Moj nowy projekt

Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

To jak (...) mozesz grac soba? Czy znajdujesz siebie jak grasz Tomkiem?
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Ehhh, jest więcej postaci, ale główną jest oczywiście Borys(aka Tomek/Dragon Fist). I prosze o nie spamowanie w tym temacie, bo niestety będe musiał albo usuwać wszystkie posty spamerskie, albo zablokować temat, co by było niezbyt miłe dla Borysa... Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.

I prosze nie komentować Mojego posta! Dziękuję :P

Gra się fajnie zapowiada... Ale i tak liczyłem na coś więcej XD
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Dae pisze:Ehhh, jest więcej postaci, ale główną jest oczywiście Borys(aka Tomek/Dragon Fist). I prosze o nie spamowanie w tym temacie, bo niestety będe musiał albo usuwać wszystkie posty spamerskie, albo zablokować temat, co by było niezbyt miłe dla Borysa... Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.

I prosze nie komentować Mojego posta! Dziękuję :P

Gra się fajnie zapowiada... Ale i tak liczyłem na coś więcej XD
Ja też liczę na coś więcej od siebie... :) Tylko najbardziej potrzebny to mi jest czas... Wczoraj np. miałem konkurs do którego przygotowania pochłonęły mój czas. Był to konkurs języka angielskiego. Prowadzony był w obrębie naszego powiatu, ale nie tylko- przeyjechali najlepsi uczniowie ze Szczecinka, Wałcza i Piły... A Piła to było wyzwanie- udział wzięła w konkursie dziewczyna ze szkoły anglojęzycznej, konkretnie najlepsza uczennica z tej szkoły. Jej nauczycielka mówiła że mieszka latem w Anglii i uczy się tam w jakiejś szkole w Oksfordzie... Ja się ma kasę na takie drogie wypady to się jeździ... :P ja zazdroszczę... I to była dziewczyna bezkonkurencyjna, na teście pisemnym i ustnym zdobyła maksymalną ilość punktów, wygląda mi ona na jedną z najlepszych osób w Polsce... Na drugim miejscu była dziewczyna która wyprzedziła mnie połową punkta. Miała więcej punktów na teście pisemnym, a ja na ustnym... Tylko że ona o 3 więcej na pisemnym, a ja jedynie 2,5 więcej na ustnym. Tym sposobem zająłem 3 miejsce i dostałem jako nagrodę 2 słowniki języka angielskiego: Dictionary of Contemporary English (z dwoma płytami, wydawnictwo LONGMAN) oraz OXFORD Wordpower, słownik angielsko- polski z indeksem polsko- angielskim+ płyta. Ale to tak poza tematem :P nie miłem gdzie się pochwalić... :]
Całek

Post autor: Całek »

Dajcie jeszcze raz linka do tej gry.. Bo tamten po 7 dniach padł ^^
Awatar użytkownika
filip_3521
SSJ 2
Posty: 131
Rejestracja: ndz lis 19, 2006 11:52 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: filip_3521 »

Ej, Całek, zobacz jaka jest data ostatniego posta, to pomas 4 miesiące. Nie wiem czy ktoś będzie jeszcze posiadał tego linka :/
http://pl.youtube.com/watch?v=VBxNh78hYDs
My Friend - Sasuke
Teledysk o Naruto i Sasuke :)
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Gre robil Tomek i MOZE ma jeszcze te gre i zauktalizuje linka (bo przeciez chcialem zeby Tomek dal charsety/facety ala DB a nie jakies co nie przypominaja DB)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Nie mam już gry na dysku. Przypadkowo wyrzuciłem pliki gry jak porządkowałem dysk. :/ Sam byłem wściekły... Od razu zamykam temat.
Zablokowany