Święto forum

Wszystkie sprawy, które dotyczą tego forum.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Święto forum

Post autor: Dae »

Rav dokładnie 599 dni temu założył forum XD Przynajmniej tak pisze w informacjach forum, więc jutro powinno być jego 600 dni. Wg Mnie to święto na forum, wytrzymujemy ze sobą już tak długo!

Oczywiście wiem, że forum trwa dłużej XD Ale Święto, to święto!

Ja się ciesze z forum, dało Mi bardzo wiele, w ciągu tego całego czasu poszrzyło wyobraźnie i dało nowe znajomości
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Ja już dzisiaj składam Rav-owi najlepsze życzenia i żeby te forum trwało dzięki niemu jak najdłużej , bo te forum jest wspaniałe i ma atmosfere "rodzinną" dziki niemu szerzy sie wyobraźnia i znajomości.
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Kris pisze:Ja już dzisiaj składam Rav-owi najlepsze życzenia i żeby te forum trwało dzięki niemu jak najdłużej , bo te forum jest wspaniałe i ma atmosfere "rodzinną" dziki niemu szerzy sie wyobraźnia i znajomości.
Tak, razem na forum jesteśmy wszyscy kuzynami i braćmi, niczym jedna wielka rodzina, nikt z nami nie zaczyna, przyznam, są czasem kłutnie i złości, ale to wszystko prowadzi do wielkiej radości ^^
Jesteśmy wielką rodziną, form naszym domem, pracą przeznacznieniem, żeby trwało do końca świata i dziń dłużej, byśmy jeszcze zobaczyli na nim nasze wnuki ^^


BTW. Nie pytajcie dlaczego tak pisze dziwnie, poprostu mi odbiło troche XD


Myślałem, żeś się czymś najarał... - Hidden Lord
Ostatnio zmieniony sob sie 12, 2006 2:16 pm przez Dae, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

No i jest bombowo jednym słowem.
Przez te <niecałe, gdyż nie było mnie od początku> 300 dni nauczyłem się jednego - nie oceniaj użytkownika, jeśli nie rozmawiałeś z nim na PW :roll: ....
Fight.
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Częściowo gratulacje dla Rav'a przyjmuje dla siebie :> W końcu kto go namawiał i prosił długie godziny :>
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Arti ma ogromne zasługi. Składam Jemu i Ravowi gratulacje(i Daemu, Szpanerowi, Atomowi). Obyśmy świętowali 700 i 800 i tak dalej. To forum jest dla mnie bardzo ważne. Były szczęśliwe momenty czyli zapoznanie się z każdym z was. Zakolegowałem się z kilkoma osobami. Były też smutne momenty: kłótnie Kenyana i BH(ale przynajmniej się coś działo). Ale nigdy nie będę żałował że zarejestrowałem się na tym wspaniałym forum. Dziękuję wam wszystkim. :cry: (wzruszenie) :twisted:
Ostatnio zmieniony sob gru 02, 2006 1:00 pm przez Bobercik, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

dae pisze:
Kris pisze:Ja już dzisiaj składam Rav-owi najlepsze życzenia i żeby te forum trwało dzięki niemu jak najdłużej , bo te forum jest wspaniałe i ma atmosfere "rodzinną" dziki niemu szerzy sie wyobraźnia i znajomości.
Tak, razem na forum jesteśmy wszyscy kuzynami i braćmi, niczym jedna wielka rodzina, nikt z nami nie zaczyna, przyznam, są czasem kłutnie i złości, ale to wszystko prowadzi do wielkiej radości ^^
Jesteśmy wielką rodziną, form naszym domem, pracą przeznacznieniem, żeby trwało do końca świata i dziń dłużej, byśmy jeszcze zobaczyli na nim nasze wnuki ^^


BTW. Nie pytajcie dlaczego tak pisze dziwnie, poprostu mi odbiło troche XD
Nie ująłbym tego tak... W Twoich słowach jest bardzo wiele prawdy, mimo tego że BH niejednokrotnie kłócił się z Krzyśkiem, lub z kimkolwiek innym(w sumie to nie on jeden), zawsze byli rodziną... Można się tu czuć bezpiecznie i można tutaj się pojawić z każdym problemem, nie można zaznać tu dyskryminacji ze względu na wiek, płeć lub poglądy, wszyscy trzymamy się razem, dlatego forum żyje już tak długo i dlatego nigdy nie upadnie :)
ODPOWIEDZ