Drobna pomoc

Wszystko o RPG Makerze.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Drobna pomoc

Post autor: BH Daimaouji »

Otoz tak , chcem wymienic w mojej grze Krilana na Bardocka (wymianiac zasoby na Bardocka , Charset , Faceset , Animacje walki itp.) wiec mam pytanie , nic sie nie stanie jak usune/poprzenosze pliki itp.? Gdyz kiedys tak robilem i bylo ok
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Re: Drobna pomoc

Post autor: Dae »

BH Daimaouji pisze:Otoz tak , chcem wymienic w mojej grze Krilana na Bardocka (wymianiac zasoby na Bardocka , Charset , Faceset , Animacje walki itp.) wiec mam pytanie , nic sie nie stanie jak usune/poprzenosze pliki itp.? Gdyz kiedys tak robilem i bylo ok
Teoretycznie: Nic

Ale pare razy mi się wysypały takie rzeczy, więc lepiej zrób kopie zapasowne...
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Re: Drobna pomoc

Post autor: BH Daimaouji »

dae pisze:
BH Daimaouji pisze:Otoz tak , chcem wymienic w mojej grze Krilana na Bardocka (wymianiac zasoby na Bardocka , Charset , Faceset , Animacje walki itp.) wiec mam pytanie , nic sie nie stanie jak usune/poprzenosze pliki itp.? Gdyz kiedys tak robilem i bylo ok
Teoretycznie: Nic

Ale pare razy mi się wysypały takie rzeczy, więc lepiej zrób kopie zapasowne...
Czyli? Mi chodzi o to , ze usune zbedne pliki z Krilana a reszte (Taiyoken z DB : AA , Animacje walki itp.) przekopiuje gdzies indziej

Update

Jakby co , pytam sie czy cos sie stanie z komputerem
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Nie powinno nic się stać, bo RTP i dodatki nie są wymagane przez system. Ale coś nie moge chyba zabardzo zrozumieć o co Ci chodzi...
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

dae pisze:Nie powinno nic się stać, bo RTP i dodatki nie są wymagane przez system. Ale coś nie moge chyba zabardzo zrozumieć o co Ci chodzi...
..............................ale ja mam te pliki w folderze z gra , nie w folderze RTP! Czekam szybko na odpowiedz , bo chcem dodac Bardocka dzisiaj , bo jutro przyjezdza moja siostra :?

No czy komputer nie bedzie sie zastanawial ze plikow brak itp. ale skoro robilem to przedtem (i nic sie nie stalo , wszak to pare plikow , nie CALA masa plikow) , to moze tak samo moge zrobic nie? Zreszta robiles to kiedys tak?
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Aha, to już rozumiem^^

Jeżeli któryś z tych plików jest wykorzystywany w grze, to nie usuwaj ich, bo będą w grze błędy wyskakiwać i możliwe, że gra nie odpali...
Jeżeli nie są używane, to poprostu wyrzuć ^^
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

dae pisze:Aha, to już rozumiem^^

Jeżeli któryś z tych plików jest wykorzystywany w grze, to nie usuwaj ich, bo będą w grze błędy wyskakiwać i możliwe, że gra nie odpali...
Jeżeli nie są używane, to poprostu wyrzuć ^^
Sa uzywane , ale mowiac szczerze , Krilan to postac do gry w trybie specjalnym (czyli nie pojawia sie w trybie historii , nic nie mowi , to postac do grania tylko , wogle nic nie mowi) i raczej jak dodam Bardocka to zmodyfikuje jego animacje na Bardocka , zreszta znam ten blad , sam tak mialem w edycji twojej gry , brakowalo mi twarzy z buu's fury gdyz zmienilem nazwe , ale juz jest ok

Aha wiem nic nie bedzie

Update

No , Krilana nie dalem w tryb histori , jest to postac grana tylko , jego charset nie pojawia sie w zadnej historii i trybie , choc tak , jak usune charset moze byc czarny (brak pliku) pole z dawnego charsetu z Vegeta , ale mam inny charset z Vegeta w folderze

i tak zadnego sytemu i title nie chcem usuwac

Update2

ok zrobilem , mam nadzieje ze jak nastepnym razem wlacze komputer , bedzie wszystko ok

Update (Piątek 28 04 2006)

OK wlaczylem dzisiaj i nie ma bledow , jak na razie :|
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ