DBGT : 100 lat pozniej (nowi bohaterowie)

Jeśli stworzyłeś coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, zamieść swoją pracę w tym dziale.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

podstawowe pytanie: kiedy następny odcinek
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Moge dac teraz , czekalem jak ktos odpowie wiec zaczynamy

Odcinek 8 : "Niesamowite! Ktos grozniejszy od Zlego Bardocka?!"

Zly Bardock : Mwa ha ha ha , przerazilem was? O moj boze gdzie sa moje maniery :twisted:
Bardock : Chyba nie docenialem jego mocy
Zly Bardock : Slyszalem to! :twisted:
Bardock : ?!
Zly Bardock : Ale mam dla was grozniejsza wiadomosc , nie tylko moj synek jest silniejszy ode mnie , ale takze...moja zona
Bardock i Ziemski Bardock : ...........................
Zly Bardock : Tak , nie widzieliscie jak ona byla wsciekla gdy naszego syna zabrala a ja nie chcialem mu isc na ratunek
Bardock i Ziemski Bardock : 0_0' Ta
Zly Bardock : Ale koniec z tym , pokaze wam moja najsilniejsza technike
Bardock i Ziemski Bardock : 0_0'

Tymczasem w kosmosie

Bobercik : He he , a to ciekawe , ciekawe jaka technike ma ojcec Bartusia?
Ja (telepatia) : Silna Robert kun , silna :twisted:

Narrator : Jaka to techniak o ktorej mowi Zly Bardock? Czy nasi bohaterowie przezyja atak?

Postacie

Książe Bartuś
Zly Bardock
Bardock
Bobercik
Ziemski Bardock
"Mama księcia Bartusia" (Retrospekcja)
Narrator
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

Mówiłes że popracujesz nad dłógościa i chyab popracowałes ale mialy być dłóższe a nie krótrze :lol: (sorry za błędy)
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Ta wiem , ale nie mam pomyslu na pisanie wiecej , wiec pisze tak , zreszta tez mi sie podoba ten odcinek
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

ja też nie mam pomysłów do Bobercik Balla :(
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Jakby co mi chodzi o pisaniu dluuuuugiego dialogu odcinka , pomysly na kolejne serie mam (jeden odcinek bedzie bazowany na koncowce odcinka 6)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

oczywiście chcę tego co zawsze, następny odcinek :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

BH kiedy następny odcinek :!: :!: :!:
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Niedługo , chyba w tym tygodniu bo Roman jedzie , wiec prosze czekac

Update (19.06.2006)

Roman wszak pojechal , ale nie mam humoru pisac , wole pisac tamten fanfik

Update

Nudze sie , wiec pisze fanfik

Odcinek 10 : "Goku jr i Zly Bardock , wielki demonski krol"

Zly Bardock : Dobra teraz podziwiajcie , Kula Smierci :twisted:
Bardock : Kula Smierci? Czy to nie atak Freezy ktora mnie zabil?
Ziemski Bardock : Nie , to technika podobna do techniki mojeg osyna , ale pobiera energie z nas samych
Bardock : Straszne
(Po chwili traca moc)
Zly Bardock : :twisted:
(Kula zrobila sie duza)
Zly Bardock : Dziekuje za czekanie , teraz pokaze wam pojecie "Smieci"
(Rzuca kule , Ziemski Bardock ginie)
Bardock : 0_0'
Zly Bardock : :twisted: (po chwili) e czekaj bracie
Ja : Tato choc , cos dla mnie zrobisz
Zly Bardock : No dobra synku , juz ide
Bardock : Heh , wiec juz odchodzisz? Nie zabijac mnie , gdzie twoja duma?
Zly Bardock : Heh dam ci pozyc
(Zly Bardock odlatuje)
Zly Bardock : OK synku co mam zrobic
Ja : widzisz tego co wyglada jak Kakarotto? To praprawnuczek Pan
Zly Bardock : Widze wiec mam zrobic z niego prawdziwego wojwoniak a nie ciote , jak z Kakarotta?
Ja : Tak
Zly Bardock : Dobrze , dam mu kamping na jaki zasluzyl
Ja : :twisted:
(Po paru minutach)
Zly Bardock (Trzymajac Goku jr) : Heh , czas go spuscic
(Spuszcza go do Jeziora)
Goku jr : Co do , gdzie ja jestem? (Patrzy na Zlego Bardocka) Dziadek?
Zly Bardock : Nie , jestem klonem ojca twojego "dziadka" , mow mi Bardock , lub jasniej Zly Bardock , lub Dziadek Bardock jak wolisz
Goku jr : Bardock? Ten chlopczyk cos mowil o pana imieniu
Zly Bardock : Tak , jestem jego tata , co czyni ciebie jego krewnym :twisted:
Goku jr : :shock:
Zly Bardock : Dobra koniec gadania , Kamping Bardocka sie rozpoczal :twisted:

Narrator : Goku jr bedzie mial teraz kamping , czy stanie sie odwazniejszy?

Postacie

Książe Bartuś
Zly Bardock
Goku jr
Bardock
Ziemski Bardock
Freeza (Retrospekcja)
Narrator
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Fajny odcinek :twisted: ciekawe kiedy ja się pojawię i namieszam :twisted:
Obrazek
Szymekk1990
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 27
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 9:20 am

Post autor: Szymekk1990 »

Hehe dobra scenka.
Zly Bardock : Widze wiec mam zrobic z niego prawdziwego wojwoniak a nie ciote , jak z Kakarotta? To mnie najbardziej rozbawiło!!! :mrgreen: :lol:
Szymekk1990 Vierny na WIEKI!!!
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

1. :twisted:
2.A czytales juz slowa mojego brata jak taki jeden sajan nie chcial go dobic? :twisted:
3.No wiesz to Goku jr , ma cos z KKRT :lol: :roll:

Kolejny odcinek

Odcinek 11 : "Historia transformacji Sajanow"

Zly Bardock : Dobra jestes gotowy na trening?
Goku jr : Dobrze ale nie badz niemily dla mnie dobrze dziadku?
Zly Bardock : Heh wykapany z ciebie Kakarotto , teraz uwazaj , pokaze ci cos (tworzy kule mocy)
Goku jr : Co to jest?
Zly Bardock : To kula mocy , dzieki niej my sajanowie stajemy sie Oozaru , moj synek ma podobna transformacje , ale w wielkiego chomika , stad jego drugie imie
Goku : ???
Zly Bardock : Podziwiaj
(Rzuca kule w nieba w patrzy na nia i zmienia sie w Oozaru)
Goku jr : :shock: (Strach)
Zly Bardock (jako Oozaru) : No i , jak ci sie podoba?
Goku jr : Boje sie! Babciu!
Zly Bardock : Spokojnie Goku jr , ty tez mozesz stac sie oozaru , jesli bedziesz mial ogon , zapewne ci nie rosnie , a to dziwne gdyz kazdy sajan ma ogon
Goku jr : Nie chcem stac sie potworem jak ty! Wole trenowac z Babcia Pan!
Zly Bardock : Heh twoja babcia jest niczym :twisted:
(W niebie)
Pan : (Kichniecie) , Co jest? Czemu kichnalam?
Vegeta jr : Pani Pan , niech pani patrzy
Pan : Nie mozliwe , zmienil sie jak Dziadek Songo na planecie Tsufula
(Retrospekcja)
Kakarotto Oozaru : Raaaaaaaaaaaaa
BH : Dobrze, Kakarotto stal sie oozaru, teraz tylko Pan sie zjawi i stanie sie SSJ4 Mwahahaha
(Koniec retrospeckcji)
Vegeta jr : Zmienil sie jak on? Czy to oznacza , ze kazdy ten ow "sajan" tak moze , nawet moj przodek?
Pan : Na to wyglada
(Zajwiam sie)
Ja : Czesc Pan!
Pan : Ty! Jak tu sie dostales?
Ja : Niesmiertelni moga poruszac sie pomiedzy swiatami , o ile nikogo nie zaatakuja w zaswiatach , a wiec widzisz jak moj tata trenuje twojego praprawnuczka co? Hehe nie bedzie takim nieudacznikiem jak twoj dziadek!
Pan : MOJ DZIADEK NIE BYL NIEUDACZNIKIEM!!!
Ja : :twisted: owszem byl
(Tymczasem na Ziemii)
Kakarotto : Fiuh udalo mi sie uwolnic , ale jestem zmeczony , nie mam sil (pada nie przytomny)
(Tymczasem na Kampingu Goku jr)
Zly Bardock : Wiec sprobuj ominac moje ataki , nie zawiedz mnie!
Goku jr : Nie mozesz! Zgine!
Zly Bardock : Musisz!

Narrator : I tak Goku jr staje przed najwiekszym wyzwaniem , czy zda trening?

Postacie

Książe Bartuś
Zly Bardock
Goku jr
Vegeta jr
Pan
Kakarotto
Zloty Oozaru (Retrospekcja)
Narrator
Ostatnio zmieniony sob lis 22, 2014 1:18 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 1 raz.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

no nawet ciekawy odcinek
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Heh ok daje

Odcinek 12 : "Ucieczka Goku jr"

Zly Bardock : Jestes gotowy?
Goku jr : (Strach) Babciu ratuj (ucieka)
Zly Bardock : Heh jaki tchorz (niszczy kule mocy stajac sie normalnym sajanem)
Ja (przez skauter do taty) : Tato i jak Kakarotto jr uciekl?
Zly Bardock : Tak nie nadaje sie na godnego wojownika , trzeba go zabic
Ja : Tak , wiem co zrobic (mowie z kims przez skauter)
??? : A to by mlodszy bracie , co moge dla ciebie zrobic?
Ja : No jest prapraprapra wnuk Kakarotto ktory uciekl , mozesz go zlapac i zabic?
??? : Z przyjemnoscia mlodszy braciszku
(Na Ziemii)
Goku jr : (Ucieka , nagle na kogos wpada i patrzy sie w gore i widzi twarz Kakarotta) Dziadek?
??? : A wiec ty musisz byc prapraprapra wnukiem Kakarotta co? Moj braciszek o tobie duzo mowil
Goku jr : Hej nie jestes moim dziadkiem!
??? : (lapie Goku jr za szyje) Myslales , ze jestem Kakarottem? Oczywiscie , wszak jestem jego klonem
Goku jr : !!! Jak masz na imie?!
??? : Jestem Zly Kakarotto , starszy brat Bartusia i ten co cie zabije :twisted:
Goku jr : :shock: Pomocy!
Zly Kakarotto : Wolaj o pomoc , nikt ci nie pomoze
(Gdzies dalej)
Kakarotto : Ten glos! Goku jr! Czekaj lece do ciebie
Zly Kakarotto : Hmmmmmmmmm , duza moc , Kakarotto
(Przylatuje Kakarotto)
Zly Kakarotto : Wiec Kakarotto , spotykamy sie znowu hehehe
Kakarotto : Nie jestem Kakarotto! Jestem Songo!
Zly Kakarotto : Nie wazne , wiec pokazales swoja bezwartosciowa osobowosc , zeby umrzec co? Ciekawe ciekawe , widac twoje IQ jest nadal na niskim poziomie
Kakarotto : .......................

Narrator : I tak walka songa z bratem ksiecia mroku rozpoczela sie

Postacie

Książe Bartuś
Zly Bardock
Zly Kakarotto
Goku jr
Kakarotto
Narrator
Ostatnio zmieniony pt lip 28, 2006 1:54 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 2 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

grrrr popraw,
Bartuś pisze:Zly Kakarotto : Nie wazne , wiec przyszles umrzec co? Ciekawe ciekawe
Hmmm, niecierpie, jak ktos mówi: "przyszłeś"! Mówi sie "przyszedłeś"!

Jak już poprawiasz innych, to staraj się sam nie robić błędów... - Dae


uptade.
he dzięki ale to było ze zdenerwowania
Ostatnio zmieniony pt lip 28, 2006 1:57 pm przez Kris, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
ODPOWIEDZ