Chominida

Jeśli stworzyłeś coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, zamieść swoją pracę w tym dziale.

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Dyakou
SSJ 3
Posty: 151
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 7:59 am

Chominida

Post autor: Dyakou »

Wstęp:
Na odległej planecie Chominida nastała pora głodu, wielki wódz BigHam, spoglądając na swoje blade, nie mające czym oczyścić swoje płuca, biedne dzieci,
sięgną po woreczek nienajtańszych ziółek. Całkiem przypadkiem zauważył w woreczku małą dziurkę wypaloną zapewne słabej jakości dżojntem.
Dla wodza mimo, iż wiedział że sam wypalił tę dziurkę, oznaczało to, że ktoś wykrada królewskie ziółka... Nie było litości, wpadł do pierwszego lepszego domu, i głowę właściciela powiesił na pomniku ich boga, Krzywej Pałki.
Od wielu lat, pomnik służył mieszkańcom jako miejsce do składania darów dla ich boga.
Gdyby nie to, że byli zmuszani siłą do robienia darów, nigdy by sami tego nie zrobili.
Każdy mieszkaniec dobrze wiedział, że ich wódz wszystkei dary sprzedaje dla Ruskich, a pieniądze oddaje na produkcję bomb w Wietnamie...


Rozdział 1- "Plony"
Przecierając oczy, wódz wstał ze swego wielkiego łoża i wyjrzał zza zasłony z podobizną Boba Marleya. Nad "Bożym Polem" widniała zielono-żółto-czerwona tęcza, oblewająca wielkie plony ziół, które wyrosły zapewne poprzedniej nocy.
------
Reszte napiszę kiedy indziej, teraz nie mam czasu
Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

szczerze nudne xD i bez sensu :D
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
SonGohan
Golden Oozaru
Posty: 205
Rejestracja: wt sty 02, 2007 9:41 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola/Madrid

Post autor: SonGohan »

Dyakou pisze:wszystkei dary sprzedaje dla Ruskich, a pieniądze oddaje na produkcję bomb w Wietnamie...
Heh, wyobraźnia się ciebie trzyma.

Szczeże mówiąc popre Krisa, czyli nudne i bez sensu (nie mówie tak dla tego że o mojej pracy myślicie tak samo).
Zumo de uva a base de concentrado esta enriquecido con vitamina C.
Awatar użytkownika
Dyakou
SSJ 3
Posty: 151
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 7:59 am

Post autor: Dyakou »

Nie, ja wiem że jest nudne i bezsensu... napisałem to tylko ze złości na bh i pisałem co tylko na myśl przyjdzie...
Obrazek
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Żal.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Zablokowany