DBGT : 100 lat pozniej (nowi bohaterowie)

Jeśli stworzyłeś coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, zamieść swoją pracę w tym dziale.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Rudi pisze:A ja nie nosze skautera :twisted:
Skoro tak mowisz , BTW kolejny odcinek tuz tuz

OK skoro sie nudze daje kolejny odcinek , niestety skoro moja siora przyjechala i ma na rece jakams "rane" , nie bede mial humoru by dac muzyki koncowej i retrospekcji poprzedniego odcinka , ok zaczynamy wiec

Odcinek 4 : "Krew Vegety! Majin Vegeta jr!"

Ja : No co juz sie podajesz? :twisted:
Vegeku jr : Nigdy! Nie moge przegrac
Ja : He he
Vegeku jr : A tak przy okazji , co to za rzecz jaka masz na oczach?
Ja : To? To jest detektor mocy , prawdziwi sajanowie mieli jego "pozyczajac" ich od tsufuli dawno temu , gdy podbili ich cywilizacje
Vegeku jr : Aha (Hmmm teraz jest dobry czas , aby go zaatakowac!)
Ja : :twisted:

Vegeku jr ulega defuzji

Goku jr i Vegeta jr : ?! Co do
Ja : :twisted:
Goku jr : Ty!
Ja : :twisted: A zapomnialem powiedziec ze skauter sluzy tez jako nadajnik , dzieki niemu mozna slyszec kogos slowa z bardzo daleka...

Tymczasem niedaleko , Bardock stoi na gorze i slucha informacji z jego detektora

Ja : ...Jak mowilem fuzja mogla byc wieczna , ale ja przerwalem , gdyz mam inny plan :twisted:
Bardock : Jak ja lubie mojego syna , moja krew :twisted:
??? : Twojego syna bracie? Chyba cos ci sie pomieszalo
Bardock : Kto tam?

Pojawia sie Zly Bardock

Bardock : A to ty wiec , czego chcesz?
Zly Bardock : To samo przesluchalem od mojego detektora co ty bracie! Naprawde twierdzisz ze moje dziecko to twoj syn? Heh snisz
Bardock : Heh

Tymczasem u mnie

Zly Bardock : To ja jestem jego ojcem , ty jestes tylko jego wujkiem
Bardock : O tak? Bijmy sie
Ja : (Bitwa wujka z tata brzmi interesujaco) :twisted:
Goku jr (szeptem do Vegety jr) : Ty , czemu on sie usmiecha?
Vegeta jr (takze szpetem) : Nie wiem , cos slyszy przez ten "detektor"
Zly Bardock (po walce) : I co bracie? Jestem silniejszy
Bardock : he......he......he jeszcze tu wroce!
Zly Bardock : Heh! :twisted:

Tymczasem gdzies we wszechswiecie

Bobercik : A to ciekawe , BH walczy z potomkiem Kakarotta , brzmi interesujaco

Wracajac na Ziemie

Ja : Wiec chcecie druga szanse co?
Goku jr : No tak Vegeta , wepnijmy jeszcze raz kolczyki i scalmy sie
Vegeta jr : :evil: Scalic sie?! Jestes szalony czy co? Przedzej wole umrzec niz scalic sie z toba jeszcze raz!
Goku jr : :(
Vegeta jr : Mam gdzies twoja babcie! Wez w****j z moich oczu!
Ja : (He he zupelny potomek swojego dziadka Vegety kuna , czas zrobic mu przysluge)
Vegeta jr : I jeszcze jedno............

Vegete jr boli glowa

Goku jr : Vegeta , nic ci nie jest?
Vegeta jr : AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! (glowa do gory)

Muzyka Vegeta's theme z SB1 OST jest grana

Goku jr : Co sie dzieje?
Ja : (hehe juz niedlugo)

Vegeta jr (ze znakiem M na glowie) : :twisted:
Goku jr : Co z toba jest? Wygladasz jak diabel

Narrator : Vegeta jr stal sie Majin! Czy jest szansa ze Goku jr uratuje swojego przyjaciela?

Spis Postaci

Książe Bartuś
Zly Bardock
Bardock
Bobercik
Goku jr
Vegeta jr
Vegeku jr
Vegedock (Powtorzenie odcinka)
Vegeta (Retrospekcja)
Narrator

Napisz Bobercik kun , czy podoba ci sie twoj txt ok?
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

jak cośto ja też nienosze skautera ;)
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Spoko BH kun, jak narazie moja rola jest ok :D

ps. kiedy następny odcinek?
Obrazek
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

I kiedy ja będe :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Bardock
SSJ
Posty: 64
Rejestracja: sob lut 05, 2005 9:11 pm
Lokalizacja: Vegeta

Post autor: Bardock »

Super tylko tak serio to ja bym skopał Złego B :)
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Bardock pisze:Super tylko tak serio to ja bym skopał Złego Bardocka :)
Tak , temu wrocisz i bedzie dogrywka , ale to dopiero po zgonie Kakarotta :lol:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bardock
SSJ
Posty: 64
Rejestracja: sob lut 05, 2005 9:11 pm
Lokalizacja: Vegeta

Post autor: Bardock »

nieeeeeeee nieeeeeeeeee mój "syn" nie może zginąć : :evil: Jeszcze z niego bym zrobił porządnego zabijake
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Bardock pisze:nieeeeeeee nieeeeeeeeee mój "syn" nie może zginąć :evil: Jeszcze z niego bym zrobił porządnego zabijake
Mowie ci ze to moj fanfikt , jak chcesz moze nie miec wspolnego nic z twoim (zreszta zawsze tak sie zdarza , choc niektorzy uzywaja innych postaci bo im sie podobaja) zreszta moze dam ze ktos uderzy w glowe Kakarotta , ale skoro moj "brat" to Zly Kakarotto , chyba nie ma wyboru jak zabic Kakarotta

Update

1.Jakby co to juz wydrukowalem ten fanfikt na kartce
2.Kto chce zobaczyc zwiastun nastepnego odcinka?
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Głupio się pytasz, dawaj zwiastun :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

bobercik pisze:Głupio się pytasz, dawaj zwiastun :twisted:
1.Heh
2.No narescie ktos napisal , dam zwiastun I (po raz pierwszy) historia przed intrem odcinka , najpierw Zwiastun

Ja : Czesc , zapewne wiecie ze ja zrobilem Vegete jr Majin tak jak Vegete kuna zrobil Babidi dawno (jakies 120 lat) temu , teraz co Goku jr zrobi? Przekonacie sie w zastepnim odcinku

A teraz poczatek odcinka 5

Bardock : Bracie! He....he pokonam ciebie
??? : Wiem co ci pomoze ojcze
Bardock : Ten glos , czy to ty Kakarotto?
Kakarotto : Nie mow do mnie Kakarotto! Jest Songo
Bardock : Nie wazne
Kakarotto : Heh , otoz tak , aby stac sie silniejszym od taty Bartusia musisz osiagnac ssj4
Bardock : SSJ4? Jak to zrobic?
Kakarotto : Porozmawiamy o tym w nocy

Jest noc

Bardock : I teraz co synu?
Kakarotto : Patrz sie na pelnie ksiezyca
Bardock : Dobra

Zmienia sie w oozaru

Bardock oozaru : Teraz co?
Kakarotto : Wyzwol swoje emocje do mnie a osiagniesz ssj4
Bardock oozaru : OK

I stalo sie

Bardock ssj4 : A wiec to jest ssj4? Calkiem fajnie sie czuje , i te futro , teraz jestem gotowy wziasc rewanz

C.D.N.

Troche nie tak jak planowalem ale moze byc
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

a że sie ta kspytam kiedy umieścisz nas w tym fanficku ??
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Zapewne Bartuś kun czeka na jakiś fajny moment do "wdrążenia" "nas" w akcje - oczywiście bezpowrotnie XD

Czekam na nast. odcinek(hmmm, czy Bardock ss4 kun da rade? A może przyłączy się do Bartusia?)
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

1.Dam cie Dae kun gdy "zabije" Kakarotta (choc lepiej go poprostu wysle w dluuuuuuga podroz)
2."Wujek" Bardock bedzie walczyl z moim tata BTW jak mozna zauwazyc , Ziemski Bardock tez dolaczy do historii , moze Suu Shenron tez?
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bardock
SSJ
Posty: 64
Rejestracja: sob lut 05, 2005 9:11 pm
Lokalizacja: Vegeta

Post autor: Bardock »

hehehe :twisted: SSJ4 super
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Kolejny odcinek

Odcinek 5 : "Decyzja Vegety jr! Ostateczny atak rozpaczy!"

Vegeta jr : Mwa ha ha ha
Goku jr : ??
Vegeta jr : Czuje sie wspaniale
Goku jr : Vegeta opanuj sie , nie daj opanowac swojego umyslu
Vegeta jr : Mwa ha ha ha , teraz juz wszystko jasne , moj przodek najwyzej nie lubil twojego przodka , i tez dal sie opanowac temu ow "Babidiemu"
Goku jr : :shock:
Vegeta jr : Teraz moge byc taki jak on , przeslignac ciebie raz na zawsze!

Goku jr zmienia sie w ssj

Vegeta jr : No choc bij sie ze mna!

Goku jr walczy ale na nic

Goku jr : He....he.....he
Vegeta jr : Mwa ha ha ha teraz cie wykoncze!

Goku jr pada nie przytomny

Ja : :twisted:
Vegeta jr : Sluchaj! Wiem jak ciebie pokonac!
Ja : :twisted:
Vegeta jr : Wysadze sie w powietrze zeby , nic z ciebie nie zostalo do regeneracji
Ja : No to dawaj
Vegeta jr : Zegnaj mamo , tato , a nawet ty Goku!

Vegeta jr ulega wybuchowi

Vegeta jr : Waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Pojawia sie wielka chmura

Narrator : Vegeta jr poswiecil siebie , czy to zabilo ksiecia mroku???

Postacie

Książe Bartuś
Bardock
Vegeta jr
Goku jr
Kakarotto
Zly Bardock (Powtorzenie odcinka)
Vegeku jr (Powtorzenie odcinka)
Vegeta (Retrospekcja)
Babidi (Retrospekcja)
Narrator
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ