Sprawdzanie pisowni

Wszystkie sprawy, które dotyczą tego forum.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Sprawdzanie pisowni

Post autor: Rav »

Zainstalowałem mod do sprawdzania pisowni. Dosyć wykrętów, że: "Jestem dyslektykiem, Worda nie mam, a słownik mi pies zjadł.".

Między przyciskami "Podgląd" i "Wyślij" znajduje się ładny przycisk "Pisownia". Zanim wyślecie post, sprawdźcie i poprawcie pisownię, używając go.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Wspaniale. Rav-sama wprowadziłeś kolejną istotną zmianę. Teraz już nikt nie będzie nas straszył swoją pisownią XD
Obrazek
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Niesamowita sprawa ,ale mimo wszystko parę osób jednak będzie straszyć pisownią ,bo nie będą korzystać z opcji ''pisownia ''.
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Wolak pisze:Niesamowita sprawa ,ale mimo wszystko parę osób jednak będzie straszyć pisownią ,bo nie będą korzystać z opcji ''pisownia ''.
Jeśli nie będą, to dostaną potężnego kopa w zad.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Wystarczy jedno kliknięcie...
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Tak jak już napisałem wcześnie ,nie ma absolutnie żadnej poprawy jeśli chodzi o ort. stylistykę itp. .Opcja jest całkowicie nieużywana i słowa : ''tobom'' ,''kolegom''(mówimy o liczbie pojedynczej ,bo w mnogiej jak najbardziej poprawne) ,wywołują ironiczny uśmiech politowania.Za takie rażące błędy powinny być ostrzeżenia ,bo nie łaska jest kliknąć na opcję pisownia i poprawić ,ale jak widać niektórzy nie wiedzą na co poprawić !!
Uwertura...

Obrazek
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

Dla mnie jest to niepotrzebne, ponieważ jak ja piszę, to zazwyczaj jest to poprawne, jeżeli się zastanawiam nad pisownią, to po prostu tego nie piszę. A inni? Niech piszą, jak umieją, więc ta opcja jest dla mnie niepotrzebna.
ODPOWIEDZ