Gdzie jest moderator ?

Wszystkie sprawy, które dotyczą tego forum.

Moderator: Moderatorzy

Czy chcesz na forum moderatora który nic nie robi ,czy też czynnego i robiącego korekty błędów ort. których jest pełno .

TAK, chcę czynnego moderatora .
11
100%
NIE , chcę bezczynnego moderatora .
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 11

Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

No przeciez jest pisownia taka opcja to o czym mowimy teraz?
Awatar użytkownika
Kakarotto
Golden Oozaru
Posty: 233
Rejestracja: wt lis 30, 2004 7:47 pm
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Kakarotto »

nie chodzi o pisownię, ale o zasady. Każdy chce być moderatorem - nikt nie będzie spełniał obowiązków (no może pierwszy miesiąc tak) Ja nie mam żalu ani pretensji do Atoma, nie moderuje forum to nie a wy go odrazu obrzucacie błotem.
Wolak i reszta:
A czy tobie by sie nie znudziło wchodzić dzień w dzień na forum od 2 lat?
Na naciskajcie na Rava, jeśli chce by Atom był nadal modem to będzie, jeśli go zmineni to nie dlatego że wy mu za przeproszeniem: "Lizecie Dupę", tylko da kogoś kogo on uważa za słusznego. Rav o tym dobrze wie i sam wystawi komuś propozycję.
Kakarotto

tyle wystarczy.
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Kakarotto ma rację. Zresztą ja nie wiem co to za przyjemność wyprosić sobie moda. Przecież nominacja bez nacisku daje uczucie, że ktoś ceni twoją wartość. A takie wyproszenia wyglądają patetytcznie i żałośnie. :???:
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Hmmm, fakt. Nawija się teraz pytanie: Kto wyprosił sobie stanowisko? Ja na przykład dostałem stanowisko przy zgłoszeniu na Redaktora, a najwidoczniej musiałem sobie na to zasłużyć. W podziękowaniu za to będe teraz forum moderować dopóki moge i jestem modem.

A Atom poprostu narazie może nie mieć czasu, każdemu się zdarza. Atom powinien wg Mnie zostać modem, bo mimo wszystko też dba o forum i wchodzi na nie, jak tylko może. Czemu poza tym ma strocić stanowisko? Jeśli nawet ktoś Ravowi "Liże dupę", to Rav i tak jest na tyle inteligentny, żeby najpierw zapytać Moderacje i Administracje, czy to dobry pomysł. Rav mimo wszystko jest najbardziej inteligentnym użytkownikiem i jeżeli wybrał Atoma na moda, to Atom moderatora tak szybko nie straci...
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Dae pisze:Rav mimo wszystko jest najbardziej inteligentnym użytkownikiem i jeżeli wybrał Atoma na moda, to Atom moderatora tak szybko nie straci...
Miło mi :) Ale co oznacza to "mimo wszystko" ? :P ;>

A teraz na serio: Moderatora Atomowi dałem nie ja, lecz Arti "za poprzedniej kadencji" :P
W każdym razie Atom powiedział, że weźmie się do roboty, gdy rozpocznie się rok szkolny, więc dam mu jeszcze szansę.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Dae pisze:Hmmm, fakt. Nawija się teraz pytanie: Kto wyprosił sobie stanowisko? Ja na przykład dostałem stanowisko przy zgłoszeniu na Redaktora, a najwidoczniej musiałem sobie na to zasłużyć. W podziękowaniu za to będe teraz forum moderować dopóki moge i jestem modem.

A Atom poprostu narazie może nie mieć czasu, każdemu się zdarza. Atom powinien wg Mnie zostać modem, bo mimo wszystko też dba o forum i wchodzi na nie, jak tylko może. Czemu poza tym ma strocić stanowisko? Jeśli nawet ktoś Ravowi "Liże dupę", to Rav i tak jest na tyle inteligentny, żeby najpierw zapytać Moderacje i Administracje, czy to dobry pomysł. Rav mimo wszystko jest najbardziej inteligentnym użytkownikiem i jeżeli wybrał Atoma na moda, to Atom moderatora tak szybko nie straci...
W moim przypadku było podobnie, dostałem od Rafała pytanie odnośnie moderowania forum po zgłoszeniu sie do redakcji :]
Co do Atoma, jest na ssjpower od dawna jako moderator, więc chyba musiał sobie na to zasłużyć i z pewnością odpracuje straty w pracy które sobie narobił ;]
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Pytanie: Gdzie jest moderator? Odpowiedź: Na wakacjach! Koniec tematu xD
Obrazek
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

Nie koniec tematu, ponieważ Wolak napisał ten temat 31 grudnia, a wtedy nie ma wakacji i Mr. Atoma też nie było. Więc co, on ma jedyny wakacje cały rok. Mnie to już nie za bardzo obchodzi czy on będzie modem, czy nie, bo ta decyzja nalezy do Rav`a. Ale jak już jest to niech będzie przynajmniej będzie odpowiedzialny.
Awatar użytkownika
Kakarotto
Golden Oozaru
Posty: 233
Rejestracja: wt lis 30, 2004 7:47 pm
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Kakarotto »

Bycie redaktorem - to zupełnie inna sprawa która jest bezpośrenio związana z Forum (Redaktor dostanie funkcję moderatora, ponieważ to FORUM jest częścią SSJ Power, a nie SSJ Power częścią FORUM) powinniście pamiętać, że bycie redaktorem nie ogranicza się do strony lecz do CAŁEGO SERWISU. :mrgreen: (wiem co mówie pracowałem 2 lata na ssj power oraz Rav dragonball ;) )
Kakarotto

tyle wystarczy.
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

No ale Atom powiedzial ewidentnie ze robi przerwe i po wakacjach sie zajmie, pozatym ostatnio zagladal do wyjazdu wiec dajcie mu spokoj. Nikt nie wskoczy na jego miejsce, pozatym Rav dal mu szanse, wiec dajcie sobie siana ok?
Awatar użytkownika
Kakarotto
Golden Oozaru
Posty: 233
Rejestracja: wt lis 30, 2004 7:47 pm
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Kakarotto »

Bliz - czytasz w moich myślach :D :mrgreen:
Kakarotto

tyle wystarczy.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Chyba sprawa zakończona, co? Temat można zamknąc. Atom był, jest i będzie modem :mrgreen:

Rav napisał, że jeżeli do roku szkolnego Atom nie będzie dawał znaku życia, to straci posade... A tematu nie zamykam, tak jak pisał Rav - Dae
Ostatnio zmieniony wt sie 29, 2006 11:52 am przez Bobercik, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
ODPOWIEDZ