SSJ POWER
Niech SSJ POWER będzie z Tobą!

Zupełnie inne - Ulubine zajęcia w szkole.

Master Robin - Pon Cze 20, 2005 4:14 pm
Temat postu: Ulubine zajęcia w szkole.
Zaciekawiło mnie jakie zajęcia najbardziej lubicie.Moje ulubione zajęcia to historia. :lol:
redKai - Pon Cze 20, 2005 4:40 pm
Temat postu: potwierdzenie
Zgadzam się
Rayman - Pon Cze 20, 2005 8:14 pm

Moje ulubione to WF :wink:
Arti - Pon Cze 20, 2005 8:57 pm

Ja najbardziej lubię WOS.
redKai - Pon Cze 20, 2005 9:05 pm

Ja lubię też przyrodę i jak Fryzjer WF,
oprucz tego infomatykę :wink:

Rayman - Pon Cze 20, 2005 9:07 pm

Arti co to jest WOS. :?:
Arti - Wto Cze 21, 2005 7:50 am

WOS jest to Wiedza o Społeczeństwie. Uczymy się tam na przykład co to jest i jak funkcjonuje sejm, senat itd. itp.
Bliz - Wto Cze 21, 2005 11:02 am

Mnie sie podoba historia:)
Master Robin - Wto Cze 21, 2005 12:45 pm

Aha zapomniałem i informatyke :lol:
Groku - Wto Cze 21, 2005 1:06 pm

Ja lubie informatyke, W-F i kiedyś matematyke i palatyke ale mi się znudziły. :twisted:

p.s
Czy niepowinno być takie pytanie do tego forum - Ulubiona lekcja szkolna - zamiast - Ulubione zjęcie szkolne. Ulubione zajęcie szkolne to moze być wybijanie szyb :twisted:

Master Robin - Wto Cze 21, 2005 1:10 pm

Wiesz rudi chyba masz racje ale nie skożystam.
skibix - Wto Cze 21, 2005 6:20 pm

Wybijanie szyb w WC jest ciekawe .ALe informatyka jest jeszcze ciekawsza :D . Ostatnio pan nas uczył jakich piosenek nie możemy mieć na pc i puszczał nam kilka :twisted: .Grozi to karą grzywną :twisted:
Dae - Wto Cze 21, 2005 7:38 pm

Informatyka, matma z panem prof. Spyrą(to komedia więc daje), oprócz tego wos, J. Polski na którym można fajnie zagadać, a na oceny z tych przedmiotó(oprócz WoSu) nie narzekam
skibix - Wto Cze 21, 2005 9:48 pm

U mnie ten wasz WOS to sie nazywa WDR . Wychowanie dobre w rodzinie czy coś podobnego :twisted: . Mnie się zawsze nudzi ale jak przyjdzie pare moich kolegów jest suuper :twisted: . Lubie jeszcze przyrode :wink: Fajną nauczycielke mamy i rozdaje uwagi :twisted: .
Arti - Sro Cze 22, 2005 10:05 am

Nie. WDR i WOS to jest zupełnie coś innego. WOS ma się dopiero w gimnazjum i nie ma nic wspólnego z rodziną :lol:
Bliz - Sro Cze 22, 2005 10:49 am

Ja mialem przez 3 lata pół roku WOS pół WDŻ(wychowanie do zycia w rodzinie) ktore i tak bylo w sumie tylko w pierwszej klasie stosowane pozniej sam wos:P
Wolak - Pon Sie 01, 2005 1:29 pm

Jak mowi temat to mam napiasac co jest moim ulubionym zajeciem w szkole a nie przedmiotem wiec moim ulubionym zajeciem jest rysowanie postaci z DB i pisanie wierszy takich poetyckich ,nawet bralem udzial w konkursie na najlepszy wiersz i wygralem ,jak bedziecie chcieli to opublikuje go dla was ?
GokuSSJ = Dyninio - Pon Sie 01, 2005 3:33 pm

U mnie najlepsze sa W-F,Hista, Biologia
Rav - Wto Sie 16, 2005 9:43 pm

Ja najbardziej lubię informatykę (mimo że lekcje to czysta lameriada), ponieważ kojarzy mi się z tym, czym zajmuję się poza szkołą i matematykę, ponieważ ten przedmiot polega na tym, żeby coś zrozumieć, a nie bezmyślnie wkuwać (jak na geografię). Historię i WOS w gimnazjum też lubiłem, bo nauczyciele ciekawie je prowadzili (nie wiem, jak będzie teraz). Poza tym lubię język angielski - prosty dla mnie przedmiot, ponieważ z tym językiem spotykam się na codzień.
Dragon Fist - Czw Paź 13, 2005 9:22 pm

Moje ulubione zajęcia to WOS, Angielski(nic dziwnego jak jestem najlepszy w szkole), W-F, język polski i koniecznie informatyka.
Bart - Wto Paź 18, 2005 8:15 pm

Moje ulubione zajęcia w szkole to denerwowanie nauczycieli, i rzucanie peteardami w szkole, ciekawe jest też wyłamywanie kranów w łazienkach, ale to żadko :twisted:
A ulubionym przedmiotem to WF a szczególnie siatkówka i informatyka przez całą lekcje wszyscy grają w Counter-Strike :D

Bliz - Pią Paź 21, 2005 9:27 pm

No jasne ciekawe czy naprawde robisz to co mowisz bo naprawde juz by Cie dawno wyrzucili ze szkoly np jak mojego qmpla wyrzucili ze szkoly bo wybil szybe glowa na serio mowie tera do Kozuchowa chodzi(jezdzi) :P
Bart - Sob Paź 22, 2005 2:33 pm

Ja na serio to robie a ze szkoły mnie niewyrzucają bo niewiedzą kto to robi :twisted:
Wolak - Sob Paź 22, 2005 5:46 pm

Popieram twoje dzialania ,tylko tak dalej niech szkola placi za to ze kiepsko cie szkola .
Maciej - Sob Paź 29, 2005 10:48 pm

Najbardziej chyba lubię W-F.Ale nie mam też nic do Muzyki (mam fajną nauczycielkę 8) )
kgdaro - Wto Gru 20, 2005 5:29 pm

Kiedyś było inaczej teraz też.
W gimnazjum moim ulubionym zajęciem był w-f (ciągle graliśmy w noge)
i informatyka(programowanie).
Tera w liceum...infa jest nudna
(komu sie chce przez cały rok patrzeć na worda ?)
w-f do bani, bo wogóle nie gramy w noge
(no może od świeta, ale to nic).
Historia, bardzo fajn styl prowadzenia lekcji.
Towaroznastwo, wszyscy robią co chcą, on nawet nie zwraca na to uwagi.
Matematyka
(nauczyciel pownien uczyc czegoś innego)
przegada3/4 lekcji i kontynuuje na kolejnych.
[(lol) z 3 matematyk w tygodniu w zasadzie mamy tylko jedną].

Dragon Fist - Sro Gru 21, 2005 8:40 am

Heh, ostatnio bardzo polubilem historie, nie dlatego, ze jestem dobrym humanista, o nie! Powodem jest nasza stara glupia nauczycielka, ktora denerwujemy i czesto przez nas placze na lekcji, lubie sluchac jak na nmnie krzyczy, bo wtedy pekam ze smiechu, zwlaszcza ze siedze w pierwszej lawce :] Nienawidze geografii, bo jest do bani i cholernie nudzi- jedyny temat jaki mnie zainteresowal to Japonia i Chiny.
Reaven - Sro Gru 21, 2005 9:00 am
Temat postu: Przedmiot
Ja najbardziej Informatyke a dokładnie sprawdziany praktyczne można się pośmiać z niektórych :)
I Matematyke

Wolak - Sro Gru 21, 2005 1:42 pm

Obecnie moim ulubionym zajęciem w szkole jest gapienie się na tyłki dziewczyn i olewanie nauczycielki j.polskiego (oczywiścia 1 na semestr w pakiecie ).Nie lubię czytać lektur .
BH Daimaouji - Sro Gru 21, 2005 1:51 pm

Wolak napisał/a:
Obecnie moim ulubionym zajęciem w szkole jest gapienie się na tyłki dziewczyn

ZBOCZENIEC!!!!

Wolak - Sro Gru 21, 2005 1:54 pm

Bh wiedziałem ,ale to na bank wiedziałem ,że dasz cytat z mojej wypowiedzi i napiszesz ,że jestem zboczony .Tylko ,że ja się tylko patrzę ,a nie macam więc to raczej normalny odruch .Na facetów się na pewno nie gapię .
BH Daimaouji - Sro Gru 21, 2005 2:04 pm

O widze
Bart - Sro Gru 21, 2005 6:09 pm

BH a powiedz czy Ty nigdy sie niepatrzałeś na tyłki dziewczyn ?? To jest przecież normalny ludzki odruch. Mi sie też podoba to zajęcie, ale w mojej szkole jest tylko kilka dziewczyn z fajnymi tyłkami na które sie patrzy z przyjemnością :wink:
BH Daimaouji - Sro Gru 21, 2005 6:14 pm

Bart napisał/a:
BH a powiedz czy Ty nigdy sie niepatrzałeś na tyłki dziewczyn ?? To jest przecież normalny ludzki odruch.

Tylki? Bleeeeeeee nigdy , najbardziej czasami lubie sie patrzac na nastoletnie panny w stanikach i majtach , inne rzeczy (aka bez stanika) to mnie nie interesuja!

adrian - Czw Gru 22, 2005 2:06 pm

oczywiście że w-f
Bobercik - Nie Sie 27, 2006 10:31 pm

Moim ulubionym zajęciem jest oparcie się o ściane podczas lekcji i gadanie z koleżankami, które siedzą za mną. Jedna jest fajna, jedna głupia xD Lubię też gadac z kolegą z ławki (którym jest, o zgrozo, Tommy xD). Czasami fajne jest gadanie z nauczycielem od WOS-u i kłótnie z nauczycielką od Polskiego. Przykład: Mamy ok. miesiąca na nagranie filmu wideo o rycerstwie. Moje koleżanki zrobiły randkę w ciemno i na pytanie ulubione zwierze jedna odpowiedziała "Bobercik". Powiedziałem do kolegii: - To chamskie. Zgłoszę to..albo nie! kolega: - zgłoś! będzie śmiesznie. Oczywiście on nie wierzył że zgłoszę, ale postanowiłem zareagowac i na forum klasy zarządałem jedynki i oceny z zachowania nagannej dla dziewczyn. Oczywiście wszyscy odebrali to jako żart. xD
Tommy - Pon Sie 28, 2006 9:32 am

bobercik napisał/a:
Jedna jest fajna, jedna głupia xD

A ktora jest głupia, a która fajna?

bobercik napisał/a:
Moje koleżanki zrobiły randkę w ciemno i na pytanie ulubione zwierze jedna odpowiedziała "Bobercik"

To było rzeczywiście chamskie.

bobercik napisał/a:
Lubię też gadac z kolegą z ławki (którym jest, o zgrozo, Tommy xD)

Nie jestem zgrozą. :cool:
bobercik napisał/a:
Oczywiście on nie wierzył że zgłoszę, ale postanowiłem zareagowac i na forum klasy zarządałem jedynki i oceny z zachowania nagannej dla dziewczyn. Oczywiście wszyscy odebrali to jako żart. xD

Bo Drzewińska nie rozumie ani Ciebie, ani mnie. Jak chciałem, żeby dała dziewczynom z naszej grupy też szóstki, to się oparła na tym co klasa mówiła.

Moje ulubione zajęcie, to gadanie z bobertem , a tak poza tym, to nie wiem. :cool:

Dae - Pon Sie 28, 2006 2:35 pm

Ja za to lubie słuchać na lekcjach samych wykłądów. Po prostu - zapamiętuje, potem nie muszę się uczyć na sprawdziany i wogóle. Lubię słuchać wykładów nauczycieli, czasem idzie się pośmiać, a czasem ciekawego coś dowiedzieć.

A ulubione zajęcia, to tak:
:arrow: WoS - No, fajnie, na leksjach każdy gada z każdym i wogóle ^^ Fajną panią od WoSu mieliśmy ^^
:arrow: Fizyka - Luksus, tylko, że nie oddawałem zadań domowych i referatów... Ale komu by się chciało XD I tak przez Moje naduzdolnienia dostałem "4"
:arrow: Matematyka - wszystko, dzięki panu profesorowi(oczywiście nie ma tytułu profesora XD). Mamy swietnego, przezabawne nauczyciela. Znaczy, mieliśmy...
:arrow: J. polski - lubie język polski, bo często czytaliśmy jakieś ciekawe opowiadania fantasy na lekcjach ^^ A Ja oczywiście jestem fanem Sience-fiction i fantasy
:arrow: Godzina wychowawcza XD - Uwielbiam to! Kłade się na ławce i idę spać... :razz: Czasem jak usłyszę coś ciekawego, to podnoszę się i mówie ^^

Zresztą z tym, że ide spać, to na lekcjach polskiego też! Kłade się, czytając coś, ja słucham. Pani kazuje powtórzyć, dostaję piątkę i dziękuje ^^ Albo: "Piotrek, nie śpij!". Hehe, nie ma to jak siedzieć w PIERWSZEJ ŁAWCE XD

Hmmm, nie wiem, jak u Was, ale u nas zawsze wszyscy lubieli siedzieć w pierwszych ławkach XD Dziwne, no nie? XD

Beniu - Sro Paź 18, 2006 10:36 pm

Lubie historie bo interesuje sie 2-gą wojną światową.Angielski nie jest zły, oczywiście w-f(szczególnie noga) WoSu nie lubie bo nam baba za byle co wstawia pały i jest wredna :twisted: informatyka mnie teraz nudzi mamy głupi materiał.
Dragon Fist - Sro Paź 25, 2006 8:51 pm

Dae napisał/a:

Zresztą z tym, że ide spać, to na lekcjach polskiego też! Kłade się, czytając coś, ja słucham. Pani kazuje powtórzyć, dostaję piątkę i dziękuje ^^ Albo: "Piotrek, nie śpij!". Hehe, nie ma to jak siedzieć w PIERWSZEJ ŁAWCE XD

Hmmm, nie wiem, jak u Was, ale u nas zawsze wszyscy lubieli siedzieć w pierwszych ławkach XD Dziwne, no nie? XD

Heh xD Znam to doskonale :D Ja jestem orłem z polskiego i albo angażuję się w pełni w lekcję i w taki sposób kieruję lekcją że za informacje z NIEPRZECZYTANEJ lektury dostaję piątkę, albo śpię na ławce i czekam na pytanie...

Na matematyce pani pozwoliła mi rysować podczas lekcji, ponieważ zauważyła podzielność mojej uwagi. Ten przełom nastąpił gdy rysowałem podczas jej wykładu na jakiś tam temat- widziała że rysuję zamiast słuchać i kazała mi powtórzyć ostatnie zdanie, a ja powtórzyłem całość xD

Na angielskim się niestety nudzę, bo wszystko co robi się w szkole, mam już przerobione kilka lat wcześniej... Obecnie na lekcjach prywatnych przerabiam podręcznik ForMatura do klasy 3 liceum, który też niestety jest banalny... Mam nadzieję że znajdę zaspokojenie w szkole średniej z wykładowym językiem angielskim...

Kolejny ulubiony przedmiot? Historia! Dostaję piątki z odpowiedzi do których nie jestem przygotowany, za odrobione w 15 minut zadanie domowe również(15 minut, ale kilka solidnych stron :P ).

Wiedza o Społeczeństwie... Moim zdaniem przedmiot nie wymagający nauki, wszystko jest tam na logikę... Albo ktoś wie czym jest praca zespołowa, naród, itp. albo jest tępy i nie wie... W tym przedmiocie nie dostrzegam cienia trudności...

Plastyka... W tym roku mam lekcje z tą samą panią, która uczyła mnie w klasach 4-6 podstawówki i ciągle nawija na lekcjach o moich uzdolnieniach :P :P :P Wszystko przez to że w dzieciństwie nie potrafiłem przeżyć dnia bez narysowania około 20 prac :]

Religia- uwielbiam zagłębiać się w tajniki wiary... Za prowadzenie daleko wykraczających poza poziom dyskusji z moimi księżami zawsze otrzymywałem dobre ocenki :D W tym roku mam bierzmowanie i religię katechetą...

Są też przedmioty zupełnie mi obojętne, a są to: fizyka, chemia, w-f, informatyka, biologia, geografia, technika i muzyka... Nie ma właściwie takiego przedmiotu którego bym nie lubił, bo żaden nie sprawia mi trudności...

Lubiłbym bardziej muzykę, gdyby ogarniała zainteresowania ucznia, a nie jakąś nudne arie, pieśni, etc. Gdybym mógł na niej uczyć się jak pisać dobre teksty i układać punchline'y, jak robić mocne podkłady... wtedy byłby to przedmiot :)

Informatyka- po prostu za nudna... Zainteresowałaby mnie nauka robienia animacji we flashu... Rzeczy które robimy uwłaczają mojemu poziomowi... :(

pp3088 - Sro Paź 25, 2006 11:06 pm

Dragon Fist napisał/a:
Dae napisał/a:

Heh xD Znam to doskonale :D Ja jestem orłem z polskiego i albo angażuję się w pełni w lekcję i w taki sposób kieruję lekcją że za informacje z NIEPRZECZYTANEJ lektury dostaję piątkę, albo śpię na ławce i czekam na pytanie...

Na matematyce pani pozwoliła mi rysować podczas lekcji, ponieważ zauważyła podzielność mojej uwagi. Ten przełom nastąpił gdy rysowałem podczas jej wykładu na jakiś tam temat- widziała że rysuję zamiast słuchać i kazała mi powtórzyć ostatnie zdanie, a ja powtórzyłem całość xD

Na angielskim się niestety nudzę, bo wszystko co robi się w szkole, mam już przerobione kilka lat wcześniej... Obecnie na lekcjach prywatnych przerabiam podręcznik ForMatura do klasy 3 liceum, który też niestety jest banalny... Mam nadzieję że znajdę zaspokojenie w szkole średniej z wykładowym językiem angielskim...

Kolejny ulubiony przedmiot? Historia! Dostaję piątki z odpowiedzi do których nie jestem przygotowany, za odrobione w 15 minut zadanie domowe również(15 minut, ale kilka solidnych stron :P ).

Wiedza o Społeczeństwie... Moim zdaniem przedmiot nie wymagający nauki, wszystko jest tam na logikę... Albo ktoś wie czym jest praca zespołowa, naród, itp. albo jest tępy i nie wie... W tym przedmiocie nie dostrzegam cienia trudności...

Plastyka... W tym roku mam lekcje z tą samą panią, która uczyła mnie w klasach 4-6 podstawówki i ciągle nawija na lekcjach o moich uzdolnieniach :P :P :P Wszystko przez to że w dzieciństwie nie potrafiłem przeżyć dnia bez narysowania około 20 prac :]

Religia- uwielbiam zagłębiać się w tajniki wiary... Za prowadzenie daleko wykraczających poza poziom dyskusji z moimi księżami zawsze otrzymywałem dobre ocenki :D W tym roku mam bierzmowanie i religię katechetą...

Są też przedmioty zupełnie mi obojętne, a są to: fizyka, chemia, w-f, informatyka, biologia, geografia, technika i muzyka... Nie ma właściwie takiego przedmiotu którego bym nie lubił, bo żaden nie sprawia mi trudności...

Lubiłbym bardziej muzykę, gdyby ogarniała zainteresowania ucznia, a nie jakąś nudne arie, pieśni, etc. Gdybym mógł na niej uczyć się jak pisać dobre teksty i układać punchline'y, jak robić mocne podkłady... wtedy byłby to przedmiot :)

Informatyka- po prostu za nudna... Zainteresowałaby mnie nauka robienia animacji we flashu... Rzeczy które robimy uwłaczają mojemu poziomowi... :(

Jak widzę jesteś alfa i omegą, wysłannikiem boga na ziemi, wszechwiedzącym mesjaszem i mędcem, wieszczem i prorokiem. Po za tym pisesz szybciej niż niejedni ludzie mówią. Brawo gratuluję. Drżyjcie narody i piszczcie peany, bicje w tarabany.

Prawdę mówiąc, powtórzenie ostatniego zdania nei jest żadnym problemem. Samo gimnazjum jest banalne. Jak pójdziesz do liceum i pobawisz się z biologią to pogadamy.

Cytat:
...enzymatyczny proces polegający na biokatalizacji białka, pod wpływem jego struktury i działania kwasy glukaminowopirogronowego na cząsteczki zkatalizowanego węgla i tlenu, zachądzące w macierzu mitochondrium. Proces następnie przenosi się do matriks mitochondrialnego w którym następuję dalszy rozkład substacnji, mogącej ostatecznie przekazać enegrie cząstecze adenozynotrójfosforanu.

WOS jest na logikę?? Hmm jeśli ktoś interesuję się polityką to być może wstępnie tak, nie wiem jaki macie materiał, ale z pewnośćia z logicznego myślenia nie wymyśliłbyś podziału zadań dotyczących obronności wobec wojewody i starosty.

Co do angielskiego to jaki macie system oceniania?? U mnie jest 1 bład ocena w dół, pomijając, że na kartce masz zapisane około 120 wyrazów. Macie czas zaprzeszły i mowe żależną?? Wątpie. :neutral:

Dae - Czw Paź 26, 2006 6:09 am

Piotrek, jak byłbyś w technikum i bawiłbyś się z Badaniem Obwodów Elektrycznych(aka Elektrotechniką + Przyrządy pomiarowe), to byś zobaczył XD

No i jestem w szkole średniej, więc troche się zmieniło. Look:

:arrow: Matematyka - Lekcje zazwyczaj lekko nudne, ale fajne. Super nauczyciel, dyrektor szkoły :razz:
:arrow: Technologia Informacyjna - No, niezbyt ciekawy przedmiot, zazwyczaj trzeba non-stop szukać czegoś w necie... Nawet nie da się w nic zagrać! Ale za to super profesor!
:arrow: Fizyka - No, super, jak w gimnazjum, mam świetnego nauczyciela. A fizyka nie jest Mi materiałem obcym, ale muszę sobie trochę powtórzyć trochę(sprawdzian dzisiaj :P )
:arrow: J. polski - Super, pani profesor nie chce Mnie już pytać, bo Mnie juz za dużo razy pytała ^^ Extra! Wogóle - lużny przedmiot
:arrow: J. angielski - Super sprawa! Nigdy wcześniej nie uczyłem się angielskiego... Nareszcie się uczę! No i jest fajnie, jestem w grupie zaawansowanej :P
:arrow: J. niemiecki - Hmmm, uczyłem się już sześć lat, więc nie ma problemów
:arrow: Historia - praktycznie nic nie umiem, teoretycznie umiem i dostaję oceny za prawie darmo - chwilkę gadania

Reszte dopiszę później, bo Mi pociąg ucieknie :P Cya

Dragon Fist - Czw Paź 26, 2006 11:14 am

pp3088 napisał/a:

Jak widzę jesteś alfa i omegą, wysłannikiem boga na ziemi, wszechwiedzącym mesjaszem i mędcem, wieszczem i prorokiem. Po za tym pisesz szybciej niż niejedni ludzie mówią. Brawo gratuluję. Drżyjcie narody i piszczcie peany, bicje w tarabany.

Co do angielskiego to jaki macie system oceniania?? U mnie jest 1 bład ocena w dół, pomijając, że na kartce masz zapisane około 120 wyrazów. Macie czas zaprzeszły i mowe żależną?? Wątpie. :neutral:

xD

1. Póki co, WoS jest prosty... Nie mówiłem o całokształcie przedmiotu, jedynie o materiale który objemuje w klasach 1-3 gimnazjum :]

2. Jeżeli chodzi o angielski w szkole to zupełnie nie interesuję się tym co ONI przerabiają... Ja mam z angielskiego nauczanie prywatne od 5 roku życia i nie potrzebuję już go w szkole... Może i się czasem zdaży, jak każdemu oczywiście, popełnić błąd, ale to nie świadczy o tym że poziom umiejęstności jest niski. Zamierzam wybrać się do szkoły z wykładowym językiem angielskim i zdawać maturę ogólnoeuropejską, dlatego ciężko pracuję... W szkole nie ma czasu zaprzeszłego i mowy zależnej, ale to dopiero 3 klasa gimnazjum... Takie rzeczy to mam na prywatnym. Powiedz mi, czy Ty zdałeś już może egzamin wstępu na studia z języka angielskiego?? Ja tak. Rok temu, w piętnaście minut... Oczywiście nieupoważnia mnie on do studiowania bez powtórzenia tego egzaminu, ale zdawałem go pod okiem magistrów i nie powiem żeby był trudny... Jeszcze pewnie zapytałbyś na ile zdałem, dlatego od razu odpowiem... Powyżej 95%

3. Na pewno nie jestem żadnym chodzącym ideałem... Jeżeli Twoje złośliwe zresztą zdanie opierasz na mojej wypowiedzi dwa posty wyżej i jeszczę podkolorowujesz ją, to nie dziwię się że uważasz mnie za "pacana" który uważa że wszystkie rozumy pozjadał... To że powiedziałem że raczej nie mam z żdanym z przedmiotów problemów, to nie znaczy że mam same piątki... Z angielskiego owszem same celujące, ale np. z fizyki czy z chemii idzie mi na 3 lub 4 bo się nie uczę...

pp3088 - Czw Paź 26, 2006 2:20 pm

Dragon Fist napisał/a:
pp3088 napisał/a:

xD

1. Póki co, WoS jest prosty... Nie mówiłem o całokształcie przedmiotu, jedynie o materiale który objemuje w klasach 1-3 gimnazjum :]

2. Jeżeli chodzi o angielski w szkole to zupełnie nie interesuję się tym co ONI przerabiają... Ja mam z angielskiego nauczanie prywatne od 5 roku życia i nie potrzebuję już go w szkole... Może i się czasem zdaży, jak każdemu oczywiście, popełnić błąd, ale to nie świadczy o tym że poziom umiejęstności jest niski. Zamierzam wybrać się do szkoły z wykładowym językiem angielskim i zdawać maturę ogólnoeuropejską, dlatego ciężko pracuję... W szkole nie ma czasu zaprzeszłego i mowy żelaznej, ale to dopiero 3 klasa gimnazjum... Takie rzeczy to mam na prywatnym. Powiedz mi, czy Ty zdałeś już może egzamin wstępu na studia z języka angielskiego?? Ja tak. Rok temu, w piętnaście minut... Oczywiście nieupoważnia mnie on do studiowania bez powtórzenia tego egzaminu, ale zdawałem go pod okiem magistrów i nie powiem żeby był trudny... Jeszcze pewnie zapytałbyś na ile zdałem, dlatego od razu odpowiem... Powyżej 95%

3. Na pewno nie jestem żadnym chodzącym ideałem... Jeżeli Twoje złośliwe zresztą zdanie opierasz na mojej wypowiedzi dwa posty wyżej i jeszczę podkolorowujesz ją, to nie dziwię się że uważasz mnie za "pacana" który uważa że wszystkie rozumy pozjadał... To że powiedziałem że raczej nie mam z żdanym z przedmiotów problemów, to nie znaczy że mam same piątki... Z angielskiego owszem same celujące, ale np. z fizyki czy z chemii idzie mi na 3 lub 4 bo się nie uczę...

Nie uważam Cię za pacana,tylko trochę sobie zaironizowałem. Ten egzamin na studia to FCA? Koleś ma go u nas, ale jakoś nie dzie mu zbyt dobrze ma 3 i 3 a ja mam 2 i 4 wieć raczej dość podobnie. Oczywiście gratuluję wyniku i uczenia się mowy "żelaznej" widzę, że zarónwo nazwa jak zasady nie są Ci obce. Ja na przykłąd miałęm prawie "6" z chemii w gimnazjum, ale się nie chwalę, bo zgodnie z zasadami filozofii stoickiej i ogólno przyjętej zasady równość traktuję wszystkich jednakowe, no może potem segreuję względem charakteru, ale nie zwracam uwagi na jego kasę, zdolnośći, znajomości.

Co do WOS-u to miałem to w 1 klasie gimnazjum, ale materiał nie równy gimnazjum.

P.S. Przyznam, że zaimponowała mi twoja asertywna postawa, mimo moich uwag nadal trwasz przy swoim i uważasz, że masz rację.

Do modów: Broń boże nie wszczynam kłótni, chcę poprowadzić ciekawą dyskusję, możę trochę ironiczną, ale napewno z zasadami kultury. EOT

Namieszałem mi w głowie :P
Przez Ciebie zwątpiłem... xD Już sam na starość popełniam błędy... Ale zmęczenie po szkole daje swoje wyniki :P Gdybym drugi raz nie czytał tej rozmowy to bym pewnie i Twojego żartu i mojego błędu nie skapował... Poprawiam: "mowa zależna" ;] Doszło u mnie przez to do kłótni z Ojcem bo sobie wkręciłem że to jest "żelazna" :P :P :P
xD Następnym razem zwrócę uwagę na szczegóły...
Dragon Fist

Dragon Fist - Czw Paź 26, 2006 3:40 pm

:) Ja i 6 z chemii to byłby inny wymiar :] mój kolega z klasy miał 6 w 1 i 2 klasie, może jeszcze będzie miał w 3. :)
Cytat:
Ten egzamin na studia to FCA?

Może pomyliłeś coś z FC, SC i TS, czyli First, Second and Third Certificate (of English Knowledge)?? To coś innego, nie zamierzam zdawać, ponieważ podejście to FC kosztuje prawie 1000 zł :P A kończąc studia licencjackie dostaje się TC :]
Nikt nie uważa że wszczynasz dyskusje :) Ok, koniec oft :D

Groku - Pią Paź 27, 2006 4:14 am

Spanie xD

wim ze krutko ale nie to naprawde jest super :D

Rayman - Pią Paź 27, 2006 4:21 am

Ja tam nie wiem moze matma albo przyra :razz:
Groku - Pią Paź 27, 2006 4:22 am

A od kiedy przyra w ameryce jest xD ??
Rayman - Pią Paź 27, 2006 4:27 am

Groku napisał/a:
A od kiedy przyra w ameryce jest xD ??

Ja cie krence musisz sie czepiac, na to scaience :razz:

tymbarg - Pon Paź 30, 2006 7:46 pm

Ja najbardziej lubię biologię, geografię, angielski i oczywiście WF :twisted: (Ale tylko jak w nogę gramy)
skibix - Czw Lis 02, 2006 5:26 pm

1 w kolejności moim ulubionym zajęciem jest przeklinanie na lekcji i wyzywanie nauczycieli do póki nie mają szklan w oczach :P (seriówa) . 2 to bicie się na lekcji i próba zdobycia jak największej ilości uwag :) . 3 Zawody kto więcej wciągnie wkładu od długopisu żelowego (jestem mistrzem w mojej szkole a najleprze jest to że nauczyciele zawsze puszczają cie abyś się umył i nie polecam niektórych szczególnie tych z niebisimi i czarnymi wkładami poniewarz są nie za smaczne :P )
adrian - Czw Lis 02, 2006 8:55 pm

ja ostatnio polubiłem niemca.Nic nie robie lekcja odrazu po w-f wiec odpoczywam
pp3088 - Sob Lis 04, 2006 10:15 pm

skibix napisał/a:
1 w kolejności moim ulubionym zajęciem jest przeklinanie na lekcji i wyzywanie nauczycieli do póki nie mają szklan w oczach :P (seriówa) . 2 to bicie się na lekcji i próba zdobycia jak największej ilości uwag :) . 3 Zawody kto więcej wciągnie wkładu od długopisu żelowego (jestem mistrzem w mojej szkole a najleprze jest to że nauczyciele zawsze puszczają cie abyś się umył i nie polecam niektórych szczególnie tych z niebisimi i czarnymi wkładami poniewarz są nie za smaczne :P )

Ehh.... przez takich gnoj jak ty polska szkoła, nie uczy tylko psuje. Próbujesz komuś zaimponować?? Głupotą, mój drogi się nie imponuje. Powinna być ona podowem do wstydu, ale jak widać z głupotą żyje Ci się zapnabrat. Eh... szkoda słów na takie dyletanctwo.

Goku@ - Nie Lis 12, 2006 5:18 pm

hm... nie jestem lizusem/prymusem ale lubie wiele rzeczy w szkole.
Matematy moj ulubiony przedmiot. Hista ciekawe histgorie nauka o polsce i swiecie. WF można pograć w coś poćwiczyć itp. Infa mimo iż duzo umiem na kompie to zawsze się można czegoś nauczyć. Przerwy można posłuchać muzyki, pospać i pogadać z kumplami. skibix, masz szczescie że głupota nie boli.

BH Daimaouji - Nie Lis 12, 2006 11:13 pm

Goku@ napisał/a:
skibix, masz szczescie że głupota nie boli.

Mam nadzieje ze to nie byla obraza jego , bo marny by byl twoj los Kakarotto@

Goku@ - Pon Lis 13, 2006 4:29 pm

Cytat:

nie ja go nie obrazam tylko mowie mu ze ma szczescie

BH Daimaouji - Pon Lis 13, 2006 4:35 pm

Kakarotto@ napisał/a:
Cytat:

Ty tez masz szczescie ze on to bedzie ignorowal bo jestes ydiota ze to napisales :P

BTW Maciek fajnie masz , tez bym taki chcial byc , zlo rzadzi :twisted:

pp3088 - Wto Lis 14, 2006 12:16 am

BH Daimaouji napisał/a:
Kakarotto@ napisał/a:
Cytat:

Ty tez masz szczescie ze on to bedzie ignorowal bo jestes ydiota ze to napisales :P

Uderz w stół a nożyce się odezwą :lol: Ale nie poczekaj ........... ekspert mówi. Bh jak to jest być ekspertem ??

Bobercik - Pią Gru 08, 2006 10:13 pm

pp3088 napisał/a:
BH Daimaouji napisał/a:
Kakarotto@ napisał/a:
Cytat:

Uderz w stół a nożyce się odezwą :lol: Ale nie poczekaj ........... ekspert mówi. BH jak to jest być ekspertem ??

Bartuś nie mów że pochwalasz to co robi skibix :???: to jest normalny żal. Zło rządzi? Możliwe, ale to nie jest zło tylko idiotyzm :/

BH Daimaouji - Sob Gru 09, 2006 4:52 pm

bobercik napisał/a:
pp3088 napisał/a:
BH Daimaouji napisał/a:
Kakarotto@ napisał/a:
Cytat:

Uderz w stół a nożyce się odezwą :lol: Ale nie poczekaj ........... ekspert mówi. BH jak to jest być ekspertem ??

Bartuś nie mów że pochwalasz to co robi skibix :???: to jest normalny żal. Zło rządzi? Możliwe, ale to nie jest zło tylko idiotyzm :/

1.No co nie lubie byc takim bardzo dobrym chlopcem
2.Jestes fanem Super 17 a zachowujesz sie "gorzej" od Krzysia

Kris - Sob Gru 09, 2006 5:12 pm

wiesz ze ktos jest fanem nieoznacza ze musi sie tak zachowywac . I racja to jest głupie .... a po zatym Krzychu sie niezachowuje głupio tylko rozsadnie xD
Bobercik - Sob Gru 09, 2006 5:15 pm

BH Daimaouji napisał/a:
bobercik napisał/a:
pp3088 napisał/a:
BH Daimaouji napisał/a:
Kakarotto@ napisał/a:
Cytat:

1.Ja też nie jestem grzecznym chłopcem, ale też nie jestem totalnym debilem żeby tak sie zachowywać.
2.Super 17 był zły, ale inteligentnie.

BH Daimaouji - Sob Gru 09, 2006 5:15 pm

1.No , jestem Fanem Broli'ego a nie chcem zniszczyc wszechswiata :twisted:
2.No ale i tak jest ZA dobry , jest fajny bo nie jest taki zly jak Kostek czy Bartek , ale jest stanowczo ZA mily (temu zbytnio nie lubie Kakarotta)

Bart - Sob Gru 09, 2006 6:31 pm

BH Daimaouji napisał/a:

omg bh teraz to już okazałeś że naprawde masz najniższy poziom IQ na tym forum....... to że ktoś jest fanem Super 17 tak jak Bobercik to nie znaczy że musi sie tak samo zachowywać, pomysl troche jesli potrafisz bo to naprawde nie boli.......
jak będziesz mi chciał coś odpisać to nie pisz w tym temacie jeśli chociaż odrobine szanujesz samego siebie i zalezy ci na tym forum tylko napisz mi na gg, albo przynajmniej na pw żeby nie powiększać ilości postów ktore nabijasz poprzez spam

a wracając do tematu teraz moim ulubionym zajęciem w szkole to chodzenie na siłownie ;) w sumie to na siłownie chodze po szkole, ale że siłka jest w szkole więc można to nazwać zajęciem szkolnym ;)

BH Daimaouji - Sob Gru 09, 2006 6:41 pm

A co do zajec to najczesciej w szkole na przerwach jak jestem w klasie to czekam spokojnie jak sie skonczy przerwa (inni jak sa w klasie to wariuja) , czesto tez na lekcjach inwidualnych rozmawiam z nauczycielem o rzeczach nie zwiazanych z tematem , temu polubilem wiekszosc nauczycieli z tych lekcji
skibix - Pon Gru 11, 2006 6:31 pm

Tak się zastanawiam tylko kto edytował mojego posta :) Jego zawartość była o wiele ciekawsza niż obecna :/ .
BH Daimaouji - Czw Gru 14, 2006 2:39 pm

Byla? Hmmm mi wydaje sie taka sama jak przedtem (o ile to byla ta "poprawiona" wersja ktora czytalem)
skibix - Pon Gru 18, 2006 12:10 pm

Hmmm....... Ja bym takich ludzi z deczka ukrychą moim kubą (kij bejzbolowy)
BH Daimaouji - Pon Gru 18, 2006 2:48 pm

No jak mowilem , osoby ktore sie zle zachowuja lepiej sie lubi
Bobercik - Pon Gru 18, 2006 9:29 pm

BH Daimaouji napisał/a:
No jak mowilem , osoby ktore sie zle zachowuja lepiej sie lubi

Hmmmm. Ja raczej nie zauważyłem złego zachowania Dae'go. A i tak jest najbardziej lubiany.
Tak samo np. Kris. A Ty Bartuś? Jesteś zły jak sam mówisz i dziwnym trafem nie jesteś najbardziej lubiany tylko masz najwięcecj wrogów.

Dae - Pon Gru 18, 2006 9:43 pm

1. Złe osoby są lubiane, bo wnoszą coś nowego, coś innego, zmieniają atmosfere, ale łatwiej robią sobie wrogów
2. Osoby dobre ciężko robią sobie wrogów, wnoszą miłą atmosfere.
3. Są osoby postronne, które często są lubiane przez to, że więdzą jak zachować się zależnie od sytuacji

Dobra, chyba wystarczy tego OFFTOPICA, bo jak dobrze wiemy, to nie jest temat o tym, jaki typ ludzi jest lubiany. Moge powiedzieć jeszcze jedno: Źli bardziej lubią złych, dobrzi dobrych, ale są wyjątki, bo spółka zły+dobry to jest świetna rzecz :P

A teraz pisać o ulubionych przedmiotach w szkole a nie :P

Hmmm, odkąd jestem w Elektroniku, to lubie nast. przedmioty:

Fizyka - lubiałem przedmiot od zawsze, a jeszcze trafiła Mi się świetna nauczycielka ^^ Super ^^
Technologia Informacyjna - przedmiot beznadziejnie prosty... A profesor EXTRAMALNIE FAJNY!!! Najlepszy nauczyciel w Elektroniku ^^ A jakie txt-y rzuca, miodzio :P
Badanie Obwodów Elektrycznych - Ehhh, trudny przedmiot, ale ciekawy. Wkońcu zawodowy. A Nauczycielka nie trafiła Mi się specjalnie fajna...
J. polski - standard, nie trzeba robić prawie nic...
J. angielski - Nareszcie Mój ukochany język ^^ YEAH! Do tego z wychowawczynią :P
J. niemiecki - Świetna profesorka, do tego kolega zawsze robi sobie "jaja" na jej lekcjach ^^ Fajans rządzi!
w-f - zajęcia z "aniołem"("Gabryelem") są miodzio ^^
Matematyka - lubie przedmiot, ale się na zajęciach nudze... Ach ta ostatnia ławka przy ścianie XD I tak zawsze tam jaja lecą :P
Biologia - oczywiście nie lubie przedmiotu, ale odkąd nie mogłem przestać się śmiać, to zajęcia uwielbiam :P XD
PO - samo przysposobienie obronne to nic! Pan "Master Bowling"(szukajcie w YouTube filmiku) jest świetny! Zawsze da się pośmiać - z niego i nie tylko XD

BH Daimaouji - Pon Gru 18, 2006 10:26 pm

bobercik napisał/a:
A Ty Bartuś? Jesteś zły

Nie jestem zly , poprostu nie lubie tych przekletych ludzi i nie lubie byc 100% dobry

skibix - Sro Gru 20, 2006 3:58 pm

bobercik napisał/a:
BH Daimaouji napisał/a:
bobercik napisał/a:
pp3088 napisał/a:
BH Daimaouji napisał/a:
Kakarotto@ napisał/a:
Cytat:

1.Ja też nie jestem grzecznym chłopcem, ale też nie jestem totalnym debilem żeby tak sie zachowywać.

1.Debil to wój stary
2.C17 jest OK ale ty mi wyglądasz na fana kkrt
3.Jeszcze raz mnie wyzwij od debila to ja cie zgasze
4.To zachowanie jest spowodowane odnoszeniem się nauczycieli do uczniów więc ja im tym samym odpłacam :twisted:
5.Sory za 1 ale mnie poniosło :)

Bobercik - Sro Gru 20, 2006 4:02 pm

skibix napisał/a:
bobercik napisał/a:
BH Daimaouji napisał/a:
bobercik napisał/a:
pp3088 napisał/a:
BH Daimaouji napisał/a:
Kakarotto@ napisał/a:
Cytat:

1.Debil to wój stary
4.To zachowanie jest spowodowane odnoszeniem się nauczycieli do uczniów więc ja im tym samym odpłacam :twisted:

1.Nie wiem, nie sądze, ale musze z nim o tym pogadać
2.Goku też bardzo fajna postać :D
3.Ciekawa groźba. Nie wiem jak, ale ciekawa
4.Heh
5.Spoko :D

BH Daimaouji - Sro Gru 20, 2006 4:08 pm

skibix napisał/a:
bobercik napisał/a:
BH Daimaouji napisał/a:
bobercik napisał/a:
pp3088 napisał/a:
BH Daimaouji napisał/a:
Kakarotto@ napisał/a:
Cytat:

1.Debil to wój stary

1.E moj stary to tez debil :P
2.On mowil o Super 17 , i ta jest ok , czesto nim gram w BT2 i kopie tylek Kakarottowi
3.LOL
4.Ho ho

No no dobrze wrociles brakowalo mi ciebie

skibix - Sro Gru 20, 2006 4:11 pm

Tai , ale ma jeszcze 2 super zajęcia . 1 to słuchanie mp3 na polskim (moja wychowawczyni mółwi tylko że mam to schować do plecaka ) i granie na DS w DBZ:SS
W2 ale tam właśnie nie ma c17 zamiast jego walczy się z c16 a c17 można tylko przyzwać jako postać pomocniczą :/

razz - Pią Gru 29, 2006 1:54 am

Ja na lekcjach najczęściej śpię, ponieważ długo siedzę przed komputerem i się nie wysypiam. Drugie moje ulubione zajęcie to jedzenie, lubię też wkurzać nauczycieli albo kolegów i koleżanki.
SonGohan - Sro Sty 03, 2007 9:24 pm

Historia , Gegografia, Informatyka i matematyka :grin: no i moze troche spać :wink: