Sprawy turniejów.

Wszystkie sprawy, które dotyczą tego forum.

Moderator: Moderatorzy

Co wolisz?

Turniej w systemie pucharowym
5
45%
Turniej w grupach
6
55%
 
Liczba głosów: 11

Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

BH Daimaouji pisze:
bobercik pisze:Dobra dobieram sam 4 osoby. Future Trunks, Piccolo Jr., Brolly i może...Pan
Ci trzej juz byli (Future Trunks , Pan , Piccolo jr) , a mieli przeciez byc nowe osoby zpoza listy
Wiem, ale wziąłem ich bo są popularni xD Niech tak zostanie.
Ps. wylosowałem grupy (po 4 ososby w jednej) :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

bobercik pisze:
BH Daimaouji pisze:
bobercik pisze:Dobra dobieram sam 4 osoby. Future Trunks, Piccolo Jr., Brolly i może...Pan
Ci trzej juz byli (Future Trunks , Pan , Piccolo jr) , a mieli przeciez byc nowe osoby zpoza listy
Wiem, ale wziąłem ich bo są popularni. Niech tak zostanie.
Szkoda
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Turniej w systemie grupowym, to bardzo dobra myśl ... :razz:
Oczywiście jestem za ..... :razz:
Fight.
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

kurde zle zaznaczyłem !!
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Hej Robert wiesz ze za branie avataru Piotrka bedzie cie to kosztowalo? BTW znowu myslalem ze to Piotrek napisal az zoabczylem na twoj nick
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

W turnieju userów nastąpi teraz walka Didix vs. Szpaner. Zwycięzce ogłosi Kris, który zastąpi mnie na kilka dni. Po tej walce przerwa aż do mojego powrotu. Tzn. wyjeżdżam w poniedziałek, walka trwa gdzieś do środy a wracam w niedziele :cool:
Obrazek
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

Ja mam taką propozycję dotyczącą nowych edycji turnieju userów. Jeżeli ktoś był na Pokemon PL, z pewnością zna zasady PPL Fights.
Jeżeli nie, postaram się tutaj je opisać.
Można zrobić 8 grup (eliminacyjnych po 6 osób), lub mniej. Głosować na PM do jednego usera, który będzie się tym zajmował i wybierać cztery osoby do fazy grupowej turnieju.
(Można pominąć eliminacje)
Następnie głosuje się tak jak w eliminacjach (PM) Z grupy wychodzą dwie osoby i walczą w strefie pucharowej do końca.
Oprócz głosowania na "wygrywających", można też zrobić turniej przegranych, którego zasady byłyby takie same. (Coś jak Puchar UEFA i Liga Mistrzów) ;]

P.S Chętnie poprowadziłbym taki turniej. :wink:
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Tommy pisze:Ja mam taką propozycję dotyczącą nowych edycji turnieju userów. Jeżeli ktoś był na Pokemon PL, z pewnością zna zasady PPL Fights.
Jeżeli nie, postaram się tutaj je opisać.
Można zrobić 8 grup (eliminacyjnych po 6 osób), lub mniej. Głosować na PM do jednego usera, który będzie się tym zajmował i wybierać cztery osoby do fazy grupowej turnieju.
(Można pominąć eliminacje)
Następnie głosuje się tak jak w eliminacjach (PM) Z grupy wychodzą dwie osoby i walczą w strefie pucharowej do końca.
Oprócz głosowania na "wygrywających", można też zrobić turniej przegranych, którego zasady byłyby takie same. (Coś jak Puchar UEFA i Liga Mistrzów) ;]

P.S Chętnie poprowadziłbym taki turniej. :wink:
Co że moją role chcesz zabrac? O żesz Ty xD Myślę że to fajny pomysł, ale znając zapał forumowiczów nie wypali xD
Obrazek
ODPOWIEDZ