Gracze Szukający Guru

Wszystko związane z DB Future PBCH.

Moderatorzy: Hellion, Moderatorzy

Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Ha no to już masz pierwszego chętnego :P Me :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Amidamaru
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 32
Rejestracja: wt lip 15, 2008 1:53 pm

Post autor: Amidamaru »

Ja też chętnie bym sobie pograła : :grin: :wink:
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

Ron ja jak wróce to jestem chętny :D A co do ilości sesji rób ile chcesz, ale to czysto rozrywkowo, bo mnożnik jak za jedną musisz dać,a by nagle nie bylo mega przypływów mocy. A co do zaległych sesji... jedno slowo :D TRENING :D
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Ronin
Guru
Posty: 133
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 2:38 pm
Lokalizacja: Miedziolandia

Post autor: Ronin »

Dobra, więc bijcie się. Chętni niech piszą w temacie MarSary. Łapcie mnie na gg 21308744. Nie ustalam żadnych terminów, jak mnie złapiecie i będę miał nastrój, to macie sesje. Żadnych treningów liczyć wam nie będę, bo nie mam pojęcia ile bym miał sesji wam policzyć.
"Człowiek, to brzmi tak dumnie" A tu biją cię w mordę i mówią żeś sukinsyn
Awatar użytkownika
Keizo
Oozaru
Posty: 35
Rejestracja: czw lis 06, 2008 10:40 pm

Post autor: Keizo »

W sumie to tak... czy forum i strona ogólnie żyją tak poważnie? Mam już postać jak widać na poziomie mistrza i chciałbym wrócić do gry...

Jeżeli potrzebny wam jest moderator albo admin forum, albo do prowadzenia strony też jestem chętny... Bo tak szczerze to przydałoby się zrobić porządek i sprzątnąć ten burdel z forum... Bo nie wiadomo, które tematy są aktywne, a które nie... Są takie, które są bardzo stare i niepotrzebne.

Moim zdaniem, aby zrobić reaktywację to potrzebny będzie porządek itp... Zrobienie spisu graczy i tych nieaktywnych już kompletnie wykasować... Zacząć tak jakby stronę i forum od zera, ale postacie które są wytrenowane i które chcą grać zostawić...

Jeżeli chodzi o bycie Guru to jeżeli dam radę przyswoić sobie zasady i jeżeli ktoś mi w tym pomoże, to zgłoszę się na Guru ;)
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Wiesz nie wiem czy Rav dał by ci Admina ;> co do czystki graczy to już takowa kiedyś taka była i zostali tylko gracze którzy grają już tu parę ładnych lat , a nowi na pewno nie dawno swoje Postacie zrobili , bo karty aktualizowane raczej są chyba na bieżącą przez Helliona i Artiego , co do Forum no trochę burdelu jest no ale przyda nam się trochę syfu ;P

Ale przydał byś się na pewno jaką Guru no i gracz żeby ożywić PBCH :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Keizo
Oozaru
Posty: 35
Rejestracja: czw lis 06, 2008 10:40 pm

Post autor: Keizo »

Wiem, wiem ;)

Ogólnie to moja postać jest na poziomie MISTRZ, więc z chciałbym wrócić do gry i jeżeli jakiś Guru chciałby mnie przygarnąć i umiałby mnie wpleść w resztę swoich graczy to ja bardzo chętnie ;)

Czekam na odzew hehe
Ronin
Guru
Posty: 133
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 2:38 pm
Lokalizacja: Miedziolandia

Post autor: Ronin »

Mogę poprowadzić Ci twoją przygodę, zasady masz w moich poprzednich postach.
"Człowiek, to brzmi tak dumnie" A tu biją cię w mordę i mówią żeś sukinsyn
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Hell jakis termin ?
Obrazek
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

Ast na chwile obecną nie dam żadnego terminu na sesje, czy na turniej, bo nie wiem kiedy będę miał na tyle czasu, aby to ogarnąć.
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Awatar użytkownika
BreshneV
USSJ
Posty: 95
Rejestracja: wt cze 24, 2008 1:35 pm
Lokalizacja: Z dolnego śląska
Kontakt:

Post autor: BreshneV »

Ale ja tez bym chcioł pogroć ;< ....
"Wojna To Śmierć Młodych I Gadanie Starych" - Odyseusz, Wojna Trojańska

"O to Hektor, głupiec,który myślał,że zabił Achillesa..." - Achilles, Wojna Trojańska
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Niepotrzebne zamieszanie, skoro i tak na razie nic nie bedzie
Obrazek
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Wiesz..Ast sesje miałeś prawie cały czas dopóki Hell nie zaczoł robić..np ja i WireX lub inni sesji nie mieli pare ładnych misięcy..cierpliwość popłaca ;P
Obrazek
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Co nie zmienia faktu, ze skoro turniej byl zapowiadany juz ponad rok temu (jak nie dawniej) i po takim czasie Hell znowu odswiezyl temat mowiac, ze cos w koncu musi z tym zrobic. A za chwile mowi, ze nie wie kiedy bedzie mial czas to mysle, ze to jest niepotrzebne, a wrecz mnie to wkur.wia ;P
Obrazek
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

Ast turniej będzie, lecz na razie jestem cały czas w delegacji, więc nie jestem w stanie zrobić czegokolwiek.
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
ODPOWIEDZ