Dragon Ball af pod gt?

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dyakou
SSJ 3
Posty: 151
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 7:59 am

Dragon Ball af pod gt?

Post autor: Dyakou »

No więc zaciekawiła mnie pewna drobnostka. Otóż, przyznam się że filmu kinowego DBGT nie oglądałem i chcę wiedzieć czyżby to nowa seria DB... Part 4 xD
http://www.youtube.com/watch?v=tRuMxdLuVi8
Jeżeli się mylę to tylko dlatego, że w db jestem tumanem i czekam na życzliwą odp. xP
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Skoro chcesz

To odcinek specialny DBGT dziejacy sie 100 lat w przyszlosci , opowiada historie Goku jr jak chcial uratowac swoja praprababcie zeby nie umarla (gdyz stracila przytomnosc po tym jak Goku jr dostal napadniety przez Packa w szkole i im nie oddal) , spotyka on takze swojego prapraprapradziadka Kakarotta (...)

Wiec nie , to nie jest DBAF
Ostatnio zmieniony śr lut 14, 2007 2:07 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 1 raz.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
razz
Zasłużony
Posty: 269
Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:

Post autor: razz »

praprapraprapradziadka Kakarotta
Nieprawda, ponieważ Pan jest wnuczką Goku, a Goku Jr jest wnukiem Pan, Goku jest prapradziadkiem Goku Jr. Wszystko jest wyjaśnione w ostatnim odcinku DBGT.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

razz pisze:
prapraprapradziadka Kakarotta
Nieprawda, ponieważ Pan jest wnuczką Goku, a Goku Jr jest wnukiem Pan, Goku jest prapradziadkiem Goku Jr. Wszystko jest wyjaśnione w ostatnim odcinku DBGT.
1.Pan to praprababcia Goku jr gdyz wszystko zostalo wyjasnione w ostatnim odcinku DBGT (wiec masz 75% racji , polscy "tlumacze" przetlumaczyli to pewnie z fan napisow ponadto watpie zeby Pack byl wnukiem Pan po obejrzenieniu tego specjalu)
2.Pan ma 114 lat na koncu DBGT , watpie zeby miala 12 letniego wnuka w tym czasie :? Ponadto KKRT jak spotyka Goku jr w tym "filmie" , daje trzy razy "pra" i potem przestaje (czyzby nie umial liczyc do 4 na palcach? LOL) a watpie zeby byl taaaki glupi :P http://www.youtube.com/watch?v=SdMKWk1ime0 oto dowod
3.Kurde dalem o jedno "pra" za duzo! Bardock jest Pra (...) dziadkiem Goku jr nie Kakarotto (poprawione)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Dyakou
SSJ 3
Posty: 151
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 7:59 am

Post autor: Dyakou »

Miło że mi pomogłeś bh xD, sam bym się nei połapał ;) . No to zgasł mój płomyczek nadzieji xD
Obrazek
Awatar użytkownika
razz
Zasłużony
Posty: 269
Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:

Post autor: razz »

BH Daimaouji pisze:1.Pan to praprababcia Goku jr gdyz wszystko zostalo wyjasnione w ostatnim odcinku DBGT (wiec masz 75% racji , polscy "tlumacze" przetlumaczyli to pewnie z fan napisow ponadto watpie zeby Pack byl wnukiem Pan po obejrzenieniu tego specjalu)
Następnym razem najpierw 2 razy pomyśl potem napisz... Pack nie jest wnukiem Pan!
BH Daimaouji pisze:2.Pan ma 114 lat na koncu DBGT , watpie zeby miala 12 letniego wnuka w tym czasie :? Ponadto KKRT jak spotyka Goku jr w tym "filmie" , daje trzy razy "pra" i potem przestaje (czyzby nie umial liczyc do 4 na palcach? LOL) a watpie zeby byl taaaki glupi :P
Proponuje byś sobie obejrzał jeszcze raz odcinek specjalny o Goku Jr. Goku Jr tam szuka kryształowej kuli by uratować babcię Pan!
Awatar użytkownika
Majin Trunks
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 26
Rejestracja: pn lut 26, 2007 2:28 pm

Post autor: Majin Trunks »

MOJA RL HISTORIA DB AF GENEZA !!ISNIEJE!!

wyjasnila sie kwestia ze specjalny odcinek niejest to db af natomiast db af istenieje naprawde przekonalem sie gdy 2 lata temu zamiszkalem na niedlugi okres we francji ze starymi, zaprzyjaznilem sie z takim typem tez polakiem od niego zalatwilem sobie wszystkie odcinkow tej seri kazdy zajmuje okolo 300mb wystarczy znajomosc francuskiego francuska przegladarka i mozemy sobie poogladac :) niestety w obecnej chwili nieposiadam zadnych filmow tej seri poniewaz zostaly one we francji mialem klopoty na granicy przy przewozeniu jak na to niepatrzec pirackich plyt mialem pozniej prze**8 oczywiscie nie mowie tylko o filmach db af lecz roznych gierkach programach ..
dragon ball af powstal ponad 4-6 lat temu niepamietam dokladnej daty został on stworzony potym jak akira toroyama zrezygnował z jego produkcji napisał on jednak scenariusz do owej ser db af w 3 lata powstała cała seria licząca niestety zaledwie 75 odcinków tylko tyle istnieje. Jeszcze raz podkreślam iż DB AF jest nieoficjalną serią DB stworzoną przez francuskich designatorów, grafików rysowników, została ona stworzona przez anonimowych twurców dlatego tez nieposiada napisów końcowych, nie weszła ona w życie codzienne ponieważ uznawana była za wyjątkowo brutalną kreskówke anime

Ss'y zamiszczone w internecie wskazuja iz jest to fake owszem owe obrazki to fake tylko dlatego ze nikt niezamiescil zwyklych ssów z seri a to dlatego poniewaz seria db af jest w innym rozszezeniu wiec niemozna poprostu zrobic ssa wychodzi wtedy czarna plama, zaden istnniejacy program sluzocy do robienia ssów nie jest w stanie złapac zadnego ujęcia db af posiada specjalny program w którym odtwarz sie film, zważywszy na wysoką częstotliwość modulacyjną ekranu naszych monitorów pod wpływem obrazu z programu do otwarzającego db af aparat nawet najlepszej klasy nie jest w stanie zrobic dobrej jakosci zdjecia, chyba kazdy z was probowal zrobic zdjecie monitora aparatem owszem jest mozliwe iz chwicimy obraz lecz trzeba ułozyc z odpowiednim kątem niestety z db af jest to chyba niemozliwe zresztą o to chodziło twurcą db af by zachowac anonimowosc oraz nie zbyt wielkie rozpowszechnienie go (w sumie im sie nieudało) tak dla ciekawostki powiem ze w db af jest 10 przemian do ssj10 nieliczac ussj, ussj2 i uwaga ussj3 oraz 4. Dziekuje za przeczytanie w poscie niema żadnych niesprawdzonych informacji jest on niepodważalny dlatego jakie kolwiek komentarze typu "Pier*****lisz niema DBaf" są poprostu dawką chumoru dla mnie :) bo ktos pisząc a nic niewiedzac jest poprostu pozerem :) tyle z mojej strony. dziekuje
Obrazek
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Chmmm.......... Śmiem wątpić w twoje zdanie ale nie mam żadnego powodu aby podważyć :?
ODPOWIEDZ