Skład rep. Polski na MUNDIAL 2006

Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

pp3088 pisze:
Tommy pisze:Dudzia.
Czy ty piszesz serio? Zrozumcie to wreszcie!!! Janas nie wziął Dudka bo nie chciał sadzać tak zasłużonego piłkarza na łąwce rezerwoywych. Bo patrząc chłodno na sprawę Boruc przerósł Dudka.
Tommy pisze: Franka
Kolejny pokrzywdzony. Śmiać mi się chcę czytajac, jak on to mówi: Na mudialu bym wrócił do formy. Przecież Janas nie mógł ryzykować, czy Franek strzeli czy nie. Po za tym Frankowski nie strzela goli w lide, w której gra ktoś tak cienki jak Rasiak. Ba, nawet dobrze sobie radzi. Wg. mnie Franka spotkała zasłużona kara. Pół roku przed mundialem zmieniać klub, w którym wszystko mu się udawał(Elche) za troszkę wyższą pensję.

Co do Kłosa, to sam on przyznał, że grał źle.

BTW Janas popełnił błedy:
-za wolno reagował z ławki
-brak odpowiednich ludzi(np.fizjologa)
-brak motywacji.
Oczywiście masz absolutną rację. Gdyby Polska wyszła z grupy wszyscy by gadali "O, dobrze że Dudka nie wziął bo by to puścił" błędem Janasa było też nie wzięcie Saganowskiego. Był w formie, strzelał bramki. Teraz poszedł do Francji a gdyby grał na Mistrzostwach pewnie by ktoś lepszy wziął.
Obrazek
ODPOWIEDZ