Skoro tak mowisz , BTW kolejny odcinek tuz tuzRudi pisze:A ja nie nosze skautera
OK skoro sie nudze daje kolejny odcinek , niestety skoro moja siora przyjechala i ma na rece jakams "rane" , nie bede mial humoru by dac muzyki koncowej i retrospekcji poprzedniego odcinka , ok zaczynamy wiec
Odcinek 4 : "Krew Vegety! Majin Vegeta jr!"
Ja : No co juz sie podajesz?
Vegeku jr : Nigdy! Nie moge przegrac
Ja : He he
Vegeku jr : A tak przy okazji , co to za rzecz jaka masz na oczach?
Ja : To? To jest detektor mocy , prawdziwi sajanowie mieli jego "pozyczajac" ich od tsufuli dawno temu , gdy podbili ich cywilizacje
Vegeku jr : Aha (Hmmm teraz jest dobry czas , aby go zaatakowac!)
Ja :
Vegeku jr ulega defuzji
Goku jr i Vegeta jr : ?! Co do
Ja :
Goku jr : Ty!
Ja :
Tymczasem niedaleko , Bardock stoi na gorze i slucha informacji z jego detektora
Ja : ...Jak mowilem fuzja mogla byc wieczna , ale ja przerwalem , gdyz mam inny plan
Bardock : Jak ja lubie mojego syna , moja krew
??? : Twojego syna bracie? Chyba cos ci sie pomieszalo
Bardock : Kto tam?
Pojawia sie Zly Bardock
Bardock : A to ty wiec , czego chcesz?
Zly Bardock : To samo przesluchalem od mojego detektora co ty bracie! Naprawde twierdzisz ze moje dziecko to twoj syn? Heh snisz
Bardock : Heh
Tymczasem u mnie
Zly Bardock : To ja jestem jego ojcem , ty jestes tylko jego wujkiem
Bardock : O tak? Bijmy sie
Ja : (Bitwa wujka z tata brzmi interesujaco)
Goku jr (szeptem do Vegety jr) : Ty , czemu on sie usmiecha?
Vegeta jr (takze szpetem) : Nie wiem , cos slyszy przez ten "detektor"
Zly Bardock (po walce) : I co bracie? Jestem silniejszy
Bardock : he......he......he jeszcze tu wroce!
Zly Bardock : Heh!
Tymczasem gdzies we wszechswiecie
Bobercik : A to ciekawe , BH walczy z potomkiem Kakarotta , brzmi interesujaco
Wracajac na Ziemie
Ja : Wiec chcecie druga szanse co?
Goku jr : No tak Vegeta , wepnijmy jeszcze raz kolczyki i scalmy sie
Vegeta jr :
Goku jr :
Vegeta jr : Mam gdzies twoja babcie! Wez w****j z moich oczu!
Ja : (He he zupelny potomek swojego dziadka Vegety kuna , czas zrobic mu przysluge)
Vegeta jr : I jeszcze jedno............
Vegete jr boli glowa
Goku jr : Vegeta , nic ci nie jest?
Vegeta jr : AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! (glowa do gory)
Muzyka Vegeta's theme z SB1 OST jest grana
Goku jr : Co sie dzieje?
Ja : (hehe juz niedlugo)
Vegeta jr (ze znakiem M na glowie) :
Goku jr : Co z toba jest? Wygladasz jak diabel
Narrator : Vegeta jr stal sie Majin! Czy jest szansa ze Goku jr uratuje swojego przyjaciela?
Spis Postaci
Książe Bartuś
Zly Bardock
Bardock
Bobercik
Goku jr
Vegeta jr
Vegeku jr
Vegedock (Powtorzenie odcinka)
Vegeta (Retrospekcja)
Narrator
Napisz Bobercik kun , czy podoba ci sie twoj txt ok?





