DBGT : 100 lat pozniej (nowi bohaterowie)

Jeśli stworzyłeś coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, zamieść swoją pracę w tym dziale.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

No to dawaj dalej, chce żeby kakarotto zginoł :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Rudi pisze:No to dawaj dalej, chce żeby kakarotto zginoł :twisted:
NIE moze zginac , zreszta dam mu bardzo dluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuga wycieczke :twisted:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

Jakto nie może napewno może :twisted: no to dawaj chociaż tą wycieczkę :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

C.D.

Kakarotto ssj4 : He...he nie moge cie pokoanc , jestes za silny , ale mam cos w nazadrzu!
Ja : :twisted: pokaz to wiec
Kakarotto ssj4 : Jak sobie zyczysz kuzynku

Zmienia sie w ssj5

Kakarotto : Oto ssj5
Ja : Ta? I? Teraz moja kolej sie przemienic!
Kakarotto : :shock:
Ja : Bedziesz pierwsza i ostatnia osoba ktora zobaczy moja transformacje! :twisted:

Zmeiniam sie

Kakarotto : Nie mozliwe! Nigdy nie czulem takiej mocy!
Ja : Zobacz Kakarotto oto SCH3! :twisted: Nie myl tego poziomu z waszym zalosnym SSJ3 , wlosy moje wszak rosna , i mam wyladowanie elektryczne ale NIE mam zrednic w tym poziomie , teraz zacznyjmy

Pokonuje Kakarotta

Kakarotto : He...he...he jestes silny
Ja : Teraz pozwole cie wyslac w dluga podroz kuzynku! Ha...Mster...Ha...Me...Ha!
Kakarotto : ?!

Moc fali byla tak duza te Kakarotto odlecial wraz z fala , bez swoich butow

Ja (w normalnym poziomie) : I co kuzynku? Powodzenia nastepnym razem :twisted:

Narrator : I tak ksiaze Mroku pokonal Songa , ale to jeszcze nie koniec historii!

Koncowka : Budokai 3 Ending theme

Postacie

Książe Bartuś
Kakarotto
Goku jr (Powtorzenie odcinka)
Vegeta jr (Powtorzenie odcinka)
Vegeku jr (Powtorzenie odcinka)
Narrator
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

BH Daimaouji pisze:
pp3088 pisze:
BH pisze: LOL , to ze nie pisze polskich liter nie znaczy ze robie TAKIE bledy ortogarficzne jak inni ciolku! Lepiej nie pisac polskich liter niz pisac "przez" przez "ż" itp. LOL

"Wybacz" ze musialem to powiedziec , swoj post byl glupi :lol:

Polska doprawdy jest krajem ydiotow :lol:

BTW sam jestes zalosny , czlowieczku :lol: Ech ci ludzie NIGDY sie nie naucza
1.!!!! Dzieci neostrady się nie zmieniają. Co to za forum? Polskie? Pisz po polsku chyba, że nie potrafisz. Żałosny jesteś myślisz, że jak ktoś pisze bez polskich liter to jest cool. Weż słwonik i do nauki, analfabetyzm wtórny.
Edit
P.S. Sorry poniosło mnie. Nastepnym razem jak piszesz jak piszesz nie pouczaj innych!!!!!!!

1.Sam jestes dzieckiem neostrady :lol: Nie pisze bo mi sie nie chce , zreszta kazdy moze sie domyslec o co mi chodzi :wink:
2.Ty tez nie zapomnij o tym! Jak chcesz pyskowac do kogos swojego pokroju , to obrazaj Goku ssj2 i Vegete ssj2 , lub te powietrze Ziomster! A nie mnie (I Kenyana tez nie)
3."Wybacz" ponioslo mnie tez , ale sie nie martw , zawsze taki jestem , do bezwartosciowych szumowin :lol:
4.
PP3088 pisze:Weż słownik i do nauki
Czym do diabla jest ten gowniany txt?!
5.Fanfikt potem , bo dzieki PP3088 mam dobry humor :lol: :twisted:
1. Nie naciskam ALT bo mi się nie chcę-żadne wytłumaczenie. Wierz mi bardziej rozumie np kompać niż bez polskich liter-kapac.
2. Wystarczy , że zniżyłem się do twojego poziomu.
3. Aż tak bardzo siebie nie nawidzisz. Już wiem co ty mówisz jak widzisz siebie w lustrze.
4. Dziekuję. Lubie pocieszać dzieci troski, bo ciężko im się żyje. Miłego dnia.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

pp3088 pisze:
BH pisze:
pp3088 pisze: 1.!!!! Dzieci neostrady się nie zmieniają. Co to za forum? Polskie? Pisz po polsku chyba, że nie potrafisz. Żałosny jesteś myślisz, że jak ktoś pisze bez polskich liter to jest cool. Weż słwonik i do nauki, analfabetyzm wtórny.
Edit
P.S. Sorry poniosło mnie. Nastepnym razem jak piszesz jak piszesz nie pouczaj innych!!!!!!!

1.Sam jestes dzieckiem neostrady :lol: Nie pisze bo mi sie nie chce , zreszta kazdy moze sie domyslec o co mi chodzi :wink:
2.Ty tez nie zapomnij o tym! Jak chcesz pyskowac do kogos swojego pokroju , to obrazaj Goku ssj2 i Vegete ssj2 , lub te powietrze Ziomster! A nie mnie (I Kenyana tez nie)
3."Wybacz" ponioslo mnie tez , ale sie nie martw , zawsze taki jestem , do bezwartosciowych szumowin :lol:
4.
PP3088 pisze:Weż słownik i do nauki
Czym do diabla jest ten gowniany txt?!
5.Fanfikt potem , bo dzieki PP3088 mam dobry humor :lol: :twisted:
1. Nie naciskam ALT bo mi się nie chcę-żadne wytłumaczenie. Wierz mi bardziej rozumie np kompać niż bez polskich liter-kapac.
2. Wystarczy , że zniżyłem się do twojego poziomu.
3. Aż tak bardzo siebie nie nawidzisz. Już wiem co ty mówisz jak widzisz siebie w lustrze.
4. Dziekuję. Lubie pocieszać dzieci troski, bo ciężko im się żyje. Miłego dnia.
1.Heh
2.Znizyc sie do mojego poziomu? Nie mozliwe , znizyc to sie mozesz....do poziomu ludzi :lol:
3.Ja siebie lubie! BTW nic nie mowie , a co mam mowic? I tak przez dorastanie jestem brzydki! :evil:
4.Ja ciebie tez , wpolczuje takim debilom jak ty! :lol:
5.Pisz na temat , o ile masz mozg :lol:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Możecie się ciągle nie cytować, bo to jest wkurzające
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

bobercik pisze:Możecie się ciągle nie cytować, bo to jest wkurzające
Wiem ale to brzmi fajnie , ciekawe jaka teraz bedzie wielkosc pol cytowania :twisted:

A oto zwiastun kolejnych odcinkow :)

1.Dae , Bobercik i Bartek sie pojawiaja
2.Bardock i Ziemski Bardock walcza z moim tata , zeby byla rowna walka :twisted:
3.Inne fan fuzje
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Kurde, daj zaraz następny odcinek bo się nudzę
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

bobercik pisze:Kurde, daj zaraz następny odcinek bo się nudzę
Masz

Narrator : Książe Bartuś pokonal Songa! Jednak , to nie jest koniec jego przygod , A co slychac o Bardocka?

Odcinek 7 : "Przerazajaca moc Zlego Bardocka!"

Ja : To cie zmuchnelo :lol: Zaraz
??? : Dobra robota Bartuś
Ja : Ten glos

Dae sie pojawia

Ja : Dae kun! Dobrze ze jestes
Dae : He he , a gdzie Kakarotto?
Ja : On gdzies tam lata od mojej fali hamsterhamehy
Dae : :twisted:

Tymczasem

Bardock (leczac) : Bracie gdzie jestes? Domagam sie rewanzu!

Nagle kogos zauwaza

Bardock : ??? Kto to , wyglada jak ja
Ziemski Bardock : Czesc chcialbym ci pomoc , sam nie dasz rady , ale razem pokonamy mojego brata!
Bardock : Ile tu "klonow"?! Dobra choc ze mna

I tak nadlecieli

Zly Bardock : Wiec moi bracia widze ze odwaliscie sie zjawic , nadal jestes rozgniewany bracie ze cie pokonalem i osiagnales temu SSJ4?
Bardock : Tak!
Zly Bardock : Ha ha ha , zawiodzisz mnie bracie , a pomyslec ze powstalem od twojego DNA :twisted:
Bardock : ?! Mojego DNA?!
Zly Bardock : Jeszcze nie rozumiesz? Jestem klonem tego Bardocka obok ciebie
Ziemski Bardock : Dobra skoczmy z tym

Zmienia sie w ssj4

Bardock : Ty tez umiesz ssj4?! To nie sprawiedliwe!
Zly Bardock : :twisted: wiec teraz ja

Zmienia sie w ssj4

Bardock : ?! Czemu masz zlote wlosy jako ssj4?
Zly Bardock : Bo jestem klonem he he dobra zaczynam

Wykonuje Kienzana ktory trfia w gore

Bardock : ?! nie mozliwe

Narrator : I tak nasi bohaterowie maja ciezkie klopoty , czy pokonaja Zlego Bardocka?!

Postacie

Książe Bartuś
Zly Bardock
Dae
Bardock
Ziemski Bardock
Kakarotto (Powtorzenie odcinka)
Narrator
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

Pisałes w zwiastunie że bobercik sie pojawi :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Rudi pisze:Pisałes w zwiastunie że bobercik sie pojawi :twisted:
A oto zwiastun kolejnych odcinkow
Pisalem w nastepnych nie w nastepnym!
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Groku pisze:Pisałes w zwiastunie że bobercik sie pojawi :twisted:
dzięki że o mnie dbasz, wzruszyłem się :cry: :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

BH Daimaouji pisze:
bobercik pisze:
Rudi pisze:Pisałes w zwiastunie że bobercik sie pojawi :twisted:
dzięki że o mnie dbasz, wzruszyłem się :cry: :lol:
.....................................................

No tu BH chyba troche przesadziłeś to jest offtop tygodnia :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Rudi pisze:
BH pisze:
bobercik pisze: dzięki że o mnie dbasz, wzruszyłem się :cry: :lol:
.....................................................

No tu BH chyba troche przesadziłeś to jest offtop tygodnia :lol:
Heh , i tak potem Szpaner to usunie BTW kolejne odcinki potem
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ