Trailer DB Live Action Movie

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Trailer DB Live Action Movie

Post autor: Rav »

http://www.megaupload.com/es/?d=62TB6P1G - thx dla Kostka.

Jeśli któryś z redaktorów napisze newsa, to będzie fajnie.
Ostatnio zmieniony czw sie 26, 2010 10:12 pm przez Rav, łącznie zmieniany 1 raz.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Rav pisze: http://www.megaupload.com/es/?d=62TB6P1G - thx dla Kostka
Jakie thx? Przeciez ten film to DNO , o ile to "thx" bylo metafora lub zebysmy wiedzieli jakim dnem jest ten film i temu go sciagamy

(sciagam)

Ze tez dales ten temat jako cos "waznego" , trace wiare w ciebie
Jeśli któryś z redaktorów napisze newsa, to będzie fajnie
Nie widze w tym nic fajnego o ile ktos napisze tak

(Lagodniejsza wersja)

"Dzięki Kostkowi dostaliśmy trailer z filmu live action o DB , i jedyne co mamy powiedzieć o nim to............CO TO NIBY JEST ZA GÓWNO JASNE?! ZARAZ CHYBA ZDECHNE!!!

Komentować :)"

(Po obejrzeniu)

No nie jest tak zle , ale nadal , "Kakarotto" to nie Kakarotto tylko Ziemska wersja Tapiona , "Bulma" to Lara Croft (A skoro o tym mowa , moze uzyli tego jako bazy?) , "Yamcha" to Bog wie co a o "Piccolo" to zal mi slow , Kamesennin jest przeciwienstwem samego siebie , zamiast byc starym zboczencem , jest jakims starym przystojniakiem

"Chi Chi" jest ok , mimo iz udaje Trini z MM PR z ta poza

Ocena 2= (Wiem bylem lagodny)

No i jesli (czyli nikogo nie obrazam) mysliscie , ze mi cos odbilo to...............zobaczcie sie w lustrze , to WAM odbilo!

Ale moze jest dla was ratunek

http://www.youtube.com/watch?v=4AbfzYRAXdI

In Conclusion

LIVE ACTION MOVIE SUCK BALLS!!!

Ktos powinien zmienic temat na "Koniec swiata sie zbliza"
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Dzieki BH Daimaouji, wchodzac w ten temat liczylem na wypowiedzi tego typu...
BH Daimaouji pisze:Ktos powinien zmienic temat na "Koniec swiata sie zbliza"
Powinienes sie powiesic...

Dopiero sciagam trailer, ale imo i tak bedzie to fantastyczn film...

Po obejrzeniu nadal twierdze, ze bedzie to wspanialy film. Wyglada t otak jakby przeniesc DB w nasze czasy ;].
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

http://dbthemovie.com/cast

Czytajcie i placzcie

Ci "(Wpisz obraze na nich tutaj)" mieszaja fakty gorzej niz Toei czy Fuckimation!!!

Nie wiem teraz po co macie isc na ten film , o ile chcecie stracic pieniadze

Nie ma co myslec , to bedzie mistyczny film DUN! DUN! DUN!
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Twoja wiedza nie zna granic....

FILM JESLI JEST NA PODSTAWIE CZEGOKOLWIEK CZY TO KSIAZKI CZY ANIMACJI MOZE ODBIEGAC OD NIEGO FAKTAMI. MUSZA BYC TYLKO ZACHOWANE NP. POSTACIE, WSZYSTKO JEST NA PODSTAWIE CZYLI MOZE BYC WSZYSTKO POPRZEKIELBASIANE JAK SIE PRODUCENTOWI CZY TAM SCENARZYSCIE ZECHCE ;].

Szkoda, ze nie potrafie teog wylumaczyc jak to kiedys powiedziala moja madra nauczycielka polskiego z gimnazjum... Generalnie chodzi o to, ze film mzoe odbiegac wydarzeniami od przykladowo ksiazki, sa pewne zasady, ale producent (czy tam rezyser xd czy tam scenarzysta (nie znam sie na tym)) ma wielkie pole manweru, w koncu to jego film ;].

Co do linka. Dalej twierdze, ze to swietny film, moja opinia ani troszke sie nie zmienila.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Chyba autor książki musi wyrazić zgodę. Jak zaakceptuje scenariusz taki, jaki powstał, to nawet gdyby były tam pies wie jakie kosmosy porobione, zupełnie niezgodne z tym co w powieści, to może być. xD
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Trailer oglądałem w Internecie, bo nie chciało mi się ściągać tego na dysk.
W każdym razie przejdźmy do tego co najważniejsze :

- Nikt do siebie nie jest podobny, w sumie nie ma czemu się dziwić.
- Trailer zamiast wciągać to mnie rozśmieszył

Podsumowując : Film raczej będzie średni, aczkolwiek i tak pójdę do kina go obejrzeć, tak jak wiele innych osób. To czy mnie rozczaruje, zachwyci czy też może pozostawi w stosunku neutralnym do niego, jest raczej sprawą ogółu. W każdym razie pokładam część nadziei w ten film.

A teraz do tego co pisali Pitti i Barni. To wygląda tak :
NP. Autor książki, podpisuje z producentem umowy o kupno praw autorskich do ekranizacji tytułu. Następnie pisany jest scenariusz, który (może, ale to rzadko ) napisać autor. Jednakże przede wszystkim pisany jest on przez zawodowców, następnie scenariusz jest oddany pod korektę i ukazany Autorowi książki, ten uwzględnia do niego swoje pomysły, mówi co mu nie pasuje lub też akceptuje to tak jak jest, nawet jeżeli było by tam coś przekraczającego wyobraźnię przeciętnego człowieka. Załóżmy że byłaby tam małpa, która udaje psa, a zarazem ten pies jest kotem, która żywi się biedronkami.
Najważniejsze w ekranizacji jest to, aby podstawy, typu postacie, klimat, jakaś część fabuły była zachowana, tak żeby widz wiedział o co w tym chodzi.

(Wytłumaczyłem tak jak umiem, sam się na tym nie znam dobrze, a raczej bardzo słabo. W każdym razie jest to ogólne przedstawienie że film nie musi być taki sam jak książka )
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

MYSTIC (?) Kris pisze:Trailer oglądałem w Internecie, bo nie chciało mi się ściągać tego na dysk.
W każdym razie przejdźmy do tego co najważniejsze :

- Nikt do siebie nie jest podobny, w sumie nie ma czemu się dziwić.
- Trailer zamiast wciągać to mnie rozśmieszył

Podsumowując : Film raczej będzie średni, aczkolwiek i tak pójdę do kina go obejrzeć, tak jak wiele innych osób. To czy mnie rozczaruje, zachwyci czy też może pozostawi w stosunku neutralnym do niego, jest raczej sprawą ogółu
1a.No. Bo made in USA. Niech zrobia go w Japonii! Godzilla z USA to gniot porownujac Godzille z Japonii
1b.LOL , ale bardziej nie powinien cie rozsmieszyc , ale zasmucic
2."sredni" to za duzo powiedziane , bedzie kurduplowaty , jak mozgi tworcow :P
3."Wiele"? To chyba sa OptyMISTYCZNI (read: OptiMYSTIC)

Nim sie staniecie jak bedziecie miec jakies pozytywne wizje o tym filmie (uwaga baaaaaaaaaaardzo straszne)

Update
Byczy pisze:Byczy przestań się powtarzać -_-'
Chyba potrzebujesz okularow , tu nie ma nikogo o nicku byczy , poza toba rzecz jasna , wiele razy widze ciebie na forach jako byczy , wiec niewiem czemu siebie ponizasz

I co ty udajesz jakiegos Bossa?

I ta nie wiem czemu ten temat jest przyklejony , co takiego waznego jest w tym gownie?! Zamiast tego tematu dajcie jako przyklejony nowy odcinek DB (czy to film? Sam juz nie wiem)
Ostatnio zmieniony wt paź 07, 2008 2:30 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 5 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Film będzie świetny, zawsze marzyłem o byciu Gohanem!
Obrazek

.
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Byczy przestań się powtarzać -.-' . Moja opinia jest taka : jest małe prawdopodobieństwo że mi się spodoba ale i tak obejrzę xd
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Nie pójdę na to do kina, gdyż nie zostanie do puszczone w moim kinie.

Kris...

Zawsze trudno mi było wyobrazić sobie film (film nie animacje) db, o którym zawsze marzyłem. Imo postacie są dosyć dobrze dobrane.

PS. Zróbcie lepszy film xD
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
mac402
Game Maker
Posty: 136
Rejestracja: pn sty 14, 2008 3:14 pm

Post autor: mac402 »

Ja straciłem wszelką nadzieję kiedy się dowiedziałem, że to Amerykanie, a nie Japończycy robią ten film. Po tym co widziałem to z DB będzie on miał wspólnego przede wszystkim nazwę (i to jeszcze pisaną błędnie :razz: ). Co do aktorów to ciężko coś powiedzieć, bo ich nie widziałem w akcji, ale charakteryzacja jest do d... bowiem zabrano postaciom ich atrybuty takie jak łysina Mutenroshiego (o, tego imienia pewnie nie usłyszymy bo nazwy będą wg fuc_imation), kolor włosów Bulmy czy zielona skóra Piccolo (ten ostatni to wygląda jak jakiś wampir z serialu Buffy). Goku jako uczeń szkoły średniej? WTF??? Jak oni zamierzają oddać jego charakter, skoro jego integralną częścią jest brak wiedzy o świecie (żeby nie pisać "bycie przygłupem")? Może będą fajne efekty specjalne, ale to jest w prawie każdym hollywoodzkim syfie, więc wątpię czy coś tu uratuje. Chciałbym być mile zaskoczony gdyby moje pesymistyczne wizje się nie sprawdziły, ale to jest mało prawdopodobne. Czekam raczej na nowy odcinek specjalny DBZ made by Toei :grin: .
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

OK zobaczylem to http://www.bulma.nl/en/liveaction_verander.php i zrecenzuje film

+
Chi Chi jest najpopuralniejsza dziewczyna w klasie (chyba cos wiedzieli o tym , ze jest corka gyuumaOU)
Kakarotto nie jest popuralny (Yay!)
Romans pomiedzy Chi Chi i Kakarottem (Yay!)
Dziadek Gohan nadal zyje
Bulma walczy (narescie!)
Mai sluzy Piccolo Daimaou

-
Made in USA
Kakarotto chodzi do szkoly sredniej (on oszukiwal czy cus? Czy uzyli Schemmela (Amerykanski glos KKRTa) jako bazy?!)
Design Piccolo Daimaou
Wlosy "Kakarotta" (wyglada jak Tapion)
Prezentem od Dziadka Gohana dla KKRTa jest 3 gwiezdna kula (a nie 4 gwiezdna)
Nameczanskie Ninje (WTF?!)
Mai nie jest komiczna postacia i gra solo
Wyglad "Oozaru"
Kakarotto nie jest gotowy do walki z kims (WTF?!)
Ten Carey Fuller koles
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Tajtus
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 25
Rejestracja: sob lis 17, 2007 7:19 pm

Post autor: Tajtus »

Ludzie na tym forum przesadzaja i to zdrowo....

Zacznijmy od tego, ze zmiany jakie wprowadzili sa bardziej Dragon Ballowe niz sie wam wydaje...Jasne bylo, ze nie da sie nakrecic filmu w 100% wiernego anime...gdyby tak bylo to mielibysmy 6-8 letniego chlopca rozwalajacego zamki, a mroczne widmo z 8 letnim Anakinem pokazalo nam, ze to tragedia.

Wiec tworcy wpadli na moim zdaniem calkiem niezly pomysl. Polaczyli Piccolo Sage z Buu Saga z DBZ.

Spojrzcie chocby na Chi-Chi - Bialy top, czarne spodnie - zrobili, ze nawet z wygladu przypomina Videl. I najwyrazniej bedzie odgrywala taka laczona role Chi-chi/Videl.

Goku - w tym swietle jasne jest, ze on odgrywa laczona role Goku i teen Gohana.

Wszyscy narzekali na bully w szkole, ze jak to mozliwe w DB....to po prostu przelozenie tego blondasa z dlugimi wlosami z Buu sagi na film.

Wiec, poki co z tego co widze to film ma od cholery klimatu DB/DBZ.

Co do Piccola. Fakt wyglada jak wampir z Buffy, ale jak aktor grajacy postac stwierdzil, Piccolo bedzie mial antenki i bedzie zielony. Na masce zaznaczyli nawet miejsca gdzie maja byc, a i odlozyli film na pozniej ze wzgledu na dopracowywanie efektow specjalnych (i zeby pewnie nie konkurowac z watchmenami), wiec prawdopodobnie te elementy dorobia mu komputetowo.

Goku nie bedacy gotowy do walki z kims....to sytuacja z jak z polowy Piccolo saga, gdy nie byl gotowy do walki.

Fakt, ze to Son Gohan ginie zamiast Kuririna to tez niezle posuniecie. Zaczynamy serie od Piccolo Sagi, co znaczy ze Kuririn nie mialby miejsca na rozwieniecie swojej postaci i pokazanie tej wiezi ktora ich laczy. To jednak tylko 2 godzinny film, a do usmiercenia czlonka rodziny normalny widz moze sie latwiej odniesc

Ninja Piccola - nie zapominajmy, ze podczas DB i nawet filmu 1 DBZ Piccolo byl wciaz demonem. Toriyama nigdy wczesniej nie wspominal o jego pozaziemskim pochodzeniu. Stad podczas DB wziela sie u niego czerwona krew, wchodzenie przez Kamiego w ciala innych i to, ze Piccolo wiedzial z mandze co to jest sikanie :P Pomysl na pozaziemskosc Piccola przyszedl Toriemu pozniej.
Tworcy filmu natomiast w ta wiedza byli juz uzbrojeni wczesniej, wiec zdecydowali sie zastapic smoki czyms co bedzie wygladalo bardziej kosmicznie i obco, zeby zostawialo podopowiedzi normalnemu widzowi (nie oszukujmy sie, taka publicznosc jest glownym celem, fanow DB nie ma, az tak duzo, wiec musi byc strawny dla postronnej osoby)

Co do Mai - widac postawili na mniej humoru, a wiecej akcji....choc akurat pomysl z nia, nie podoba mi sie totalnie.


Podsumowujac aktorzy podpisali kontrakty na trzy filmy, i jesli pierwszy wypali to, moze byc bardzo ciekawie. Fakt, ze nieco polaczyli Piccolo Sage i Buu Sage sprawia, ze beda musieli zakonczyc calosc albo na Freezer Saga albo Android/Cell Saga. W zaleznosci jak potraktuja Saiyan Sage.

No i Hollywoodzka zasada "Dobry Trailer - Zly Film, Zly Trailer - Dobry Film tez czesto dziala". Nadzieja umiera ostatnia :P
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Tajtus pisze:Ludzie na tym forum przesadzaja i to zdrowo....
Jesli chodzi ci o tych co uwazaja , ze ten film jest dobry to zgodze sie z toba. Jednakze , widac co dales na dole , uwazam ze TY jestes nim i takze masz optyMISTYCZNE wizje o tym filmie , ktory i tak bedzie obraza dla DB gorzej niz Fuckimation , Brytyjskie filmy i Toei

Ten (zalosny) film nad wami zapanowal

Mam ochote widziec Trunksa jak mowi o tym filmie to
"Sonna sugata ni made narihatete, yoku ome-ome Chikyuu made korareta mon' da... waza-waza korosareru tame ni."
:twisted:

(Fanfary)
Zacznijmy od tego, ze zmiany jakie wprowadzili sa bardziej Dragon Ballowe niz sie wam wydaje...Jasne bylo, ze nie da sie nakrecic filmu w 100% wiernego anime...gdyby tak bylo to mielibysmy 6-8 letniego chlopca rozwalajacego zamki, a mroczne widmo z 8 letnim Anakinem pokazalo nam, ze to tragedia.

Wiec tworcy wpadli na moim zdaniem calkiem niezly pomysl. Polaczyli Piccolo Sage z Buu Saga z DBZ.

Wszyscy narzekali na bully w szkole, ze jak to mozliwe w DB....to po prostu przelozenie tego blondasa z dlugimi wlosami z Buu sagi na film.

Co do Piccola. Fakt wyglada jak wampir z Buffy, ale jak aktor grajacy postac stwierdzil, Piccolo bedzie mial antenki i bedzie zielony. Na masce zaznaczyli nawet miejsca gdzie maja byc, a i odlozyli film na pozniej ze wzgledu na dopracowywanie efektow specjalnych (i zeby pewnie nie konkurowac z watchmenami), wiec prawdopodobnie te elementy dorobia mu komputetowo.

Goku nie bedacy gotowy do walki z kims....to sytuacja z jak z polowy Piccolo saga, gdy nie byl gotowy do walki.

Ninja Piccola - nie zapominajmy, ze podczas DB i nawet filmu 1 DBZ Piccolo byl wciaz demonem. Toriyama nigdy wczesniej nie wspominal o jego pozaziemskim pochodzeniu. Stad podczas DB wziela sie u niego czerwona krew, wchodzenie przez Kamiego w ciala innych i to, ze Piccolo wiedzial z mandze co to jest sikanie :P

Podsumowujac aktorzy podpisali kontrakty na trzy filmy, i jesli pierwszy wypali to, moze byc bardzo ciekawie. Fakt, ze nieco polaczyli Piccolo Sage i Buu Sage sprawia, ze beda musieli zakonczyc calosc albo na Freezer Saga albo Android/Cell Saga. W zaleznosci jak potraktuja Saiyan Sage.
1.Chyba 12 letniego nie? Choc ta KKRT wyglada na 5 lat , ale i tak to byloby dobre , co oni sie bali , dac super mocnego dzieciaka?! Zal mi ich
2.Gdzie ty widzisz tutaj Buu sage? Bo ja nie widze , to jest bardziej Piccolo Daimaou saga what if. O ile chodzi ci o te punkty co dales nizej
3.Chodzi ci o Sharpera? Ale on nie byl lajdakiem (choc sam nie pamietam dobrze) , jedyny lajdak ze szkoly jakiego widzimy to Pack ze TV Specjalu DBGT
4.Gdzie to mowil? Wiem tylko ze lubil DB , choc ta widzialem jego jako PRAWDZIWEGO Piccolo jra (ale to byla edycja fanowska) oto i on http://img517.imageshack.us/img517/149/ ... inimk1.png a tu poprawiona wersja z tego trailera http://dbzwarrior.supafan.net/visionneu ... iccolo.jpg
5.Jak nie byl? Przeciez od smierci Kuririna i Gen. Zolwia byl gotow na wszystko , no moze kiedy Piccolo Daimaou gnebil Tenshinhana
6.Ta ale to sa Namecznascy Ninje , wiec chyba oni uzyli bazy z filmu 4 tutaj , ze Piccolo Daimaou jest zakaza Nameczanow i ma swoich "ludzi". BTW a czemu mialby nie wiedziec? Wszak nie ma tego "organu" , ale Nameczanie pija tylko wode , wiec powinien wiedziec co to sikanie (...)
7.DBGT Transformation nie miala kontynuacji wiec watpie , zeby ten film mial kontynuacje (heh jeszcze ci idioci zrobia z Vegety jakiegos dzieciaka (aka ze Kakarotto jest od niego "madrzejszy i "dojrzalszy") jak to zrobyli w wersji PL filmu 13 Polacy , ochyda)

No ale kto wie , moze sie poprawia , maja czas do kwietnia czy kiedys tam :twisted:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ