Jakis komunikat

Wszystko o RPG Makerze.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Jakis komunikat

Post autor: BH Daimaouji »

Wlaczam gre w trybie okiennym z edytora i mi pisze , ze Kensels.ddl wczytuje cos tam , co to znaczy?

Czy to ma cos wpsolnego ze jak wylaczam komputer to pisze komunikat o bledzie z Taskmon?
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Jeżeli tam pisze Kernel32.dll to wtedy faktycznie może mieć coś wspólnego. Jeżeli nie, to sam nie wiem...

Aha, to też zależy od wersji Windowsa jakiej używasz
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Windows 98

BTW wczesniej tak nie mialem , moze to dlatego ze kuzyn przedstawial cos w komputerze mi?
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

BH Daimaouji pisze:Windows 98

BTW wczesniej tak nie mialem , moze to dlatego ze kuzyn przedstawial cos w komputerze mi?
Hmmm, jeżeli bawił się w Msconfig to wtedy całkiem prawdopodobne. Jeżeli nie, to sam nie wiem...
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

dae pisze:
BH pisze:Windows 98

BTW wczesniej tak nie mialem , moze to dlatego ze kuzyn przedstawial cos w komputerze mi?
Hmmm, jeżeli bawił się w Msconfig to wtedy całkiem prawdopodobne. Jeżeli nie, to sam nie wiem...
Nie , probowal naprawic blad z taskmon (wszedl do konfiguracji ms-dosa i cos poprzesuwal zeby stacje dyskow mogly chodzic , bo chcial zagrac cos na plyte) , bo on zainstalowal takie cos od Google i flashget i mowilem mu zeby odinstalowal i patrze , potem blad
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Raditz SSJ4
Golden Oozaru
Posty: 213
Rejestracja: wt maja 23, 2006 5:34 pm
Lokalizacja: Vegeta

Post autor: Raditz SSJ4 »

Wiem że to nie w temacie ale dlaczego jak dam start stopera to pokazuje mi się stoper ale nie odlicza ?? Wie ktoś jak zrobić żeby ruszył
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

BH Daimaouji pisze:
dae pisze:
BH pisze:Windows 98

BTW wczesniej tak nie mialem , moze to dlatego ze kuzyn przedstawial cos w komputerze mi?
Hmmm, jeżeli bawił się w Msconfig to wtedy całkiem prawdopodobne. Jeżeli nie, to sam nie wiem...
Nie , probowal naprawic blad z taskmon (wszedl do konfiguracji ms-dosa i cos poprzesuwal zeby stacje dyskow mogly chodzic , bo chcial zagrac cos na plyte) , bo on zainstalowal takie cos od Google i flashget i mowilem mu zeby odinstalowal i patrze , potem blad
BH nie musisz się obawiać tych porgramów. Są czyste. Flash get zwiększa predkość pobierania.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

pp3088 pisze:BH nie musisz się obawiać tych porgramów. Są czyste. Flash get zwiększa predkość pobierania.
U Mnie niestety z nieznanych Mi powodów FlashGet zwalnia prędkość pobierania...

Za to Star downloader faktycznie nieźle działa, tak samo jak kilka innych downloaderów.

Bartuś kun, nie ma się co obawiać, nawet te programy mają opcje, by automatycznie sprawdzać, czy pliki, które ściągasz z internetu nie mają wirusów!

Ehhh, jeżeli chodzi o błąd taskmon, to nie mam pojęcia... Wiem tylko, że to jest jeden z procesów Windozy(wyst. też pod nazwą taskmgr.exe), ale jeżeli wchodził w Bios'a Twój kuzyn, to faktycznie nieźle mógł zmienić... Ja się za dobrze na Biosie jednak nie znam, bo tylko kilka razy tam wchodziłem - wkońcu nie chce sobie sam kompa źle ustawić, żeby Mi się np.: Procesor spalił...
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Mialem blad z Taskmon po tym , jak kuzyn mi odinstalowal Flash Geta i tamto z Google

BTW wy macie tez tak samo , ze jak odinstalujecie Flashgeta to nadal "jest" gdy klikacie ppm na obrazek itp. lub na pasek narzedzi internetowych???

Heh , przez ten blad , NIC nie mam do "roboty" na komputerze , poza patrzenieniem na zdjecia , skanowaniem dyskow i wchodzeniem do internetu na max 4 gdoziny

Dobrze , ze mam PS2
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ