Która rasa?

Wszystko związane z DB Future PBCH.

Moderatorzy: Hellion, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

To jest u nich dobre, ale nie zapomnij, że za to płaci się KI, a gra to nie Anime, jak dostaniesz za dużo OB to i tak zginiesz :D możesz stracić 80% ciała i przeżyć, a mozesz też stracić palca i zginąć ;P
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Awatar użytkownika
Sinju
Guru
Posty: 198
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Sinju »

Osobiście nie będę dyskutował o plusach i minusach danej rasy ale o jej że się tak wyrażę "grywalności". Gdybym miał zacząć przygodę od nowa na DBF w życiu nie wybrał bym saiyana dlaczego? Ponieważ uważam tą rasę za najbardziej pospolitą i bezsensowną, co z tego że mają transy dające ogromne mnożniki jeżeli na każdej krainie 80% graczy to ta sama rasa. Nie posiadają żadnych specjalnych umiejętności jak kaioshiny czy demony. Gdybym rozpoczął na nowo swoją przygode wybrał bym demona bądź nameczanina, jest ich stosunkowo mało i moim zdaniem dają ogromne pole do popisu graczowi.
Ooohhh Gunther you're so sexy!
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

Jeżeli chodzi ogrwalność to jak dla mnie to ludzie żądzą, ale powiem coś jeszcze. Kaioshini to słaba rasa jezeli chodzi o grywalność, bo co to za frajda grać kimś, kto nie może być (teoretycznie) zły? Zapomnieliśmy jeszcze o jednej rasie, która też ma ładne pole do popisu, jezeli chodzi o grywalność, a mianowicie chodzi mi o androidy. :D
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Awatar użytkownika
Drake
Golden Oozaru
Posty: 228
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:32 pm
Lokalizacja: Głuchołazy
Kontakt:

Post autor: Drake »

Hmm może i tak, to czemu większość graczy zwykle bierze Sayanów?? Ja akurat wybrałem człowieka, bo gra człowiekiem na pewno będzie ciekawa, a przynajmniej mam taką nadzieje.
http://www.mist-village.zobacz.com.pl/ fajna stronka anime(duży download)polecam
http://www.otwieramy.pl/?p=140130 kliknij to mi pomoże:Pp
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Hmm może i tak, to czemu większość graczy zwykle bierze Sayanów?? Ja akurat wybrałem człowieka, bo gra człowiekiem na pewno będzie ciekawa, a przynajmniej mam taką nadzieje.
Biorą Saiyanów bo są zainspirowani anime. W anime ta rasa to potęga, w porównaniu z ludźmi, którzy są słabymi popychadłami.

Na FDB grałem ludziem. I było bardzo elegancko : ) Generalnie grywalność zależy imo od samego gracza. Jeśli potrafi się wczuć w postać jaką odgrywa, to nawet kupą by mu się fajnie grało.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Drake
Golden Oozaru
Posty: 228
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:32 pm
Lokalizacja: Głuchołazy
Kontakt:

Post autor: Drake »

Barni pisze:Na FDB grałem ludziem. I było bardzo elegancko : )
No grałem z tobą. I o ile dobrze pamiętam ludzie wcale słabi nie byli xD. No ja myślę że potrafię się wczuć, zresztą sam o tym wiesz Barni xD
http://www.mist-village.zobacz.com.pl/ fajna stronka anime(duży download)polecam
http://www.otwieramy.pl/?p=140130 kliknij to mi pomoże:Pp
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

To co np. jak Barni ma druga postac Saiyana? Gra sobie kiedy chce i kim chce?

NEALHON ZABIJE CIE ZA WYRWANIE NAM OGONÓW XD

Plus rasy Nameczan(?) jaki zauwazylem podczas gry to bardzo dobry sluch! Nealhon mogl doslyszec rzeczy, ktorych my Saiyanie nie moglismy jeszcze uslyszec gdyz byly za ciche ;)

Mi sie bardzo Saiyan podoba, imo najlepsza rasa, mozliwe ze jak wiekszosc po prostu przez to ze Saiyanie byli glownymi postaciami Dragon Ball'a, nie potrafie znalezc jakichs stosownych argumentow, zeby nie zostac wysmianym xD. Są fajni! XD
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Pitti pisze:To co np. jak Barni ma druga postac Saiyana? Gra sobie kiedy chce i kim chce?
Nie. Jest tylko jeden Barni, który jest człowiekiem. Barni Saiyan olał was, nie wiem. JAk weszliśmy w tamten portal to umarłem, bo mnie przewiało, czy coś.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

Dobra to ja napisze tak.... w grupie mamy trzech graczy: człowieka, icera i saiyana.
Zaczynają grać wszyscy od podstaw. Kto będzie rządził i jak długo w danej grupie jeżeli ich BP powiedzmy rośnie tak samo szybko?
Otóż tak: do czasu aż postacie osiągną 1mln BP raczej będzie to człowiek, gdyż będzie szybciej zdobywał potężniejsze techniki.
Po przekroczeniu 1mln człowiek może dać sobie spokój, chyba, że guru mu szybko da Hyper'a 1. Dlaczego? Proste. Wtedy Icer osiąga transformacje. Chodź jeżeli doszło do walki, to nie wiem jaki był by jej wynik. człowiek ma potężniejsze techniki, ale ma minusy do transa. icer nie ma tych minusów.
w ten sposób Icer staje się liderem grupy, fakt faktem Saiyan może w każdej chwili osiągnąć Oozaru, ale jak szybko się upora z ogonem, to Saiyan nigdy nie będzie liderem.
Jego transy skończą się wtedy na SSJ3 (jeżeli nie osiągną SSJ4 przed stratą ogona) i raczej nie walczył by z icerem w tej postaci. Za szybko by tracił KI, a mimo to i tak byłby słabszy od niego.


Tak o to jeżeli w grupie są sami początkujący, to opłaca się wziąć Icera i wytrzymać z człowiekiem do 1mln :twisted:
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Awatar użytkownika
Mouri
Guru
Posty: 24
Rejestracja: czw sty 29, 2009 7:29 pm
Lokalizacja: WKZ

Post autor: Mouri »

A dla mnie najlepsza opcja to demon :twisted:
Największe pole do popisu, można wiele z tej rasy wyciułać i daje ogrom możłiwości.
Jak ktoś gra dla klimatu to najlepsza rasa, jeśli umie się wczuć.

Kaoshin nawet fajna rasa też można cos wykrzesać.

Namek jako tako, jako że grałem tą rasą na początku nie przypadłą mi do gustu, może bo nie miałem koncepcji?

Icer hmm nie widzę się w tej roli, non stop walka przeciwko każdemu

Sayanin grałem, szybko się nudzi, cel osiąganie przemian, pilnowanie ogona to nie dla mnie. Przepakowana rasa ;)

Człowiek, trudno i mało ciekawa rasa jak dla mnie.
Bracia Hardcoru
Jadą do oporu
Awatar użytkownika
macgoku
SSJ 3
Posty: 172
Rejestracja: śr mar 11, 2009 9:39 pm
Lokalizacja: Piła

Post autor: macgoku »

ja bym grał icerem ponieważ ten x1 nie robi różnicy a jest i tego mało icerów widziałem
Obrazek

Obrazek
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

macgoku pisze:ja bym grał icerem ponieważ ten x1 nie robi różnicy a jest i tego mało icerów widziałem
O jakie x1 chodzi, nie rozumiem...
Obrazek
Awatar użytkownika
macgoku
SSJ 3
Posty: 172
Rejestracja: śr mar 11, 2009 9:39 pm
Lokalizacja: Piła

Post autor: macgoku »

W trasformacjach BP postaci jest o 1x mniejsze niż u saiyana ale ja lubię frizera bo se nic nie robił z ofiar.
Obrazek

Obrazek
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

macgoku pisze:W trasformacjach BP postaci jest o 1x mniejsze niż u saiyana ale ja lubię frizera bo se nic nie robił z ofiar.
to zrób sobie Icera nazwij Frezamacgoku i graj nim i zabijaj bez skrupułów :P
Obrazek
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

macgoku pisze:W trasformacjach BP postaci jest o 1x mniejsze niż u saiyana
Przewaga icerow jest to, ze moga przechodzic przez transy bedac ograniczeni tylko poziomem BP
macgoku pisze:ale ja lubię frizera bo se nic nie robił z ofiar.
W pbch nie grasz freezerem. Nie musisz sie ograniczac do danych z db w ktorych icerzy byli tyranami...Rownie dobrze mozesz zrobic naprzyklad zlego nameczanina z podobnym charakterem do frezera
Obrazek
ODPOWIEDZ