie to Maron (Jap. Glupek) i zgadzam sie z toba , glupia ale mila , odwrotna wersja Bulmy :P
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Erion
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 20
Rejestracja: wt lut 27, 2007 5:20 pm

Post autor: Erion »

Videl :oops:
Obrazek
Awatar użytkownika
Gogeta
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 33
Rejestracja: pt mar 02, 2007 7:00 pm
Lokalizacja: Rabka-Zdrój

Post autor: Gogeta »

Ja wole inna miss niż są w ankiecie tą miss jest Valez dziewczyna Songotena można jej wszystko wmówić :)
DRAGON BALL POZOSTANIE ZAWSZE W NAS!!

Obrazek
VARS

Post autor: VARS »

Bulma, trudno wyjaśnic dokładnie dlaczego...Poprostu najładniejsza i najseksowniejsza... :P
ODPOWIEDZ