DBGT : 100 lat pozniej (nowi bohaterowie)
Moderator: Moderatorzy
- BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Moge dac teraz , czekalem jak ktos odpowie wiec zaczynamy
Odcinek 8 : "Niesamowite! Ktos grozniejszy od Zlego Bardocka?!"
Zly Bardock : Mwa ha ha ha , przerazilem was? O moj boze gdzie sa moje maniery
Bardock : Chyba nie docenialem jego mocy
Zly Bardock : Slyszalem to!
Bardock : ?!
Zly Bardock : Ale mam dla was grozniejsza wiadomosc , nie tylko moj synek jest silniejszy ode mnie , ale takze...moja zona
Bardock i Ziemski Bardock : ...........................
Zly Bardock : Tak , nie widzieliscie jak ona byla wsciekla gdy naszego syna zabrala a ja nie chcialem mu isc na ratunek
Bardock i Ziemski Bardock : 0_0' Ta
Zly Bardock : Ale koniec z tym , pokaze wam moja najsilniejsza technike
Bardock i Ziemski Bardock : 0_0'
Tymczasem w kosmosie
Bobercik : He he , a to ciekawe , ciekawe jaka technike ma ojcec Bartusia?
Ja (telepatia) : Silna Robert kun , silna
Narrator : Jaka to techniak o ktorej mowi Zly Bardock? Czy nasi bohaterowie przezyja atak?
Postacie
Książe Bartuś
Zly Bardock
Bardock
Bobercik
Ziemski Bardock
"Mama księcia Bartusia" (Retrospekcja)
Narrator
Odcinek 8 : "Niesamowite! Ktos grozniejszy od Zlego Bardocka?!"
Zly Bardock : Mwa ha ha ha , przerazilem was? O moj boze gdzie sa moje maniery
Bardock : Chyba nie docenialem jego mocy
Zly Bardock : Slyszalem to!
Bardock : ?!
Zly Bardock : Ale mam dla was grozniejsza wiadomosc , nie tylko moj synek jest silniejszy ode mnie , ale takze...moja zona
Bardock i Ziemski Bardock : ...........................
Zly Bardock : Tak , nie widzieliscie jak ona byla wsciekla gdy naszego syna zabrala a ja nie chcialem mu isc na ratunek
Bardock i Ziemski Bardock : 0_0' Ta
Zly Bardock : Ale koniec z tym , pokaze wam moja najsilniejsza technike
Bardock i Ziemski Bardock : 0_0'
Tymczasem w kosmosie
Bobercik : He he , a to ciekawe , ciekawe jaka technike ma ojcec Bartusia?
Ja (telepatia) : Silna Robert kun , silna
Narrator : Jaka to techniak o ktorej mowi Zly Bardock? Czy nasi bohaterowie przezyja atak?
Postacie
Książe Bartuś
Zly Bardock
Bardock
Bobercik
Ziemski Bardock
"Mama księcia Bartusia" (Retrospekcja)
Narrator
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
- BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Ta wiem , ale nie mam pomyslu na pisanie wiecej , wiec pisze tak , zreszta tez mi sie podoba ten odcinek
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
- BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Jakby co mi chodzi o pisaniu dluuuuugiego dialogu odcinka , pomysly na kolejne serie mam (jeden odcinek bedzie bazowany na koncowce odcinka 6)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
- BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Niedługo , chyba w tym tygodniu bo Roman jedzie , wiec prosze czekac
Update (19.06.2006)
Roman wszak pojechal , ale nie mam humoru pisac , wole pisac tamten fanfik
Update
Nudze sie , wiec pisze fanfik
Odcinek 10 : "Goku jr i Zly Bardock , wielki demonski krol"
Zly Bardock : Dobra teraz podziwiajcie , Kula Smierci
Bardock : Kula Smierci? Czy to nie atak Freezy ktora mnie zabil?
Ziemski Bardock : Nie , to technika podobna do techniki mojeg osyna , ale pobiera energie z nas samych
Bardock : Straszne
(Po chwili traca moc)
Zly Bardock :
(Kula zrobila sie duza)
Zly Bardock : Dziekuje za czekanie , teraz pokaze wam pojecie "Smieci"
(Rzuca kule , Ziemski Bardock ginie)
Bardock : 0_0'
Zly Bardock :
(po chwili) e czekaj bracie
Ja : Tato choc , cos dla mnie zrobisz
Zly Bardock : No dobra synku , juz ide
Bardock : Heh , wiec juz odchodzisz? Nie zabijac mnie , gdzie twoja duma?
Zly Bardock : Heh dam ci pozyc
(Zly Bardock odlatuje)
Zly Bardock : OK synku co mam zrobic
Ja : widzisz tego co wyglada jak Kakarotto? To praprawnuczek Pan
Zly Bardock : Widze wiec mam zrobic z niego prawdziwego wojwoniak a nie ciote , jak z Kakarotta?
Ja : Tak
Zly Bardock : Dobrze , dam mu kamping na jaki zasluzyl
Ja :
(Po paru minutach)
Zly Bardock (Trzymajac Goku jr) : Heh , czas go spuscic
(Spuszcza go do Jeziora)
Goku jr : Co do , gdzie ja jestem? (Patrzy na Zlego Bardocka) Dziadek?
Zly Bardock : Nie , jestem klonem ojca twojego "dziadka" , mow mi Bardock , lub jasniej Zly Bardock , lub Dziadek Bardock jak wolisz
Goku jr : Bardock? Ten chlopczyk cos mowil o pana imieniu
Zly Bardock : Tak , jestem jego tata , co czyni ciebie jego krewnym
Goku jr :
Zly Bardock : Dobra koniec gadania , Kamping Bardocka sie rozpoczal
Narrator : Goku jr bedzie mial teraz kamping , czy stanie sie odwazniejszy?
Postacie
Książe Bartuś
Zly Bardock
Goku jr
Bardock
Ziemski Bardock
Freeza (Retrospekcja)
Narrator
Update (19.06.2006)
Roman wszak pojechal , ale nie mam humoru pisac , wole pisac tamten fanfik
Update
Nudze sie , wiec pisze fanfik
Odcinek 10 : "Goku jr i Zly Bardock , wielki demonski krol"
Zly Bardock : Dobra teraz podziwiajcie , Kula Smierci
Bardock : Kula Smierci? Czy to nie atak Freezy ktora mnie zabil?
Ziemski Bardock : Nie , to technika podobna do techniki mojeg osyna , ale pobiera energie z nas samych
Bardock : Straszne
(Po chwili traca moc)
Zly Bardock :
(Kula zrobila sie duza)
Zly Bardock : Dziekuje za czekanie , teraz pokaze wam pojecie "Smieci"
(Rzuca kule , Ziemski Bardock ginie)
Bardock : 0_0'
Zly Bardock :
Ja : Tato choc , cos dla mnie zrobisz
Zly Bardock : No dobra synku , juz ide
Bardock : Heh , wiec juz odchodzisz? Nie zabijac mnie , gdzie twoja duma?
Zly Bardock : Heh dam ci pozyc
(Zly Bardock odlatuje)
Zly Bardock : OK synku co mam zrobic
Ja : widzisz tego co wyglada jak Kakarotto? To praprawnuczek Pan
Zly Bardock : Widze wiec mam zrobic z niego prawdziwego wojwoniak a nie ciote , jak z Kakarotta?
Ja : Tak
Zly Bardock : Dobrze , dam mu kamping na jaki zasluzyl
Ja :
(Po paru minutach)
Zly Bardock (Trzymajac Goku jr) : Heh , czas go spuscic
(Spuszcza go do Jeziora)
Goku jr : Co do , gdzie ja jestem? (Patrzy na Zlego Bardocka) Dziadek?
Zly Bardock : Nie , jestem klonem ojca twojego "dziadka" , mow mi Bardock , lub jasniej Zly Bardock , lub Dziadek Bardock jak wolisz
Goku jr : Bardock? Ten chlopczyk cos mowil o pana imieniu
Zly Bardock : Tak , jestem jego tata , co czyni ciebie jego krewnym
Goku jr :
Zly Bardock : Dobra koniec gadania , Kamping Bardocka sie rozpoczal
Narrator : Goku jr bedzie mial teraz kamping , czy stanie sie odwazniejszy?
Postacie
Książe Bartuś
Zly Bardock
Goku jr
Bardock
Ziemski Bardock
Freeza (Retrospekcja)
Narrator
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
-
Szymekk1990
- Wojownik z Kaioukenem
- Posty: 27
- Rejestracja: ndz lip 23, 2006 9:20 am
- BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
1. 
2.A czytales juz slowa mojego brata jak taki jeden sajan nie chcial go dobic?
3.No wiesz to Goku jr , ma cos z KKRT

Kolejny odcinek
Odcinek 11 : "Historia transformacji Sajanow"
Zly Bardock : Dobra jestes gotowy na trening?
Goku jr : Dobrze ale nie badz niemily dla mnie dobrze dziadku?
Zly Bardock : Heh wykapany z ciebie Kakarotto , teraz uwazaj , pokaze ci cos (tworzy kule mocy)
Goku jr : Co to jest?
Zly Bardock : To kula mocy , dzieki niej my sajanowie stajemy sie Oozaru , moj synek ma podobna transformacje , ale w wielkiego chomika , stad jego drugie imie
Goku : ???
Zly Bardock : Podziwiaj
(Rzuca kule w nieba w patrzy na nia i zmienia sie w Oozaru)
Goku jr :
(Strach)
Zly Bardock (jako Oozaru) : No i , jak ci sie podoba?
Goku jr : Boje sie! Babciu!
Zly Bardock : Spokojnie Goku jr , ty tez mozesz stac sie oozaru , jesli bedziesz mial ogon , zapewne ci nie rosnie , a to dziwne gdyz kazdy sajan ma ogon
Goku jr : Nie chcem stac sie potworem jak ty! Wole trenowac z Babcia Pan!
Zly Bardock : Heh twoja babcia jest niczym
(W niebie)
Pan : (Kichniecie) , Co jest? Czemu kichnalam?
Vegeta jr : Pani Pan , niech pani patrzy
Pan : Nie mozliwe , zmienil sie jak Dziadek Songo na planecie Tsufula
(Retrospekcja)
Kakarotto Oozaru : Raaaaaaaaaaaaa
BH : Dobrze, Kakarotto stal sie oozaru, teraz tylko Pan sie zjawi i stanie sie SSJ4 Mwahahaha
(Koniec retrospeckcji)
Vegeta jr : Zmienil sie jak on? Czy to oznacza , ze kazdy ten ow "sajan" tak moze , nawet moj przodek?
Pan : Na to wyglada
(Zajwiam sie)
Ja : Czesc Pan!
Pan : Ty! Jak tu sie dostales?
Ja : Niesmiertelni moga poruszac sie pomiedzy swiatami , o ile nikogo nie zaatakuja w zaswiatach , a wiec widzisz jak moj tata trenuje twojego praprawnuczka co? Hehe nie bedzie takim nieudacznikiem jak twoj dziadek!
Pan : MOJ DZIADEK NIE BYL NIEUDACZNIKIEM!!!
Ja :
owszem byl
(Tymczasem na Ziemii)
Kakarotto : Fiuh udalo mi sie uwolnic , ale jestem zmeczony , nie mam sil (pada nie przytomny)
(Tymczasem na Kampingu Goku jr)
Zly Bardock : Wiec sprobuj ominac moje ataki , nie zawiedz mnie!
Goku jr : Nie mozesz! Zgine!
Zly Bardock : Musisz!
Narrator : I tak Goku jr staje przed najwiekszym wyzwaniem , czy zda trening?
Postacie
Książe Bartuś
Zly Bardock
Goku jr
Vegeta jr
Pan
Kakarotto
Zloty Oozaru (Retrospekcja)
Narrator
2.A czytales juz slowa mojego brata jak taki jeden sajan nie chcial go dobic?
3.No wiesz to Goku jr , ma cos z KKRT
Kolejny odcinek
Odcinek 11 : "Historia transformacji Sajanow"
Zly Bardock : Dobra jestes gotowy na trening?
Goku jr : Dobrze ale nie badz niemily dla mnie dobrze dziadku?
Zly Bardock : Heh wykapany z ciebie Kakarotto , teraz uwazaj , pokaze ci cos (tworzy kule mocy)
Goku jr : Co to jest?
Zly Bardock : To kula mocy , dzieki niej my sajanowie stajemy sie Oozaru , moj synek ma podobna transformacje , ale w wielkiego chomika , stad jego drugie imie
Goku : ???
Zly Bardock : Podziwiaj
(Rzuca kule w nieba w patrzy na nia i zmienia sie w Oozaru)
Goku jr :
Zly Bardock (jako Oozaru) : No i , jak ci sie podoba?
Goku jr : Boje sie! Babciu!
Zly Bardock : Spokojnie Goku jr , ty tez mozesz stac sie oozaru , jesli bedziesz mial ogon , zapewne ci nie rosnie , a to dziwne gdyz kazdy sajan ma ogon
Goku jr : Nie chcem stac sie potworem jak ty! Wole trenowac z Babcia Pan!
Zly Bardock : Heh twoja babcia jest niczym
(W niebie)
Pan : (Kichniecie) , Co jest? Czemu kichnalam?
Vegeta jr : Pani Pan , niech pani patrzy
Pan : Nie mozliwe , zmienil sie jak Dziadek Songo na planecie Tsufula
(Retrospekcja)
Kakarotto Oozaru : Raaaaaaaaaaaaa
BH : Dobrze, Kakarotto stal sie oozaru, teraz tylko Pan sie zjawi i stanie sie SSJ4 Mwahahaha
(Koniec retrospeckcji)
Vegeta jr : Zmienil sie jak on? Czy to oznacza , ze kazdy ten ow "sajan" tak moze , nawet moj przodek?
Pan : Na to wyglada
(Zajwiam sie)
Ja : Czesc Pan!
Pan : Ty! Jak tu sie dostales?
Ja : Niesmiertelni moga poruszac sie pomiedzy swiatami , o ile nikogo nie zaatakuja w zaswiatach , a wiec widzisz jak moj tata trenuje twojego praprawnuczka co? Hehe nie bedzie takim nieudacznikiem jak twoj dziadek!
Pan : MOJ DZIADEK NIE BYL NIEUDACZNIKIEM!!!
Ja :
(Tymczasem na Ziemii)
Kakarotto : Fiuh udalo mi sie uwolnic , ale jestem zmeczony , nie mam sil (pada nie przytomny)
(Tymczasem na Kampingu Goku jr)
Zly Bardock : Wiec sprobuj ominac moje ataki , nie zawiedz mnie!
Goku jr : Nie mozesz! Zgine!
Zly Bardock : Musisz!
Narrator : I tak Goku jr staje przed najwiekszym wyzwaniem , czy zda trening?
Postacie
Książe Bartuś
Zly Bardock
Goku jr
Vegeta jr
Pan
Kakarotto
Zloty Oozaru (Retrospekcja)
Narrator
Ostatnio zmieniony sob lis 22, 2014 1:18 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 1 raz.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
- BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Heh ok daje
Odcinek 12 : "Ucieczka Goku jr"
Zly Bardock : Jestes gotowy?
Goku jr : (Strach) Babciu ratuj (ucieka)
Zly Bardock : Heh jaki tchorz (niszczy kule mocy stajac sie normalnym sajanem)
Ja (przez skauter do taty) : Tato i jak Kakarotto jr uciekl?
Zly Bardock : Tak nie nadaje sie na godnego wojownika , trzeba go zabic
Ja : Tak , wiem co zrobic (mowie z kims przez skauter)
??? : A to by mlodszy bracie , co moge dla ciebie zrobic?
Ja : No jest prapraprapra wnuk Kakarotto ktory uciekl , mozesz go zlapac i zabic?
??? : Z przyjemnoscia mlodszy braciszku
(Na Ziemii)
Goku jr : (Ucieka , nagle na kogos wpada i patrzy sie w gore i widzi twarz Kakarotta) Dziadek?
??? : A wiec ty musisz byc prapraprapra wnukiem Kakarotta co? Moj braciszek o tobie duzo mowil
Goku jr : Hej nie jestes moim dziadkiem!
??? : (lapie Goku jr za szyje) Myslales , ze jestem Kakarottem? Oczywiscie , wszak jestem jego klonem
Goku jr : !!! Jak masz na imie?!
??? : Jestem Zly Kakarotto , starszy brat Bartusia i ten co cie zabije
Goku jr :
Pomocy!
Zly Kakarotto : Wolaj o pomoc , nikt ci nie pomoze
(Gdzies dalej)
Kakarotto : Ten glos! Goku jr! Czekaj lece do ciebie
Zly Kakarotto : Hmmmmmmmmm , duza moc , Kakarotto
(Przylatuje Kakarotto)
Zly Kakarotto : Wiec Kakarotto , spotykamy sie znowu hehehe
Kakarotto : Nie jestem Kakarotto! Jestem Songo!
Zly Kakarotto : Nie wazne , wiec pokazales swoja bezwartosciowa osobowosc , zeby umrzec co? Ciekawe ciekawe , widac twoje IQ jest nadal na niskim poziomie
Kakarotto : .......................
Narrator : I tak walka songa z bratem ksiecia mroku rozpoczela sie
Postacie
Książe Bartuś
Zly Bardock
Zly Kakarotto
Goku jr
Kakarotto
Narrator
Odcinek 12 : "Ucieczka Goku jr"
Zly Bardock : Jestes gotowy?
Goku jr : (Strach) Babciu ratuj (ucieka)
Zly Bardock : Heh jaki tchorz (niszczy kule mocy stajac sie normalnym sajanem)
Ja (przez skauter do taty) : Tato i jak Kakarotto jr uciekl?
Zly Bardock : Tak nie nadaje sie na godnego wojownika , trzeba go zabic
Ja : Tak , wiem co zrobic (mowie z kims przez skauter)
??? : A to by mlodszy bracie , co moge dla ciebie zrobic?
Ja : No jest prapraprapra wnuk Kakarotto ktory uciekl , mozesz go zlapac i zabic?
??? : Z przyjemnoscia mlodszy braciszku
(Na Ziemii)
Goku jr : (Ucieka , nagle na kogos wpada i patrzy sie w gore i widzi twarz Kakarotta) Dziadek?
??? : A wiec ty musisz byc prapraprapra wnukiem Kakarotta co? Moj braciszek o tobie duzo mowil
Goku jr : Hej nie jestes moim dziadkiem!
??? : (lapie Goku jr za szyje) Myslales , ze jestem Kakarottem? Oczywiscie , wszak jestem jego klonem
Goku jr : !!! Jak masz na imie?!
??? : Jestem Zly Kakarotto , starszy brat Bartusia i ten co cie zabije
Goku jr :
Zly Kakarotto : Wolaj o pomoc , nikt ci nie pomoze
(Gdzies dalej)
Kakarotto : Ten glos! Goku jr! Czekaj lece do ciebie
Zly Kakarotto : Hmmmmmmmmm , duza moc , Kakarotto
(Przylatuje Kakarotto)
Zly Kakarotto : Wiec Kakarotto , spotykamy sie znowu hehehe
Kakarotto : Nie jestem Kakarotto! Jestem Songo!
Zly Kakarotto : Nie wazne , wiec pokazales swoja bezwartosciowa osobowosc , zeby umrzec co? Ciekawe ciekawe , widac twoje IQ jest nadal na niskim poziomie
Kakarotto : .......................
Narrator : I tak walka songa z bratem ksiecia mroku rozpoczela sie
Postacie
Książe Bartuś
Zly Bardock
Zly Kakarotto
Goku jr
Kakarotto
Narrator
Ostatnio zmieniony pt lip 28, 2006 1:54 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 2 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
grrrr popraw,
Jak już poprawiasz innych, to staraj się sam nie robić błędów... - Dae
uptade.
he dzięki ale to było ze zdenerwowania
Hmmm, niecierpie, jak ktos mówi: "przyszłeś"! Mówi sie "przyszedłeś"!Bartuś pisze:Zly Kakarotto : Nie wazne , wiec przyszles umrzec co? Ciekawe ciekawe
Jak już poprawiasz innych, to staraj się sam nie robić błędów... - Dae
uptade.
he dzięki ale to było ze zdenerwowania
Ostatnio zmieniony pt lip 28, 2006 1:57 pm przez Kris, łącznie zmieniany 3 razy.


1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >


