Tony Hawks Undewrground 2

W tym dziale dyskutujemy na temat różnych gier, niekoniecznie o tematyce DB.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Raditz SSJ4
Golden Oozaru
Posty: 213
Rejestracja: wt maja 23, 2006 5:34 pm
Lokalizacja: Vegeta

Tony Hawks Undewrground 2

Post autor: Raditz SSJ4 »

Fajan gierka ale szybko się ja przechodzi i dlatego szybko sie nudzi. Ale po zatym można jeżdzić innymi pojazdami takimi jak wózek inwalidzki gokart itd. można zrobic swoje grafiti irzucać do ludzi pomidorami jabłkami bombami (gazowymi).
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Niestety do części 3 Tony Hawk był rewelacyjną z serią z wieloma pomysłami ,niestety ,Activision zaczęli odcinać kupony od serii nie oferująć praktycznie nic nowego .Koniec końców gra zmieniła się z jazdy na deskorolce w zykłego Jackassa ,szczególnie druga odsłona serii Underground ,bo jedynka była w miarę ciekawa i normalna .Nie wspomnę tu już o American Wasteland ,bo nie ma co pogrążać i tak już serii ,która sie pogrążą we własnym bagnie .Activision powinni dać już spokój Tonemu i pomyśleć nad czymś nowym .
Uwertura...

Obrazek
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

Mam Tony Hawk Pro Skater 2, ale jakoś nigdy nie ciągnęło mnie do tej gry.Więc tej części nie kupiłem.
Awatar użytkownika
Raditz SSJ4
Golden Oozaru
Posty: 213
Rejestracja: wt maja 23, 2006 5:34 pm
Lokalizacja: Vegeta

Post autor: Raditz SSJ4 »

Ale tony hawks pro skater 2 to nie to samo co underground 2. Zgadzam się tony zaczyna robić się powoli monotonny.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Shuzamo
Oozaru
Posty: 39
Rejestracja: śr maja 24, 2006 1:46 pm
Lokalizacja: Czarna Dziura

Post autor: Shuzamo »

Super giera gralem u kolegi lecz niedlugo wlasne bede mial bo ps2 dostaje jejej :) ocena 5,9/6
Obrazek
Awatar użytkownika
Shuzamo
Oozaru
Posty: 39
Rejestracja: śr maja 24, 2006 1:46 pm
Lokalizacja: Czarna Dziura

Post autor: Shuzamo »

Pomylka mi chodzilo o THUG1 ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ