Pomysly na gre

Wszystko o RPG Makerze.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Post autor: MeTeO* »

Może tak :

Vegeta z Nappą przybywają na Ziemię. Ginie Yamcha, Tenshi, Chaoz i Piccolo. Zjawia się Goku. Pokonuje Nappe. Vegeta zamienia się miejscami z Nappą i teraz on walczy. Nappa tylko obserwuje. Vegeta dostaje wciry i tworzy sztuczny księżyc. Zamieniają się w Oozaru. Obaj zabijają KKRT. Moc mija i są spowrotem na normalu. Odpoczywają i niszczą rasę ludzką. Chcą zemsty na Freezie. Atakują planete Frezer, gdy Freezy nie ma na niej. Niszczą ją pod postacią Oozaru, zabijając przy tym Dodorie i Zarbona. Vegeta i Nappa wpadają na statek Freezy. Walczą z nim, jednak przegrywają.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Tez dobry pomysl :) podobny mam w mojej grze
Odpoczywają i niszczą rasę ludzką.
Hmm ciekawe czy zaloza safari pod nazwa "Safari Sajanow" skoro zostawili zwierzeta przy zyciu
Ostatnio zmieniony sob sty 19, 2008 5:48 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 1 raz.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Post autor: MeTeO* »

BH Daimaouji pisze:Tez dobry pomysl :) podobny mam w mojej grze
Ty masz tyle tych gier, a żadna nie skończona :razz:
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

MeTeO* pisze:
BH Daimaouji pisze:Tez dobry pomysl :) podobny mam w mojej grze
Ty masz tyle tych gier, a żadna nie skończona
Mam i ta ale po co je skonczyc? (BTW jak to zadna? No mam skonczone pare (moze wiekszosc) ale tylko dodaje cos extra)

A te 2 gry co dodalem to tylko pomysly
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
mac402
Game Maker
Posty: 136
Rejestracja: pn sty 14, 2008 3:14 pm

Post autor: mac402 »

Taka była fabuła (lub raczej jej wycięta część) jednego z moich projektów:

Vegeta Jr, Goku Jr i Kuririn przybywają na jakąś górę. Tam zastają pewną wojowniczkę walczącą z masą Saibamanów. Chcą jej pomóc, ale ta niszczy wrogów za pomocą pojedynczej techniki. Następnie mówi im ona, że dzieci nie powinny być w takich miejscach co wkurza Vegetę Jr'a, który wymawia swoje imię. Wtedy ta wojowniczka rozpoznaje, że są oni potomkami 2 potężnych saiya-jinów, a Kuririn jest starym przyjacielem Son Goku. Kuririn żąda wyjaśnień skąd tyle wie, ale ta wojowniczka odlatuje tak szybko, że nie są w stanie zauważyć gdzie. Trójka kontynuuje swoją podróż na szczyt góry i tam pojawia im się zjawa jakiegoś wojownika, który ich atakuje i wszystkich pokonuje, po czym mówi, że zawsze znajdzie się ktoś lepszy. Okazuje się, że to była tylko iluzja. Z oddali obserwuje ich spotkana wcześniej wojowniczka i mówi, że każdy kto tu przychodzi otrzymuje jakąś wizję związaną ze swoją przyszłością. Jej twarz staje się smutna.

Tymczasem na innej odległej planecie armia saiya-jinów prowadzona przez Eclipse (Eclipse należy do starożytnej rasy akui-jin, z której później wywodzi się m.in. rasa saiya-jin, jego cała historia jest zbyt długa by tu ją opisywać) walczy z armią prowadzoną przez Shaman Apsu i Opposito Senshi (to są wrogowie z gry Sailor Moon na snes'a), którzy wykradli kryształ Ginzuishou (źródło mocy królowej Serenity) i teraz w jakimś celu przybyli tutaj. Eclipse pragnie ich powstrzymać. Scena zaczyna się gdy Eclipse, Bardock i Sailor V idą przez pole usiane trupami rodzimych mieszkańców planety. Minako żałuje, że nie zdążyli ich ocalić, Bardock zastanowia się po co ich wrogowie ich zabijali, a Eclipse stwierdza, że musiało to być tylko dla odwrócenia od czegoś ich uwagi. Minako pyta się czy to prawda, że on kiedyś służył Apsu. Elipse mówi, że tylko dlatego, że chciał wskrzesić swoją rasę (akui-jin zostali wyeliminowani przez potężną cywilizację coś na wzór celestials z komiksów Marvela jak ktoś zna, on sam jest jedynym, który przeżył). Bardock wspomina jak Freeza zniszczył jego planetę i on nie mógł nic zrobić. Minako obwinia się za to że skradziono Ginzuishou. Przerywa im te rozważania atak 2 postaci, które okazują się być byłymi podwładnymi Eclipse'a. Eclipse każe im odejść lub zginąć, ale oni twierdzą, że otrzymali od Apsu moc większą od niego. Przywołują jeszcze parę stworów i zaczyna się walka. Po wygranej naszej trójki proszą Eclipse o darowanie życia w zamian za informacje o tym co planuje Apsu. Eclipse się zgadza. Podają tylko następne miejsce ataku swoich wojsk co Eclipse uważa za mało wartościowe i chce ich zabić. Minako próbuje go namówić by dotrzymał obietnicy. Eclipse używa wtedy techniki Dead Zone i wysyła swoich 2 ex-podwładnych do strefy śmierci (tym samym rzeczywiście ich nie zabił).

Następnie w cytadeli, którą zajęła armia saiya-jin Eclipse rozmyśla nad dalszymi planami. Zastanawia się dlaczego, wciąż ktoś mu ufa (dawno temu Eclipse zniszczył wiele cywilizacji w odwecie za stratę swojej własnej rasy). Bardock i Sailor V rozmawiają. Minako zastanawia się czemu Bardock służy Eclipse. Bardock opowiada, że Eclipse pomógł kiedyś rasie saiya-jin po odejściu 3 legendarnych saiya-jinów (mówi tu Goku, Vegecie i Gohanie, którzy po walce z pewną istotą zginęli, a właściwie zostali uwięzieni na pewnej planecie, której teraz nikt nie jest w stanie spenetrować bo znajduje się tam duża ilość duchów tych 3, każdy o mocy oryginalnego wojownika, to też ma być jeden z kluczowych wątków fabuły), kiedy stał się czymś w rodzaju Kami-samy dla nich (na planecie Plant/Vegeta odtworzonej przez Bebi w GT, a później opanowanej przez saiya-jinów, których przywrócił Vegeta, dużo wcześniejsze wydarzenia), poza tym Eclipse uwolnił go spod władzy Smoczej Kuli Alfa (1. smocza kula, która powstała, nawet jeszcze przed nameczaninami, później pojawia się na Ziemi, gdzie przez jakiś czas była używana przez wojowników Z, do czasu gdy nie uzyskała własnej świadomości i przejęła ciało Bardocka, pokonali Bardocka, ale on uciekł nadal opanowany przez kulę, dopiero później Eclipse go pokonał i zabrał kulę do własnych celów). Bardock zastanawia się dlaczego Minako chce pomóc im zamiast być z innymi sailor senshi. Okazuje się, że nie uważa się dłużej kompetentna na swoim stanowisku (w mandze sailor venus jest dowódcą guardian senshi). Dlatego też używa jedynie swojej pierwotnej mocy czyli sailor v.

Eclipse używa sprzętu komputerowego aby zbadać wszystkie źródła energii ki na tej planecie. Wspomina wojowników, którzy kiedyś mu służyli. Potem idzie spać. Śni mu się Akane (to jest ta wojowniczka, którą wcześniej spotkali Goku/Vegeta Jr i Kuririn). Eclipse myśli, że nie żyje bo zginęłą ratując mu życie kiedy walczył z wojownikami Z (przyjęła na siebie atak, który miał go wykończyć dzięki czemu Eclipse mógł uciec). Ma z tego powodu wyrzuty sumienia. Budzi go Minako mówiąc o zbliżających się wojskach wroga. Kiedy Eclipse ubiera swoją zbroję pyta się go jak stracił oko. Eclipse tłumaczy, że otrzymał tą ranę dawno temu od gościa, który zabił jego rodziców (akcja jeszcze przed zniszczeniem akui-jinów). Kiedy odzyskał przytomność był w kanionie wypełnionym mroczną energią, która go zregenerowała. Pierwsza osoba na którą spojrzał skręciła sobie własnoręcznie kark. Od tego czasu nosi przepaskę na to oko, które wtedy zostało ranne. Pojawia się Bardock. Eclipse omawia plan walki. Tłumaczy, że w głębi tej planety musi być uwięziona jakaś istota. Zanim może dokończyć są atakowani. Armia saiya-jinów jest dużo mniej liczna. Sailor V zastanawia się czemu wrogą armią dowodzi Ishtar (opposito senshi), która jest z deka stuknięta. Eclipse wtedy zdaje sobie z czegoś sprawę i zostawia resztę każąc Bardockowi dowodzić obroną. Wtedy jest walka ale w cms'ie symulującym bitwę 2 wojsk. Po pokonaniu pierwszych wojsk Bardock stwierdza, że nie wytrzymają następnej fali. Wtedy Sailor V wyzywa Ishtar na pojedynek. Bardock zastanawia się czy to mądre bo teraz ma tylko moc sailor v i może przegrać.

I tu się na razie kończy.
Awatar użytkownika
Krox_SSJ2
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 25
Rejestracja: pt lip 03, 2009 10:33 am
Lokalizacja: Z Planety Vegeta

Post autor: Krox_SSJ2 »

To jest Prolog
Zrobilem go 2 lata temu
Do gry Dragon Ball GTS
Zaczyna sie 2000 lat po seri gt
czyli Ptomek Goku i Vegety oraz Bradocka zostali wygnani z nowej Planety Vegeta
Oburzeni Polecieli na Ziemie
Koniec Prologa
Potem Dam Pierszą Sage
Link I Scenery Póżniej

O w ku.....
Ostatnio zmieniony sob lip 04, 2009 5:22 pm przez Krox_SSJ2, łącznie zmieniany 1 raz.
Vegeta RuleZ xD :P
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Ptomek
Jaki pan tomek ? xD.
czyli Ptomek Goku i Vegety oraz Bradocka zostali wygnani z nowej Planety Vegeta
Więc tak : xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD - to po pierwsze xD.
Kto w tym związku Goku i Vegety pełnił role kobiety ? o_O' - to po drugie xD.
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

A po trzecie Bradrock ? znaczy że był trójkącik xd?
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Bez komentarza

współczuje ci Kris hehe :D
Ostatnio zmieniony sob lip 04, 2009 11:57 pm przez Kyra, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

W ciuchcie pewnie sie zabawiali
Obrazek
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Kto w tym związku Goku i Vegety pełnił role kobiety ? o_O' - to po drugie xD.
Dobra, uznajmy to już za mało istotne. Intryguje mnie jednak w jaki sposób mogli mieć oni potomka ? xD
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

A mnie intryguje czy jaki kolwiek z tych swietnych pomyslow ujrzal swiatlo dzienne? :P
Awatar użytkownika
macgoku
SSJ 3
Posty: 172
Rejestracja: śr mar 11, 2009 9:39 pm
Lokalizacja: Piła

Post autor: macgoku »

Ja jakbym umiał to bym zrobił grę o bardocku np.:

Bardock ze swoim team rosną w siłę aż w końcu król Vegeta oddaje Planete Vegete Bardockowi. KKRT wkrótce jest na tyle dorosły by pomagać ojcu. Wkrótce okazuje się że Seripa jest matką KKRT. Frizer i jego wojska najeżdżają na Vegete lecz Saiyan-Jinji bronią planety niszczą wojska i wkrótce Bardock i KKRT walczą z Frizerem. On natomiast zabija Seripię. Bardock i KKRT stają się Super Saiyan-Jinami i zabijają Frizera.


Historia napisana w skrócie.
PS.
mam rpg maker 2003 ale nie umiem zrobić w nim gry db :sad:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

Ja swojego czasu robilem ;D cenzura mi tryb walki wyszedl ;D Ale nie mialem grafik i pomyslu dalej wiec olalem to :D Jeszcze chyba nawet jest tu gdzies ten temat XD
Obrazek
ODPOWIEDZ